Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!

CZY NOWE PRZYKAZANIE POGARDY , MA ZASTĄPIĆ WSZYSTKIE MIŁOŚCI?.

Czy to kogoś rozzłości , czy doprowadzi do wściekłości

Nie ma znaczenia, jak debatujemy o naszej przyszłości.

Historia ludzkości jest długa, a z niej wynika taka nauka

Że NACHODŹCA, czyli agresor, ciągle nowych podbojów szuka.

Były najazdy i najścia masowe i brutalne

Dla jednych zgubne dla innych fajne.

To podboje Arabów, Tatarów i Hunów

Które Europejczyków nie nauczyły rozumu.

Wiec teraz wołają: Muzułmanie przybywajcie

I dla zagłady katolików , krew naszą przelewajcie.

Szczególnie wołają na manifach, wyzwolone kobietki

Bo jakże miłe są im wasze obrzezane napletki.

Bo nasze nieudaczne chłopy, przez samogwałt zeszli na psy

Przybywajcie!- pokażcie co potraficie rasowe lwy.

Skutek tego seksi-pożądania, jest tragicznie znany

Dla Księcia Al i jego kochanki księżny Di.

Nie liczcie na integrację, bo ta jest u nich prawnie zabroniona,

A w krajach semickich szczególnie tłumiona.

>> Każde miejsce, na które zstąpi wasza noga,

Ja wam daję, jak zapowiedziałem Mojżeszowi.

[cała ziemia Chittytów] aż do Wielkiego Morza,

w stronę zachodzącego słońca, będzie waszą krainą.

Nikt się nie ostoi przed tobą przez wszystkie dni twego życia<.

Lecz jeśli sprzeniewierzycie się i połączycie się z resztą tych ludów,

które pozostały z wami, jeśli zawierać będziecie małżeństwa z nimi

i przemieszacie się z nimi, wtedy gniew Pana zapali się przeciw wam

i z tej pięknej ziemi, którą wam dał, rychło znikniecie».

>Szariat to prawo wywodzące się z islamu.

Uznaje ono, że życie świeckie powinno być

podporządkowane regulacjom duchowym<.

Mamy przykłady, jak działa obcej ziemi zasiedlanie

Pod pozorem wolności i na wiarę najeźdźcy nawracanie.

To potęga Prus od Niemna do Łaby się wzięła

Z Polskiego nadania dla Krzyżackiego dzieła.

Wcześniej Arabowie urośli w siłę w Imię Boże

Jak na Islam nawrócili całe Śródmorze.

Podobną taktykę zastosowali Europejczycy

Dokonując pogromu tubylców z Ameryki.

Hiszpanie i Anglosasi opanowali pół świata

Pozbywając się u siebie przybyszów z Judei jako non grata.

Polacy przyjęli ich, jako jedyny Chrystus narodów

Nie wiedząc, że przez miłosierdzie narobią sobie smrodów.

Bo za wielowiekowy chleb, dom, rozmnażanie i gościnę

Zostaliśmy potraktowani gorzej niż biblijne świnie.

Za narażenie życia, ukrywanie i wojenne poświęcenia

Mamy łatkę antysemity z mlekiem matki od urodzenia.

Dziś liberalny kardynał wam to publicznie powie,

Żeby przykazaniami 1,4,5,6,7 nie zawracać sobie w głowie.

Bo przed rozbojem i okradaniem rodziny z mojej pracy,

Nie mam prawa się bronić, tylko nachodźcom dać wszystko na tacy.

Dodatkowo dla ich nieopanowanej seksualnej wygody

Oddać jako rzecz; żonę i córkę, może też syna, według Genderowej mody.

Bo tak ogłosił szatan, niech żyje wolny seks i swoboda

Póki jeszcze nadaje się do użytku kobieta młoda.

Tu należy dodać, że nachodźcy to nie prześladowane plemię

Ale jak to w podbojach, chcą zdobyć bogactwa i Naszą Ziemię.

Teraz do zasiedlenia obcego kraju, dywizje nie potrzebne

Wystarczy na migrację wzbudzić przyzwolenie niezbędne.

Sami im oddamy nasze fabryki i domy

A na dodatek synów, córki i żony.

Los naszego kraju i naszych rodzin, nie ma tu żadnego znaczenia

Najważniejsze, abyśmy słuchali wrogiego nam ględzenia.

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (39)

  • Lotos rok temu

    Byłeś na festiwalu w Jarocinie?

  • realista rok temu

    Lotos Nie byłem i nie wiem o co chodzi.

  • Lotos rok temu

    realista Nie słuchasz muzyki rockowej?

  • realista rok temu

    Lotos Muzyka w moim domu rozbrzmiewała w różnych odcieniach i obecnie tez uwielbiam zanurzyć się w tamtych klimatach , gdzie każdy utwór to było arcydzieło jak; Połomski, Jarocka, Przybylska, Danuśka Rinn czy Kunicka. że nie wymienię wielu wielu. Dzisiejsze je je przy nich nie dorasta do pięty.

  • Lotos rok temu

    realista A np. Black Sabbath?

  • realista rok temu

    Lotos . Czarne sabaty czarownic są poza moim gustem.

  • Lotos rok temu

    realista No, ale oni są głęboko wierzący.

  • realista rok temu

    Lotos Ty też wierzysz w "buka jam sam", a jesteś na opowi największy cham.
    Zamiast ględzić po wariacku lepiej nawiąż do tematu , czy przyjmowanie wbrew woli Polaków nachodźców , to okradanie Polaków i robienie z nich cherlaków?

  • Lotos rok temu

    realista A biczujesz się wieczorami w ramach pokuty?

  • Lotos rok temu

    realista Jakbyś napisał coś konkretnego to może i bym coś napisał, ale na takie gnioty, to kpina z czytelników.

  • realista rok temu

    Lotos Nie odpowiadam na głupie pytania , jeszcze głupszego barana.

  • realista rok temu

    Lotos Lotos . Miał być paszkwil na przyszywanego realistę do Bogumiła
    A tu kula nawet w płot nie trafiła, bo się w lufie zakleszczyła.
    Większej wtopy wśród komentatorów tu nie było
    Bo nawet na gniota nie zasłużyło. Po prostu nicość.

  • Lotos rok temu

    realista Mów se mów grafomanie, że nic, że nie trafiło itd. Niestety twoje wypowiedzi to debilizm i matolstwo, niestety...

  • realista rok temu

    Lotos No toś trafnie się wstrzelił w siebie;>Mów se mów grafomanie, że nic, że nie trafiło itd. Niestety twoje wypowiedzi to debilizm i matolstwo, niestety...<
    Idź spać, bo zaczniesz lunatykować a to groźne jak staniesz na krawędzi dachu. Był kiedyś film o tobie jak chodziłeś po dachach z wyciągniętymi rękami przzeeed siebie.

  • Lotos rok temu

    realista zaraz przyjdzie pielęgniarka i da ci leki, niech ci się przyśni kolejny order od prezydenta.

  • Dobranocka rok temu

    Polacy się obudzili i szybciutkok zmiotą ze sceny rudego szkopskiego zdrajcę.

  • Lotos rok temu

    O jest i Bogumił!

  • SwanSong rok temu

    Już od tylu lat go zmiatają i zmieść nie mogą. Prędzej skończy mu się kadencja xD

  • Dobranocka rok temu

    Szkopskiej gnidzie już Polacy wymierzli solidnego kopniaka w tyłek przy okazji wyborów prezydenckich, że się przez dwa miesiące liże z ran. Jego już nie ma. A pan prezydent Karol Nawrocki zrobi mu z sempiterny jesień średniowiecza.

  • SwanSong rok temu

    Dobranocka Dres nic nie może, bo kompetencje prezydenta określa konstytucja, której nie znasz, matole.

  • Dobranocka rok temu

    SwanSong zgodnie z konstytucją szwabski kelner zostanie zaorany i rzucony na wycieraczkę, gdzie jego miejsce.

  • 0 nim pseud rok temu

    naucz kretyna pisać, a będzie takie gówni tworzył jak powyżej

  • realista rok temu

    Onp."naucz kretyna pisać, a będzie takie gówni tworzył jak powyżej"

  • 0 nim pseud rok temu

    realista Chłopcy z ONRu powinni cię skopać pedale

  • realista rok temu

    0 nim pseud >Chłopcy z ONRu powinni cię skopać pedale<

  • 0 nim pseud rok temu

    realista nie udawaj woja mówię ci

  • realista rok temu

    0 nim pseud . Z tobą faszysto nie chce mieć nic wspólnego "Chłopcy z ONRu powinni cię skopać pedale"- to twoje życzenie niech ci się spełni.

  • Lotos rok temu

    realista Co się stało z dobranocką (Bogumiłem) pojawił się i stchórzył, to faszysta jest wiesz?

  • realista rok temu

    Lotos . Jeżeli faszyści to twoi kumple , to spiesz do nich bo minie cię browarek. Spadaj!!!

  • Sucre rok temu

    Wielki szacun dla Ciebie realisto za kopanie się z tym szurniętym bolszewickim kundlem przewerbowanym na miłość do nazistowskiego dziadka i wnuczka z Wehrmachtu.

  • realista rok temu

    Sucre Dziękuje za słowa otuchy. Powiem ci co myślę o dyżurnych "katolickich" liberałach , kryjących się pod płaszczykiem zakonnika, biskupa czy kardynała.
    Chrystus powiedział do swoich apostołów, paś baranki moje paś owieczki moje,
    ten jest moim przyjacielem kto zachowuje moje przykazania.
    Ostrzegał przed wilkami w owczej skórze.
    Nigdzie też nie nakazywał, aby pasterze do stada owiec wprowadzali hieny i szakale.
    A do tego chcą nas zmuszać fałszywi prorocy, na usługach reżimu, dla pospolitej jatki.
    Do tego nie wolno dopuścić. Właśnie do takich odnosi się przypowieść o kole młyńskim.
    Chrystus tez nie nakazywał, aby karmić i oddawać własny dom najeźdźcom i nachodźcom.
    >Pozwól najpierw nasycić się dzieciom, nie godzi się, bowiem odbierać chleb dzieciom, a rzucać go szczeniętom.<

  • Sucre rok temu

    Realisto, masz zapewne na myśli karygodne wyczyny niejakiego Rysia pełzającego na pasku międzynarodowych globalistów, którzy próbują zmienić strukturę etniczną świata i stworzyć ogólnoświatową rasę kreoli, bezpaństwowców, którymi łatwo będa mogli zarządzać. Owszem, na to też nie ma mojej, ani żadnego Polaka zgody. Ryś, który jest osobą niewierzęcą, próbował brać pod włos owce, które mu powierzono, powołując się fałszywie rozumiane wartości chrześcijańśkie. Oczywiście nikt łotrzykowi nie uwierzył, a wierni wysłachali jego wynurzeń ze zdziewieniem i niesmakiem.

  • SwanSong rok temu

    Sucre Nie wycieraj swojej mordy Polakami, boś nie Polak. Polacy nie mają w sobie takiej nienawiści jak ty, pseudopolaczku, potomku ubeka.

  • Sucre rok temu

    SwanSong z ciebie taki Polak, jak ze mnie Chińczyk, pewnie wieczorami hailujesz dziadkowi z Wehrmachtu, a w niedzielę odprawiasz egzekwie przed portretem Lenina.

  • SwanSong rok temu

    Sucre Słoma ci z butów wystaje, a nie patriotyzm. Nie nazywaj się Polakiem, ubecki cwelu.

  • Sucre rok temu

    SwanSong jedyne co to, że jeszcze sobie możesz poszczekać.

  • SwanSong rok temu

    Sucre Ty szczekasz od dawna, moskiewski kundlu.

  • Sucre rok temu

    Drodzy Obywatele,

    Stoimy dziś nie na rozdrożu historii, lecz na jej ostrzu. Krajem rządzi rząd okupacyjny. W jego łapy oddało Polskę część ogłupionych naszych własnych obywateli. Jesteśmy w miejscu, gdzie słowa tracą wartość, a prawda staje się towarem reglamentowanym. Gdy milczenie ma cenę, a lojalność jest wymuszana nie szacunkiem — lecz strachem.

    Mafia bandytów próbuje przedefiniować nasze wartości i narzucić nam system antywartości. Tworzony nie z troski o wspólnotę, ale z potrzeby kontroli. To nie są już struktury państwa, lecz klatka, w której próbują zamknąć obywateli. Klatka, w której władza nie zna hamulców, a ci, którzy odważyli się mówić, stają się celem.

    Nie ma już mowy o dialogu. Empatia? To relikt dawnych czasów. Teraz rządzi odwet. I ci, którzy go sieją, są przekonani, że sami pozostaną nietykalni. Ale reżim, który działa w cieniu, wcześniej czy później sam zostaje pochłonięty przez własne cienie.

    Lecz w tej atmosferze zastraszenia i cynizmu, nie możemy milczeć. Nie możemy stać biernie, gdy desperacja polityczna przeradza się w desperację moralną. Gdy ci, którzy stworzyli system nacisku, zaczynają bać się jego odwróconego ostrza.

    Bo dziś nie chodzi już o spór polityczny. Chodzi o duszę kraju. O to, czy pozwolimy, by ster władzy był prowadzony przez lęk i zemstę, czy przez odwagę i wartości.

    Dlatego wołam do Was, nie jako lider, nie jako ideolog, ale jako obywatel. Nie pozwólmy, by dramat jednych stał się tragedią wszystkich. Niech nasze głosy będą silniejsze niż ich machiny. Niech nasze sumienia będą głośniejsze niż ich propagandowe chóry.

    Bo nawet w najciemniejszej godzinie — jest światło. Trzeba tylko stanąć po jego stronie.

  • Grain rok temu

    gigantomania, po co nam nielegalni imigranci w Warszawie, jak mamy w Berlinie, Cottbus, Frankfurcie nad Odrą. o rzut beretem

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania