aa
aaAutor: Pan BuczybórCzytano 697 razyData dodania: 12.12.2016
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 9
Zaloguj się, aby ocenić45
Fajne, podobało mi się, a ptak dodał pieprzyku, 5 :)
Co prawda, to prawda, "masków" ci u nas dostatek:) 5
Czasami nawet i częściej ;-) Lubię prawdę przedstawioną w ciekawy sposób 5
Dziękować
Fajny tekst .Każdy z nas nosi jakąś maskę.Daję 5
Dotarłszy do stołu ułożyli je w kształt kwiatu lotosu. Króliki - to ułożyły. Za pomysła 6 za realizację 4 razem musi 5!
Fajne drabble, końcówka, lubie króliki i Alicje i sny. Teksty kojarza mi sie z refluksja. Czy dobrze?
Panie Buczybór↔Fajne drabble z morałem. I jakby prorocze:D↔Pozdrawiam:)↔5
hehe, widzę żeś nieźle pokopał górniku Dekaosie :) Dziękuję za komentarz
Ciekawe tylko, jak wyglądamy bez tej maski???
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (10)
Fajne, podobało mi się, a ptak dodał pieprzyku, 5 :)
Co prawda, to prawda, "masków" ci u nas dostatek:) 5
Czasami nawet i częściej ;-) Lubię prawdę przedstawioną w ciekawy sposób 5
Dziękować
Fajny tekst .Każdy z nas nosi jakąś maskę.Daję 5
Dotarłszy do stołu ułożyli je w kształt kwiatu lotosu. Króliki - to ułożyły. Za pomysła 6 za realizację 4 razem musi 5!
Fajne drabble, końcówka, lubie króliki i Alicje i sny. Teksty kojarza mi sie z refluksja. Czy dobrze?
Panie Buczybór↔Fajne drabble z morałem. I jakby prorocze:D↔Pozdrawiam:)↔5
hehe, widzę żeś nieźle pokopał górniku Dekaosie :) Dziękuję za komentarz
Ciekawe tylko, jak wyglądamy bez tej maski???
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania