-

-

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (20)

  • NataliaO 03.06.2015

    wrzuciłam, Przepraszam, bo nie czekałam na resztę :( ale poszłam na zastrzyk itp.

  • Anonim 03.06.2015

    Dlaczego wszystko co dodajesz jest takie smutne? :(
    5/5

  • Galthar01 03.06.2015

    Moocne, zwłaszcza końcówka

  • Angela 03.06.2015

    Nie wiem co napisać w komentarzu, bardzo mi się podobało, chociaż smutne było
    Daję 5

  • Anonim 03.06.2015

    smutne nie smutne, taki nasz los,
    Wy nie jesteście przecież nieśmiertelni
    to po prostu o nas

  • KarolaKorman 03.06.2015

    Wzruszające, zostawiłam 5

  • Oj, troszkę jak Duśka, jest poziom, ale niestety jest też dosyć ukierunkowana twórczość.

  • NataliaO 03.06.2015

    Shiroi jest smutne, bo ja jestem tak troszkę smutaśna :)

  • NataliaO 03.06.2015

    DZIĘKOWAĆ ZA MIŁE SŁOWA :***

  • NataliaO 03.06.2015

    Wy nie jesteście przecież nieśmiertelni
    to po prostu o nas / FILIP racja Dzięki za przeczytanie :)*

  • NataliaO 03.06.2015

    Karolcia Dzięki :**

  • NataliaO 03.06.2015

    Burton, oh :)

  • Neli 04.06.2015

    5 :)

  • NataliaO 04.06.2015

    Dzięki:)

  • Prue 04.06.2015

    Genialne. Dam 5

  • NataliaO 04.06.2015

    Dzięki za każdy komentarz pod drabblem :))**

  • Marinaaa8 18.06.2015

    Mam pomysl , niech wszyscy na tym portalu napisza wiersz pt :porcelanowa lalka ; to bedzie takie orginalne , co wy na to , czekam na nastepne porcelanowe lalki
    Pozdro

  • NataliaO 18.06.2015

    Nic nie rozumiesz. To są drabble, piszemy kilka zdań na wybrany temat. To nie ma nic wspólnego z Tobą.

  • Anonim 18.06.2015

    ja już napisałem , tyle że nie wiersz a Drabble, ale wplotłem tam i wierszyk ;)

  • NataliaO 18.06.2015

    Widziałam genialnie Ci wyszło Filip, jak zawsze :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania