Usunięte

Usunięte

Średnia ocena: 4.5  Głosów: 21

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (20)

  • Karo 20.02.2016

    Ten "anonim" to Ano ;) Kilka razy mi się przedstawił jednocześnie bluzgając na moją twórczość :P Wiersz jest jak zawsze genialny! Chyba nie muszę mówić, że dostajesz 5!

  • Ktokolwiek 20.02.2016

    Karo, dziękuję :) Ano... okej, warto znać imię tej osoby. :)

  • Karo 20.02.2016

    Ktokolwiek Masz rację! Warto znać imię i język wroga ;) A przynajmniej tak mówi mój tata, gdy zrzędzę na niemiecki ;)

  • Ktokolwiek 20.02.2016

    Karo :D :D :D dobre xD

  • KarolaKorman 20.02.2016

    Teraz mam jasność wszystkiego, świetnie, że mordka mi się śmieje od rana, 5 :)

  • Moja ulubiona wieszczka rozszerza swą działalność liryczną, jak widzę o teksty czystko humorystyczne i... dedykowane bym rzekł :) 5

  • Ktokolwiek 20.02.2016

    Szymon Szczechowicz, jaka tam ze mnie wieszczka :D tak, piszę ostatnio wiersze z humorem na przekór mojej sytuacji, bo wesoła to ona nie jest ;)

  • Ktokolwiek mam nadzieję, że cokolwiek nieprzyjemnego się dzieje, rozwiąże się prędko i na dniach! W każdym razie za to będę trzymał kciuki! :)

  • Ktokolwiek 20.02.2016

    Szymon Szczechowicz Dzięki, kochany jesteś ♥

  • elenawest 20.02.2016

    Ładne :-P 5

  • Papa 20.02.2016

    Świetny :D

  • little girl 20.02.2016

    Świetny wiersz;) Leci 5 :)

  • Morelia 20.02.2016

    No za dedykację to powinnaś przynajmniej 5 jedynek w nagrodę dostać ;) Ode mnie masz sumę, czyli 5

  • O-Ren Ishii 20.02.2016

    Dołączam się do podziękowań!
    Fajniutkie, daję piątkę :D

  • Ktokolwiek 20.02.2016

    Dziękuję wszystkim :) Pozdrowienia dla Anonimowego Dawacza Jedynek :)

  • Chris 20.02.2016

    No i pięknie! :)

  • Rasia 20.02.2016

    Nam obojętne, ale Ano chyba nie za bardzo ;) Uważaj, bo przyjdzie i wyzwie Cię od kretynek za to, że nie wiedziałaś, że nie jest facetem ;p Swoją drogą musi nami być wielce zachwycona, skoro pochłaniamy tak wiele jej codziennego czasu! Zostawiam piąteczkę :)

  • Lucinda 20.02.2016

    Bardzo mi się spodobał ten wiersz, ładnie Ci wyszedł no i jeszcze adresat... Ja osobiście nie miałam z nią jeszcze do czynienia, chyba moje teksty nie są godne jej oceny, choć oczywiście wcale się nie skarżę, nie żeby coś... Zostawiam 5:)

  • elenawest 20.02.2016

    Lucinda, to jesteśmy we dwie ;-) ja też jeszcze nie miałam (nie)przyjemności gościć jej u siebie :-P

  • Angela 20.02.2016

    Piękny wierszyk, bo i adresat zacny : ) 5

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania