-

-

Średnia ocena: 4.9  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (15)

  • Anonim 22.06.2015

    Kocham ten przywilej czytania wcześniej twoich dzieł :3
    5/5

  • Chris 22.06.2015

    Przyszłość. To tylko mit. Legenda, bajka, którą opowiadamy sobie na dobranoc. A teraźniejszość? Możemy żyć teraźniejszością? Nie... Nawet gdy leżysz w ukochanych ramionach, gdy szepczesz czułe wyznanie to robisz to z myślą o przeszłości. O tym co was połączyło, co sprawia, że jesteście jednością. Ktoś powie, że żyje tylko teraźniejszością. To chyba jest niemożliwe. Musiałby przestać myśleć, czuć. Stajemy przed lustrem i patrzymy na swoje odbicie. Ten obraz jest już obrazem przeszłości. Zanim światło odbije się od szklanej powierzchni i wróci do nas to miną milionowe części sekundy, ale ten właśnie czas zdążyliśmy się zmienić. To jest obraz z przeszłości. Na naszych twarzach widać jak życie się na nas odcisnęło. Gdzie zostawiło rany, bruzdy, zmęczenie i powiewy radości. Nie uciekniemy od przeszłości. Ona jest naszym życiem. Teraźniejszość to tylko stwierdzenie faktu, że żyjemy bądź jesteśmy martwi, a przyszłość to ulotne marzenie.
    5!

  • NataliaO 22.06.2015

    Fajnie, bo mi jest miło, że ma mnie kto wesprzeć w błędach hihi :*

  • NataliaO 22.06.2015

    I najgorzej być pomiędzy :( Madre słowa Chris, Dziękuje :)

  • Chris 22.06.2015

    Możesz na mnie liczyć ;)

  • NataliaO 22.06.2015

    Dziękować Dobry Człowieku :)

  • Angela 22.06.2015

    Prawda w najczystszej postaci : ) 5

  • NataliaO 22.06.2015

    Cieszy mnie, że przypodobało się. Dziękuje :)

  • MaGiK 22.06.2015

    Takie mocne 2/10 xD

  • Anonim 22.06.2015

    Co za hejt, daję 1/10000000000000

  • Jan Potfforny 22.06.2015

    Dziękuję za życzliwość!
    Pozdrawiam!

  • KarolaKorman 22.06.2015

    Może lepiej nie myśleć czasem o przyszłości. Ona i tak przyjdzie 5 :)

  • NataliaO 22.06.2015

    Już przyszła, tylko za szybko. dzięki Karolcia :*

    Pozdrawiam Jan :)

  • DuŚka ^.^ 26.06.2015

    Kolejny czarujący tekst, masz w sobie to coś, co przyciąga, wprawia w zachwyt i porusza :') 5

  • NataliaO 26.06.2015

    Duśka dziękuje za tak miłe słowa :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania