Daj mi choć jeden znak
Po uszy zakochana
Za niewystarczająco dobrą uważana
Pragnę ciebie
Chcę znaleźć się w twym niebie
Chcę poczuć ust twych smak
Daj mi choć jeden znak
Maleńki ale tak dużo znaczący
W labiryncie miłości tkwiący
Po uszy zakochana
Za niewystarczająco dobrą uważana
Pragnę ciebie
Chcę znaleźć się w twym niebie
Chcę poczuć ust twych smak
Daj mi choć jeden znak
Maleńki ale tak dużo znaczący
W labiryncie miłości tkwiący
Komentarze (4)
Widzę iż nowa userka. Miło mi cię powitać na opowi :) Co to wiersza, krótko, dosadnie, w tęsknocie, w miłości. Jak dla mnie może być. 5 pozdr :D
Dziękuję bardzo i tez pozdr ;)
Hm, za prosty rym, za prosta myśl myśl, według mnie. Wczoraj czytałam Twoją prozę i myślę jednak, że tamtędy droga ;) Aczkolwiek wszystkiego warto próbować, nie oceniam, pozdrawiam :)
Tez tak myślę ;) Pisanie wierszy raczej mi nie wychodzi. Dzięki za opinię! :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania