Poprzednie częściCzarodziejka wstęp

Czarodziejka - piosenka

Czarodziejka

 

W Tokio żyła dziewczyna

miała na imię Usagi

po niebie fruwała ptaszyna

drażniły ją o sobie uwagi.

 

Włosy miała w kolorze złota

a oczy błękitne niczym niebo

na ulicy znalazła czarnego kota

w duchu pytała się dlaczego.

 

W Tokio żyła dziewczyna

miała na imię Usagi

po niebie fruwała ptaszyna

drażniły ją o sobie uwagi.

 

Gdy mieszkańcy śpią

i o lepszym życiu śnią

ona zakłada strój

i rusza na nocny bój.

 

W Tokio żyła dziewczyna

miała na imię Usagi

po niebie fruwała ptaszyna

drażniły ją o sobie uwagi.

 

C G Am F

W To-ki-o ży-ła dziew-czy-na

C G Am F

Mia-ła na i-mię U-sa-gi

C G Am F

Po nie-bie fru-wa-ła ptasz-yna

C G F C

Dra-żni-ły ją o so-bie u-wa-gi

 

C G Am F

Włosy miała w kolorze złota

C G Am F

A oczy błękitne niczym niebo

C G Am F

Na ulicy znalazła czarnego kota

C G F C

W duchu pytała się dlaczego

 

C G Am F

W To-ki-o ży-ła dziew-czy-na

C G Am F

Mia-ła na i-mię U-sa-gi

C G Am F

Po nie-bie fru-wa-ła ptasz-yna

C G F C

Dra-żni-ły ją o so-bie u-wa-gi

 

C G Am F

Gdy mieszkańcy śpią

C G Am F

I o lepszym życiu śnią

C G Am F

Ona zakłada strój

C G F C

I rusza na nocny bój

 

C G Am F

W To-ki-o ży-ła dziew-czy-na

C G Am F

Mia-ła na i-mię U-sa-gi

C G Am F

Po nie-bie fru-wa-ła ptasz-yna

C G F C

Dra-żni-ły ją o so-bie u-wa-gi

Średnia ocena: 2.3  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (18)

  • Aleks99 7 miesięcy temu

    AI

  • Namietny dotyk 7 miesięcy temu

    Muzykę napisało tylko al a tekst piosenki napisałam i ja

  • Aleks99 7 miesięcy temu

    Namietny dotyk tia

  • Namietny dotyk 7 miesięcy temu

    Aleks99 Netia tylko tak

  • o nim pseud 7 miesięcy temu

    Pióro lekkie, widać że wyrobione, styl bez zarzutu... 10

  • Namietny dotyk 7 miesięcy temu

    Dzięki ale ciekawe za co ktoś mi dał dwie jedynki

  • o nim pseud 7 miesięcy temu

    Niemyty dotyk To tylko „wrażliwość poetycka w działaniu" -- nie przejmuj się

  • Namietny dotyk 7 miesięcy temu

    o nim pseud pewnie masz rację

  • Margerita 7 miesięcy temu

    Bardzo fajna piosenka

  • Namietny dotyk 7 miesięcy temu

    Cieszę się że się podoba

  • Aleks99 7 miesięcy temu

    Namietny dotyk sama sobie komentujesz teksty? Wymowne...

  • Namietny dotyk 7 miesięcy temu

    Aleks99 co masz na myśli mówiąc wykonane?

  • JagVetInte 7 miesięcy temu

    Namietny dotyk co

  • JagVetInte 7 miesięcy temu

    A co ona jest, Batman? Ludzi bije w nocy? Czy to bój alkoholowy?

    A o co pytała? Dlaczego oczy, włosy? Czy że kota znalazła?

  • Namietny dotyk 7 miesięcy temu

    Widać że nigdy nie oglądałeś czarodziejki z księżyca To ty nie wiesz że ona tam walczyła i usagi miała złote włosy

  • JagVetInte 7 miesięcy temu

    Namietny dotyk O cholibka... No niestety, wolałem Dragonball 🫡 ale teraz tak coś błyska...

    Jasny gwint.

    Ale nadal nie wiem "co dlaczego".

  • Namietny dotyk 7 miesięcy temu

    JagVetInte w firmie usagi też znalazła czarnego kotka nad którym znęcała się gromada chłopców

  • JagVetInte 7 miesięcy temu

    Namietny dotyk Okej, okej. Wyjaśnione.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania