**

***

Średnia ocena: 3.5  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Szpilka 3 miesiące temu

    kiedy kicia miauczy czule,
    w mig przechodzą wszelkie bóle ¬‿¬

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    grzeje ciepło futrem swoim,
    kocha mnie kochani moi
    :)

  • Domi123 3 miesiące temu

    ale to sympatyczne :)

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    Dziękuję :)
    Pozdrawiam serdecznie (i Kotu też)!
    J. J. Zieleziński, a Kotu dodaje mrauknięciem: "i Kotu! i Kotu!" ;) :)

  • Sucre 3 miesiące temu

    Kot to najdoskonalsze dzieło Pana Boga na ziemi.

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    Na pewno jedno z doskonalszych, ale nie jestem specjalistą, żebym mógł autorytatywnie stwierdzić, które z dzieł Pana Boga zasługuje na "palmę pierwszeństwa" (dla mnie wszystkie), ale rozumiem kontekst i płynący z "pomiędzy Twoich wierszy Sucre" ponadprzeciętny szacunek dla Kota. Dziękuję za to i za miły komentarz. :) Kotu mi tu mruczy, że i on też dziękuje :)

  • Sokrates 3 miesiące temu

    Lubiłem słuchać mruczenia kota. Tak uspokaja.

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    Ja także :) -w przeciwieństwie do regularnych pomiałkiwań o: 1:00, 2:00, 3:00 itd. w nocy kiedy musi wyjść "na patrol" ;) - ale i tak kocham tego Kota predatora ;) :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania