aa

aa

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • KarolaKorman 13.12.2016

    Fajne, podobało mi się, a ptak dodał pieprzyku, 5 :)

  • Adam T 13.12.2016

    Co prawda, to prawda, "masków" ci u nas dostatek:) 5

  • illibro 13.12.2016

    Czasami nawet i częściej ;-) Lubię prawdę przedstawioną w ciekawy sposób 5

  • Pan Buczybór 13.12.2016

    Dziękować

  • Ewcia 13.12.2016

    Fajny tekst .Każdy z nas nosi jakąś maskę.Daję 5

  • Karawan 13.12.2016

    Dotarłszy do stołu ułożyli je w kształt kwiatu lotosu. Króliki - to ułożyły. Za pomysła 6 za realizację 4 razem musi 5!

  • franekzawór 08.03.2019

    Fajne drabble, końcówka, lubie króliki i Alicje i sny. Teksty kojarza mi sie z refluksja. Czy dobrze?

  • Dekaos Dondi 19.11.2020

    Panie Buczybór↔Fajne drabble z morałem. I jakby prorocze:D↔Pozdrawiam:)↔5

  • Pan Buczybór 20.11.2020

    hehe, widzę żeś nieźle pokopał górniku Dekaosie :) Dziękuję za komentarz

  • Onyx 10.12.2020

    Ciekawe tylko, jak wyglądamy bez tej maski???

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania