-------

------

Średnia ocena: 4.5  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (30)

  • Slugalegionu 27.06.2015

    Ja i Vasto to demony. Jared to anioł śmierci. NataliaO zadaje się z demonami. Kogo jeszcze wpisać na listę? Czwóreczka ponieważ trochę za krótko.

  • Anonim 27.06.2015

    A ja Lucek!
    Jak dla mnie długość odpowiednia XD
    5/5

  • Vasto Lorde 27.06.2015

    Ajaj, wczułem się w klimat :D Krótko ale fajnie, na piątke! :D

  • NataliaO 27.06.2015

    Ale długi było by zbyt naciągnięte. Uwielbiam demony i anioły śmierci. Nie wiedziałeś, że jestem po za tym wielką fanką Vasto :) Dziękuje :)

  • Anonim 27.06.2015

    To opowi to jakiś kult Lucyfera normalnie :0 Nat daje 5 bo mnie ujęłaś swoim krotkim acz tresciwym przeslaniem :)

  • NataliaO 27.06.2015

    Dziękuje Shiroi i Vasto :))

  • Slugalegionu 27.06.2015

    Dobra. Czy jest na Opowi ktoś bez sekretów w stylu "jestem potworem z twoich najgorszych koszmarów"?

  • NataliaO 27.06.2015

    Dziękuje Jaredzik :)

  • Vasto Lorde 27.06.2015

    Btw. Klikam na główną i widzę opowiadanie "Dominik" czytam, czytam. Patrzę na tytuł....Demonik. xD

  • Anonim 27.06.2015

    Sluga, chyba tylko admin :D

  • NataliaO 27.06.2015

    Nie ma SlugoLegionu hahaa

  • NataliaO 27.06.2015

    Haha Dominik zawsze mogę zmienić tytuł na Dominik hihi

  • Anonim 27.06.2015

    Ja jestem najstraszniejszym demonikiem tej stronki! XD

  • Slugalegionu 27.06.2015

    Admin to duch Jared.

  • Anonim 27.06.2015

    Ja nie wierze w duchy xD

  • NataliaO 27.06.2015

    A ja najmiliszym Demonikiem na tej stronie :)

  • Slugalegionu 27.06.2015

    To uwierz Jared.

  • Anonim 27.06.2015

    Jak zobaczem to uwierzem :B niewierny ze mnie tomasz :]

  • xnobodyperfectx 27.06.2015

    A ja Belzebubem tej strony. :x

  • Slugalegionu 27.06.2015

    Admina chyba nigdy nie zobaczyszXD

  • Slugalegionu 27.06.2015

    Skoro tu jest tyle demonów to ja jestem odźwiernym: )

  • Chris 27.06.2015

    Każdy ma swoje demony, toczy z nimi zaciętą walkę i zawsze... przegrywa. 5 :)

  • Slugalegionu 27.06.2015

    Możesz mówić co chcesz, ale nieliczni wygrywają. Na przykład Mozart pomimo że ogłuchł dalej komponował muzykę.

  • Angela 27.06.2015

    To mnie chyba Mefisto został : ) Tekst ujmujący. 5

  • Chris 27.06.2015

    A może to nie głuchota byłą jego demonem? Może to rozrywająca duszę muzyka? Może tylko komponowanie dawało ukojenie? Wszystko zależy ;)

  • Slugalegionu 27.06.2015

    To i tak wygrał. Wykorzystał tego demona w taki sposób że jest tak sławny że nawet w podręcznikach o nim uczą.

  • Johnny2x4 27.06.2015

    Piątka, dziękuję, do widzenia :)

  • Anonim 27.06.2015

    Pomijając fakt, że system edukacji leży i kwiczy :/

  • Slugalegionu 27.06.2015

    Masz rację Shiroi.

  • NataliaO 27.06.2015

    Dziękować :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania