Usunięte

Treść opowiadania usunięta

Średnia ocena: 4.1  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (20)

  • Vasto Lorde 01.06.2015

    hahaha :D dobre 5/5 :D

  • Anonim 01.06.2015

    I to je to 5 :D

  • NataliaO 01.06.2015

    fajne brzmienie 4:)

  • Anonim 01.06.2015

    W sumie mogę się przyznać - historia osobista. Dokładnie tak się czułem, po tygodniu leżeniu na kroplówce. Aż ciężko ująć w słowa xD

  • NataliaO 01.06.2015

    wierze, kroplówki są bleeee

  • Anonim 01.06.2015

    Nie zazdroszczę XD
    4/5

  • NataliaO 01.06.2015

    nie ma czego

  • Anonim 01.06.2015

    są ble :( a w ogóle mega uczucie, jak się budzisz i widzisz, że wenflon cały we krwi, bo pielęgniarka źle włożyła.
    Panika 10000 %

  • Anonim 01.06.2015

    Ślepiec ja bym odgryzł rękę i uciekał :0

  • Anonim 01.06.2015

    Jak suchara dostałem to rękę pielęgniarce pogryzłem :D

  • Anonim 01.06.2015

    Jared, jakby co to mogę ci ją nożyczkami obciąć ;)

  • Anonim 01.06.2015

    Gdzie byłaś jak Cię potrzebowałem?!

  • NataliaO 01.06.2015

    Pewnie za Jaredem z nożyczkami latała

  • Anonim 01.06.2015

    Shiroi tak se myśle, że bez nożyczek też dałabyś radę, co? :D

  • Anonim 01.06.2015

    Hm... Moja czerwona gnida mnie przywiązała do łóżka i *cenzura* XD
    Joke ;)

  • NataliaO 01.06.2015

    :))

  • Anonim 01.06.2015

    Jeśli o ciebie chodzi to oczywiście, że tak, Jaredzik ;)

  • Angela 01.06.2015

    Nie mogę przestać się śmiać. Rewelacyjne to było : D 5, a powinno być więcej.

  • Anonim 01.06.2015

    dziękować ^^
    Oparte na faktach autentycznych, prawdziwych i najprawdziwszych XD

  • Prue 04.06.2015

    Suchar. Współczuję kroplówki. Dam 3

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania