Czas
Czym jest czas? Zwyczajnym ruchem wskazówek zegara, a może wyznacznikiem ludzkiego życia? Nie bez powodu nie da się go cofnąć, zatrzymać w miejscu...przystopować. On wciąż ucieka. Brnie do przodu zdając sobie sprawę z naszej bezradności. Oglądając się za siebie, obdarza nas przepełnionym triumfem uśmiechem. Z każdą sekunda zabierając cząstkę naszego życia.
Komentarze (37)
Takie prawdziwe :) 5
Jedno zastrzeżenie: ZA KRÓTKIE!!!
Takie to piękne, prawdziwe. Bardzo mądre. Jakbym mogła użyć fragmentu tego utworu do swojego opowiadania, to byłabym naprawdę wdzięczna :) Oczywiście kredyt bym dała :))
A tak w ogóle to pińć :)
:D Dzięki wielkie, a co do wykorzystania fragmętu to nie ma problemu")
Dziękować :))
zal sciska dupe
żartowalam tekst super naprawde :(
ból dupy jest spoko
a anus to nie oko
zrób rozkrok szeroko
a wejdzie aż po same oko
:)
ja też oczywiście żartowałem, z Mainyyyyyy
@Marinaaa8
Nie prosiliśmy pani o komentarz.
A co do tekstu - świetny, bardzo mi się spodobał. W oko rzucił mi się jeden brak spacji, a poza tym to bardzo głęboki i ciekawe. Nie znam się, ale powiało tajemnicą i filozofią, to byłby dobry fragment do prologu.
:) hehe
O, Marina jedzie też pod tym postem. Jak chcesz się wyładować, to pojedź po moich tekstach, bo ja też się wypowiedziałam pod "Lalką". Jak chcesz kogoś pohejtować, to mnie, bo w moich tekstach jest co hejtować
Maja, co za bohaterska postawa. Szacun. Też bym się poświęciła, ale chyba nie mam odwagi ;-;
ale ja was nie rozumiem tekst o czasiemi sie naprawde podobal a was dalej nie lubie
Ja się poświęcam, bo mnie po prostu wkurza takie coś. Bezsensowny hejt jeszcze pół biedy, ale żeby hejtować pod takim przemyśleniem, pięknym i mądrym to już zwyczajny brak szacunku. Niech ona chodzi sobie pohejtować gdzieś indziej. Nie innych opowijczyków, bo są jka moja druga rodzina i ich na mojej straży nikt nie ma prawa hejcić
*jak
ONA NAS NIE LUBI CZAS NA DEPRESJE
Głębokie przemyślenia ;) Bardzo mi się podobało i nie mam zastrzeżeń. Z czystym sumieniem zostawiam pięć XD
Mariana - wiesz, że jest różnica między poważną krytyką, a zwykłym hejtingiem? Poza tym przypominam, że sama zaczęłaś na nas najeżdżać bez żadnego powodu. Wkurzasz mnie, dziewczynko. Skoro jesteś aż tak w siebie zapatrzona to wracaj do swojej piaskownicy XD
Dziękuje kochani i za opinie i za obrone;) Ważne, że tekst się podoba wam :***
Nie am za co XD Shiroi nie będzie przechodziła obojętnie wobec nieuzasadnionego hejtingu :***
Ale przecież Marina napisała, że żartowała xd Po co spina
Haha XD Bo nie żartowała T.T
To może skupmy się na tekście. Każdy lubi kogo lubi i koniec. Marinaaa lubi kogo chce i każdy inny też, lecz te informacje zachowa dla siebie. Skupmy sie na rzeczach ważnych, na Marzycielce i jej tekście. Jest wyjątkowo prawdziwy. Każda linijka schodzi kolejnymi stopniami w głąb mej duszy. Utwór dociera na samo dno i dotyka podstawy mej egzystencji. Prawda, szczerość, otulona delikatnością. Autorka w sposób niezwykle uroczy ukazuje swą wrażliwość i umiejętność widzenia. Nie patrzenia a widzenia...Rzeczy ważnych i niezwykłych. 5! :)
Fajna krótka prawda, ale lepiej wyglądałobyto w formie czegoś na kształt nierymowanego wiersza :) wybacz, kochanie, ja jestem wybredna czasem :D daję 4
Zgadzam się z Chrisem, tylko szkoda, że tak króciutko. Fajnie by było wpleść to w opowiadanie :) Pozdrawiam mocno
Wybaczam hehe :)Tak jak napisał Chris każdy ma prawo wyboru. Gustów jest tyle co ludzi, ale fak jeżeli już komentujemy to w sposób konstruktywny ...Chris dzięki jesteś Wielki:)
Pięknie wpasowało w czas 5:)
:* Wielka buzia dla was
Przepiękne, i wcale nie przeszkadza mi że krótkie : ) 5
Przepraszam, miało być 5 a wbiło mi się 4 : (
Jestem naprawdę mega pozytywnie zaskoczona komentarzami:)
Dajcie mi chwilę. Ponapawam się, że jestem wielki ;)
Krótki, ładny opisik, idealny na kwestie bohatera. Powinnaś pomyśleć, czy nie da się go wpleść w jakieś dłuższe opowiadanie.
,,obdarza nas przepełnionym triumfem uśmiechem'' - obdarza nas przepełnionym triumfem, uśmiechem. Lub; obdarza nas przepełnionym triumfalnym uśmiechem. 3 :)
Tak jak napisał Ekler. Wpleć to w jakieś dłuższe opowiadanie, bo to by była dobra kwestia :) Nie wiem, jak to ocenić, gdyż jest króciutkie, ale za to mądre i życiowe. Dam 4, chyba nie będziesz się gniewać :D
Oczywiście, że nie ;)
Tekst porusza delikatny temat dla każdego człowieka. Ten wredny czas nigdy się nie zatrzyma, ani na moment. Daję 4 za krótkość tekstu, ale całościowo bardzo fajnie wyszło. :)
"Czym jest czas?" Każdy się nad tym zastanawia i ile ludzi, tyle odpowiedzi. Szkoda, że tak krótko, bo super wyszło, 5 :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania