Czarodziejka - piosenka
Czarodziejka
W Tokio żyła dziewczyna
miała na imię Usagi
po niebie fruwała ptaszyna
drażniły ją o sobie uwagi.
Włosy miała w kolorze złota
a oczy błękitne niczym niebo
na ulicy znalazła czarnego kota
w duchu pytała się dlaczego.
W Tokio żyła dziewczyna
miała na imię Usagi
po niebie fruwała ptaszyna
drażniły ją o sobie uwagi.
Gdy mieszkańcy śpią
i o lepszym życiu śnią
ona zakłada strój
i rusza na nocny bój.
W Tokio żyła dziewczyna
miała na imię Usagi
po niebie fruwała ptaszyna
drażniły ją o sobie uwagi.
C G Am F
W To-ki-o ży-ła dziew-czy-na
C G Am F
Mia-ła na i-mię U-sa-gi
C G Am F
Po nie-bie fru-wa-ła ptasz-yna
C G F C
Dra-żni-ły ją o so-bie u-wa-gi
C G Am F
Włosy miała w kolorze złota
C G Am F
A oczy błękitne niczym niebo
C G Am F
Na ulicy znalazła czarnego kota
C G F C
W duchu pytała się dlaczego
C G Am F
W To-ki-o ży-ła dziew-czy-na
C G Am F
Mia-ła na i-mię U-sa-gi
C G Am F
Po nie-bie fru-wa-ła ptasz-yna
C G F C
Dra-żni-ły ją o so-bie u-wa-gi
C G Am F
Gdy mieszkańcy śpią
C G Am F
I o lepszym życiu śnią
C G Am F
Ona zakłada strój
C G F C
I rusza na nocny bój
C G Am F
W To-ki-o ży-ła dziew-czy-na
C G Am F
Mia-ła na i-mię U-sa-gi
C G Am F
Po nie-bie fru-wa-ła ptasz-yna
C G F C
Dra-żni-ły ją o so-bie u-wa-gi
Komentarze (18)
AI
Muzykę napisało tylko al a tekst piosenki napisałam i ja
Namietny dotyk tia
Aleks99 Netia tylko tak
Pióro lekkie, widać że wyrobione, styl bez zarzutu... 10
Dzięki ale ciekawe za co ktoś mi dał dwie jedynki
Niemyty dotyk To tylko „wrażliwość poetycka w działaniu" -- nie przejmuj się
o nim pseud pewnie masz rację
Bardzo fajna piosenka
Cieszę się że się podoba
Namietny dotyk sama sobie komentujesz teksty? Wymowne...
Aleks99 co masz na myśli mówiąc wykonane?
Namietny dotyk co
A co ona jest, Batman? Ludzi bije w nocy? Czy to bój alkoholowy?
A o co pytała? Dlaczego oczy, włosy? Czy że kota znalazła?
Widać że nigdy nie oglądałeś czarodziejki z księżyca To ty nie wiesz że ona tam walczyła i usagi miała złote włosy
Namietny dotyk O cholibka... No niestety, wolałem Dragonball 🫡 ale teraz tak coś błyska...
Jasny gwint.
Ale nadal nie wiem "co dlaczego".
JagVetInte w firmie usagi też znalazła czarnego kotka nad którym znęcała się gromada chłopców
Namietny dotyk Okej, okej. Wyjaśnione.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania