Na pewno jedno z doskonalszych, ale nie jestem specjalistą, żebym mógł autorytatywnie stwierdzić, które z dzieł Pana Boga zasługuje na "palmę pierwszeństwa" (dla mnie wszystkie), ale rozumiem kontekst i płynący z "pomiędzy Twoich wierszy Sucre" ponadprzeciętny szacunek dla Kota. Dziękuję za to i za miły komentarz. :) Kotu mi tu mruczy, że i on też dziękuje :)
Ja także :) -w przeciwieństwie do regularnych pomiałkiwań o: 1:00, 2:00, 3:00 itd. w nocy kiedy musi wyjść "na patrol" ;) - ale i tak kocham tego Kota predatora ;) :)
Komentarze (8)
kiedy kicia miauczy czule,
w mig przechodzą wszelkie bóle ¬‿¬
grzeje ciepło futrem swoim,
kocha mnie kochani moi
:)
ale to sympatyczne :)
Dziękuję :)
Pozdrawiam serdecznie (i Kotu też)!
J. J. Zieleziński, a Kotu dodaje mrauknięciem: "i Kotu! i Kotu!" ;) :)
Kot to najdoskonalsze dzieło Pana Boga na ziemi.
Na pewno jedno z doskonalszych, ale nie jestem specjalistą, żebym mógł autorytatywnie stwierdzić, które z dzieł Pana Boga zasługuje na "palmę pierwszeństwa" (dla mnie wszystkie), ale rozumiem kontekst i płynący z "pomiędzy Twoich wierszy Sucre" ponadprzeciętny szacunek dla Kota. Dziękuję za to i za miły komentarz. :) Kotu mi tu mruczy, że i on też dziękuje :)
Lubiłem słuchać mruczenia kota. Tak uspokaja.
Ja także :) -w przeciwieństwie do regularnych pomiałkiwań o: 1:00, 2:00, 3:00 itd. w nocy kiedy musi wyjść "na patrol" ;) - ale i tak kocham tego Kota predatora ;) :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania