Ten "anonim" to Ano ;) Kilka razy mi się przedstawił jednocześnie bluzgając na moją twórczość :P Wiersz jest jak zawsze genialny! Chyba nie muszę mówić, że dostajesz 5!
Nam obojętne, ale Ano chyba nie za bardzo ;) Uważaj, bo przyjdzie i wyzwie Cię od kretynek za to, że nie wiedziałaś, że nie jest facetem ;p Swoją drogą musi nami być wielce zachwycona, skoro pochłaniamy tak wiele jej codziennego czasu! Zostawiam piąteczkę :)
Bardzo mi się spodobał ten wiersz, ładnie Ci wyszedł no i jeszcze adresat... Ja osobiście nie miałam z nią jeszcze do czynienia, chyba moje teksty nie są godne jej oceny, choć oczywiście wcale się nie skarżę, nie żeby coś... Zostawiam 5:)
Komentarze (20)
Ten "anonim" to Ano ;) Kilka razy mi się przedstawił jednocześnie bluzgając na moją twórczość :P Wiersz jest jak zawsze genialny! Chyba nie muszę mówić, że dostajesz 5!
Karo, dziękuję :) Ano... okej, warto znać imię tej osoby. :)
Ktokolwiek Masz rację! Warto znać imię i język wroga ;) A przynajmniej tak mówi mój tata, gdy zrzędzę na niemiecki ;)
Karo :D :D :D dobre xD
Teraz mam jasność wszystkiego, świetnie, że mordka mi się śmieje od rana, 5 :)
Moja ulubiona wieszczka rozszerza swą działalność liryczną, jak widzę o teksty czystko humorystyczne i... dedykowane bym rzekł :) 5
Szymon Szczechowicz, jaka tam ze mnie wieszczka :D tak, piszę ostatnio wiersze z humorem na przekór mojej sytuacji, bo wesoła to ona nie jest ;)
Ktokolwiek mam nadzieję, że cokolwiek nieprzyjemnego się dzieje, rozwiąże się prędko i na dniach! W każdym razie za to będę trzymał kciuki! :)
Szymon Szczechowicz Dzięki, kochany jesteś ♥
Ładne :-P 5
Świetny :D
Świetny wiersz;) Leci 5 :)
No za dedykację to powinnaś przynajmniej 5 jedynek w nagrodę dostać ;) Ode mnie masz sumę, czyli 5
Dołączam się do podziękowań!
Fajniutkie, daję piątkę :D
Dziękuję wszystkim :) Pozdrowienia dla Anonimowego Dawacza Jedynek :)
No i pięknie! :)
Nam obojętne, ale Ano chyba nie za bardzo ;) Uważaj, bo przyjdzie i wyzwie Cię od kretynek za to, że nie wiedziałaś, że nie jest facetem ;p Swoją drogą musi nami być wielce zachwycona, skoro pochłaniamy tak wiele jej codziennego czasu! Zostawiam piąteczkę :)
Bardzo mi się spodobał ten wiersz, ładnie Ci wyszedł no i jeszcze adresat... Ja osobiście nie miałam z nią jeszcze do czynienia, chyba moje teksty nie są godne jej oceny, choć oczywiście wcale się nie skarżę, nie żeby coś... Zostawiam 5:)
Lucinda, to jesteśmy we dwie ;-) ja też jeszcze nie miałam (nie)przyjemności gościć jej u siebie :-P
Piękny wierszyk, bo i adresat zacny : ) 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania