------
-------Autor: NataliaOCzytano 396 razyData dodania: 27.06.2015
Średnia ocena: 4.5 Głosów: 10
Zaloguj się, aby ocenić45
Ja i Vasto to demony. Jared to anioł śmierci. NataliaO zadaje się z demonami. Kogo jeszcze wpisać na listę? Czwóreczka ponieważ trochę za krótko.
A ja Lucek! Jak dla mnie długość odpowiednia XD 5/5
Ajaj, wczułem się w klimat :D Krótko ale fajnie, na piątke! :D
Ale długi było by zbyt naciągnięte. Uwielbiam demony i anioły śmierci. Nie wiedziałeś, że jestem po za tym wielką fanką Vasto :) Dziękuje :)
To opowi to jakiś kult Lucyfera normalnie :0 Nat daje 5 bo mnie ujęłaś swoim krotkim acz tresciwym przeslaniem :)
Dziękuje Shiroi i Vasto :))
Dobra. Czy jest na Opowi ktoś bez sekretów w stylu "jestem potworem z twoich najgorszych koszmarów"?
Dziękuje Jaredzik :)
Btw. Klikam na główną i widzę opowiadanie "Dominik" czytam, czytam. Patrzę na tytuł....Demonik. xD
Sluga, chyba tylko admin :D
Nie ma SlugoLegionu hahaa
Haha Dominik zawsze mogę zmienić tytuł na Dominik hihi
Ja jestem najstraszniejszym demonikiem tej stronki! XD
Admin to duch Jared.
Ja nie wierze w duchy xD
A ja najmiliszym Demonikiem na tej stronie :)
To uwierz Jared.
Jak zobaczem to uwierzem :B niewierny ze mnie tomasz :]
A ja Belzebubem tej strony. :x
Admina chyba nigdy nie zobaczyszXD
Skoro tu jest tyle demonów to ja jestem odźwiernym: )
Każdy ma swoje demony, toczy z nimi zaciętą walkę i zawsze... przegrywa. 5 :)
Możesz mówić co chcesz, ale nieliczni wygrywają. Na przykład Mozart pomimo że ogłuchł dalej komponował muzykę.
To mnie chyba Mefisto został : ) Tekst ujmujący. 5
A może to nie głuchota byłą jego demonem? Może to rozrywająca duszę muzyka? Może tylko komponowanie dawało ukojenie? Wszystko zależy ;)
To i tak wygrał. Wykorzystał tego demona w taki sposób że jest tak sławny że nawet w podręcznikach o nim uczą.
Piątka, dziękuję, do widzenia :)
Pomijając fakt, że system edukacji leży i kwiczy :/
Masz rację Shiroi.
Dziękować :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (30)
Ja i Vasto to demony. Jared to anioł śmierci. NataliaO zadaje się z demonami. Kogo jeszcze wpisać na listę? Czwóreczka ponieważ trochę za krótko.
A ja Lucek!
Jak dla mnie długość odpowiednia XD
5/5
Ajaj, wczułem się w klimat :D Krótko ale fajnie, na piątke! :D
Ale długi było by zbyt naciągnięte. Uwielbiam demony i anioły śmierci. Nie wiedziałeś, że jestem po za tym wielką fanką Vasto :) Dziękuje :)
To opowi to jakiś kult Lucyfera normalnie :0 Nat daje 5 bo mnie ujęłaś swoim krotkim acz tresciwym przeslaniem :)
Dziękuje Shiroi i Vasto :))
Dobra. Czy jest na Opowi ktoś bez sekretów w stylu "jestem potworem z twoich najgorszych koszmarów"?
Dziękuje Jaredzik :)
Btw. Klikam na główną i widzę opowiadanie "Dominik" czytam, czytam. Patrzę na tytuł....Demonik. xD
Sluga, chyba tylko admin :D
Nie ma SlugoLegionu hahaa
Haha Dominik zawsze mogę zmienić tytuł na Dominik hihi
Ja jestem najstraszniejszym demonikiem tej stronki! XD
Admin to duch Jared.
Ja nie wierze w duchy xD
A ja najmiliszym Demonikiem na tej stronie :)
To uwierz Jared.
Jak zobaczem to uwierzem :B niewierny ze mnie tomasz :]
A ja Belzebubem tej strony. :x
Admina chyba nigdy nie zobaczyszXD
Skoro tu jest tyle demonów to ja jestem odźwiernym: )
Każdy ma swoje demony, toczy z nimi zaciętą walkę i zawsze... przegrywa. 5 :)
Możesz mówić co chcesz, ale nieliczni wygrywają. Na przykład Mozart pomimo że ogłuchł dalej komponował muzykę.
To mnie chyba Mefisto został : ) Tekst ujmujący. 5
A może to nie głuchota byłą jego demonem? Może to rozrywająca duszę muzyka? Może tylko komponowanie dawało ukojenie? Wszystko zależy ;)
To i tak wygrał. Wykorzystał tego demona w taki sposób że jest tak sławny że nawet w podręcznikach o nim uczą.
Piątka, dziękuję, do widzenia :)
Pomijając fakt, że system edukacji leży i kwiczy :/
Masz rację Shiroi.
Dziękować :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania