Nieumiejętność zaangażowania, a może zwykły strach, może niestety prowadzić do permanentnej samotności. Pewne rzeczy trzeba przerobić najpierw z samym sobą, by nauczyć się żyć z drugim człowiekiem, a przede wszystkim dowiedzieć się czego się pragnie, czego poszukuje. Odpowiedzieć na pytania stawiane przez bohaterkę :). Mam nadzieję, że w końcu jej się to uda :). Ciekawie przedstawiony problem i super napisane Karola :)
byc może bohaterka nie trafia na właściwych facetów,
jej wina polega nie na tym, że ma zły charakter
jej wina polega na tym, że szuka nie tam gdzie powinna
Tekst bardzo dobry, zostawiam za niego 5 c:
A co się tyczy bohaterki. Większość ludzi chce kogoś znaleźć, ale może lepiej niech poczeka? Może Bóg ni daje jej tego szczęścia od razu, bo przygotował dla niej coś specjalnego :)
PS Zapraszam do mojego opowiadanie, które jest napisane specjalnie dla Ciebie ;)
Problem znany przez wiele pięknych pań, podobają się mężczyzną, ale...Nie są szczęśliwe tak jak te które mają tylko czasami jednego partnera na całe życie. Bohaterka pozostawiając ostatniego kochanka według mnie mogła właśnie opuścić swą miłość.
Komentarze (30)
Nieumiejętność zaangażowania, a może zwykły strach, może niestety prowadzić do permanentnej samotności. Pewne rzeczy trzeba przerobić najpierw z samym sobą, by nauczyć się żyć z drugim człowiekiem, a przede wszystkim dowiedzieć się czego się pragnie, czego poszukuje. Odpowiedzieć na pytania stawiane przez bohaterkę :). Mam nadzieję, że w końcu jej się to uda :). Ciekawie przedstawiony problem i super napisane Karola :)
Bardzo fajne, takie życiowe. :) 5
byc może bohaterka nie trafia na właściwych facetów,
jej wina polega nie na tym, że ma zły charakter
jej wina polega na tym, że szuka nie tam gdzie powinna
Pięknie dziękuję za Wasze opinie :) Cieszę się, że choć przez moment pomyśleliście nad moją bohaterką.
Tekst bardzo dobry, zostawiam za niego 5 c:
A co się tyczy bohaterki. Większość ludzi chce kogoś znaleźć, ale może lepiej niech poczeka? Może Bóg ni daje jej tego szczęścia od razu, bo przygotował dla niej coś specjalnego :)
PS Zapraszam do mojego opowiadanie, które jest napisane specjalnie dla Ciebie ;)
Podoba mi się. Problem pokazany z ciekawej perspektywy, coś odmiennego. Ode mnie 5 i pozdrawiam ;)
Dziękują dziewczynki :) Haruu, lecę :)
zrobić taki krok
odejść od człowieka, którego się kocha dla jego dobra
tekst świetny taki prawdziwy, 5
Taką decyzję może podjąć jedynie osoba całkowicie pozbawiona egoizmu.
Prawdziwe, i mądre 5 : )
Cieszę się, że odwiedziłyście mnie i za komentarze :)
Nie potrafię napisać nic mądrego :(
Powiem tylko, że podobało mi się, w ciekawy sposób przedstawiłaś problem :) Takie inne, ale w dobrym znaczeniu ;)
Dziękuję bardzo :)
Problem znany przez wiele pięknych pań, podobają się mężczyzną, ale...Nie są szczęśliwe tak jak te które mają tylko czasami jednego partnera na całe życie. Bohaterka pozostawiając ostatniego kochanka według mnie mogła właśnie opuścić swą miłość.
Taka prawda Shina-san :)
Świetny przekaz :) 5
Dziękuję :)
Pisałam Ci na blogu ;)
Wiem, dziękuję, że zajrzałaś do mnie. Ja też Cię znalazłam :)
Oh! Don't worry Karola!
A dlaczego miałabym się denerwować? :)
KarolaKorman nie denerwować tylko martwić :D Ten tekst jest bardzo... martwiący!
U mnie wszystko w porządku :) Miło, że ujęło Cię za serduszko :) Wiesz co to oznacza?
To oznacza, że go posiadasz :) Serduszko, oczywiście :)
To taki mały żart na dobranoc :)
Dobranoc Ekler, lecę do łóżeczka, miłych snów i Tobie życzę :)
Dzikich snów :-D!
Świetne, 5! :)
Dziękuję nieznajomej :)
"Takiej neutralnej, jak woda.
W której skąpię swoje brudne ciało..."
Och, pięknie ujęte. Dziękuję Ci za ten wiersz, jest świetny!
Dziękuję Cherryl, Miło mi :)
Podłączam się pod komentarz Filipaz Konopii, a od siebie dodam tylko, że być może
jej wina polega na tym, że się boi :) 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania