Treść opowiadania usunięta
UsunięteAutor: AnonimCzytano 506 razyData dodania: 01.06.2015
Średnia ocena: 4.1 Głosów: 8
Zaloguj się, aby ocenić33
hahaha :D dobre 5/5 :D
I to je to 5 :D
fajne brzmienie 4:)
W sumie mogę się przyznać - historia osobista. Dokładnie tak się czułem, po tygodniu leżeniu na kroplówce. Aż ciężko ująć w słowa xD
wierze, kroplówki są bleeee
Nie zazdroszczę XD 4/5
nie ma czego
są ble :( a w ogóle mega uczucie, jak się budzisz i widzisz, że wenflon cały we krwi, bo pielęgniarka źle włożyła. Panika 10000 %
Ślepiec ja bym odgryzł rękę i uciekał :0
Jak suchara dostałem to rękę pielęgniarce pogryzłem :D
Jared, jakby co to mogę ci ją nożyczkami obciąć ;)
Gdzie byłaś jak Cię potrzebowałem?!
Pewnie za Jaredem z nożyczkami latała
Shiroi tak se myśle, że bez nożyczek też dałabyś radę, co? :D
Hm... Moja czerwona gnida mnie przywiązała do łóżka i *cenzura* XD Joke ;)
:))
Jeśli o ciebie chodzi to oczywiście, że tak, Jaredzik ;)
Nie mogę przestać się śmiać. Rewelacyjne to było : D 5, a powinno być więcej.
dziękować ^^ Oparte na faktach autentycznych, prawdziwych i najprawdziwszych XD
Suchar. Współczuję kroplówki. Dam 3
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (20)
hahaha :D dobre 5/5 :D
I to je to 5 :D
fajne brzmienie 4:)
W sumie mogę się przyznać - historia osobista. Dokładnie tak się czułem, po tygodniu leżeniu na kroplówce. Aż ciężko ująć w słowa xD
wierze, kroplówki są bleeee
Nie zazdroszczę XD
4/5
nie ma czego
są ble :( a w ogóle mega uczucie, jak się budzisz i widzisz, że wenflon cały we krwi, bo pielęgniarka źle włożyła.
Panika 10000 %
Ślepiec ja bym odgryzł rękę i uciekał :0
Jak suchara dostałem to rękę pielęgniarce pogryzłem :D
Jared, jakby co to mogę ci ją nożyczkami obciąć ;)
Gdzie byłaś jak Cię potrzebowałem?!
Pewnie za Jaredem z nożyczkami latała
Shiroi tak se myśle, że bez nożyczek też dałabyś radę, co? :D
Hm... Moja czerwona gnida mnie przywiązała do łóżka i *cenzura* XD
Joke ;)
:))
Jeśli o ciebie chodzi to oczywiście, że tak, Jaredzik ;)
Nie mogę przestać się śmiać. Rewelacyjne to było : D 5, a powinno być więcej.
dziękować ^^
Oparte na faktach autentycznych, prawdziwych i najprawdziwszych XD
Suchar. Współczuję kroplówki. Dam 3
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania