Naszły mnie smutne refleksje, przeciętnie żyjemy coraz dłużej, ale czasami cierpienie i utrata poczucia rzeczywistości dodają beznadziejności naszemu światu, który ma podążać ku lepszemu. Pozdrowienia!
Co jesteśmy warci? Ile jest warte nasze jestestwo? A myśli? Czy tak naprawdę jesteśmy inni? Dlaczego ta krótko i czemu tak podle kończymy? Ech, wprowadziłaś mnie w nostalgię... tylko za czym? A może za kim...? Dlaczego nie kończą się pytania?
Pozdrawiam.
Wiem, te wszystkie sprzęty czegoś chcą, książka- żeby czytać, zegar - żeby się starzeć, kolacja - żeby tyć, i setki innych, tak samo molcząco namolnych. A o ludziach to już nie wspomnę, ci to dopiero potrafią umęczyć - i zawsze bądź, człowieku, miły, uczynny, towarzyski, bo jak nie to...! Do tego nadchodzi nieuniknione, takie, co to każdego dosięgnie, czy się chce czy nie, bo ono się nie pyta, tylko bierze jak swoje. A peel ma to gdzieś, Pokazuje wszystkim/wszystkiemu wielkiego "fucka" i idzie normalnie, po ludzku, odpocząć na własnych warunkach.
Tak mi się napisało po tym wierszu.
Dobry jest, kurcze. Mnie się o tak, a i owszem. Ten taki rymek ciut może nie-za-konieczny mi się zdaje, ten: "słyszę/ciszę". Ale to tylko może.
Pozdrawiaki ;)
Witaj Adamie
Pewnie w twoim spojrzeniu jest wiele prawdy i ten fuck chciałoby się pokazać tak często. Tylko jesteśmy czasem zbyt delikatni i dusimy w sobie złość.
Zastanawiam się nad tym rymem?
Pozdrawiam serdecznie
Komentarze (19)
Tekst do ponownego przeczytania, na spokojnie w domu.
Tylko, miss Pasju, magnes. Magnez to suplement ;)
Pozdroxix
Witam
Dzięki za magnez... łykam... poprawiłam.
Zapraszam i dziękuję
miłego dzionka
Wzajemnie, miłego
pięć jeśli dobrze zrozumiałam wiersz to piszesz o chorobie jaką jest Alzheimer
Witaj Mar
Miło cię widzieć.
Pozdrawiam i miłego wieczoru
"kurz ciężki brud lekki
nie budzę się
czyli to nie sen?
opadam w nicość" - Bardzo sobie cenię taką poezję :)
Witaj
Dziękuję za przeczytanie i mile słowo.
Pozdrawiam serdecznie
Naszły mnie smutne refleksje, przeciętnie żyjemy coraz dłużej, ale czasami cierpienie i utrata poczucia rzeczywistości dodają beznadziejności naszemu światu, który ma podążać ku lepszemu. Pozdrowienia!
Witaj Bożenko
Czasem beznadziejność wpisana jest w nasze życie. Ktoś pewnie nam taki plan funduje.
Pozdrawiam serdecznie
Wróciłem. Tera mam czas.
Początek bardzo... mój (w sensie, odnajduję się w tym) Smutny tekst.
Witaj
Dzięki za czytanie moich tekstów. Pozdrawiam
Co jesteśmy warci? Ile jest warte nasze jestestwo? A myśli? Czy tak naprawdę jesteśmy inni? Dlaczego ta krótko i czemu tak podle kończymy? Ech, wprowadziłaś mnie w nostalgię... tylko za czym? A może za kim...? Dlaczego nie kończą się pytania?
Pozdrawiam.
Witaj
Miło cię gościć. Życie pisze różne scenariusze. Do końca pewnie będziemy zadawać pytania.
Dziękuję i pozdrawiam ciepło
Wiem, te wszystkie sprzęty czegoś chcą, książka- żeby czytać, zegar - żeby się starzeć, kolacja - żeby tyć, i setki innych, tak samo molcząco namolnych. A o ludziach to już nie wspomnę, ci to dopiero potrafią umęczyć - i zawsze bądź, człowieku, miły, uczynny, towarzyski, bo jak nie to...! Do tego nadchodzi nieuniknione, takie, co to każdego dosięgnie, czy się chce czy nie, bo ono się nie pyta, tylko bierze jak swoje. A peel ma to gdzieś, Pokazuje wszystkim/wszystkiemu wielkiego "fucka" i idzie normalnie, po ludzku, odpocząć na własnych warunkach.
Tak mi się napisało po tym wierszu.
Dobry jest, kurcze. Mnie się o tak, a i owszem. Ten taki rymek ciut może nie-za-konieczny mi się zdaje, ten: "słyszę/ciszę". Ale to tylko może.
Pozdrawiaki ;)
Witaj Adamie
Pewnie w twoim spojrzeniu jest wiele prawdy i ten fuck chciałoby się pokazać tak często. Tylko jesteśmy czasem zbyt delikatni i dusimy w sobie złość.
Zastanawiam się nad tym rymem?
Pozdrawiam serdecznie
Straszny żal tu wyczuwam. Ciekawy tekst. Dla mnie trochę krzyczacy - tzn bardzo dobry.
Pozdrawiam !
Witaj Justysko
Dziękuję za spojrzenie i wyczucie sensu. Pozdrawiam serdecznie
Przyjmuje pierwszy dzień zaniku pamięci z radością,
prawdopodobnie dlatego, że we wrednej kobiecie nie rozpoznałem żony.
Witaj
Dobre podsumowanie radości
Dziękuję i pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania