-
-Autor: NataliaOCzytano 413 razyData dodania: 03.06.2015
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 7
Zaloguj się, aby ocenić35
wrzuciłam, Przepraszam, bo nie czekałam na resztę :( ale poszłam na zastrzyk itp.
Dlaczego wszystko co dodajesz jest takie smutne? :( 5/5
Moocne, zwłaszcza końcówka
Nie wiem co napisać w komentarzu, bardzo mi się podobało, chociaż smutne było Daję 5
smutne nie smutne, taki nasz los, Wy nie jesteście przecież nieśmiertelni to po prostu o nas
Wzruszające, zostawiłam 5
Oj, troszkę jak Duśka, jest poziom, ale niestety jest też dosyć ukierunkowana twórczość.
Shiroi jest smutne, bo ja jestem tak troszkę smutaśna :)
DZIĘKOWAĆ ZA MIŁE SŁOWA :***
Wy nie jesteście przecież nieśmiertelni to po prostu o nas / FILIP racja Dzięki za przeczytanie :)*
Karolcia Dzięki :**
Burton, oh :)
5 :)
Dzięki:)
Genialne. Dam 5
Dzięki za każdy komentarz pod drabblem :))**
Mam pomysl , niech wszyscy na tym portalu napisza wiersz pt :porcelanowa lalka ; to bedzie takie orginalne , co wy na to , czekam na nastepne porcelanowe lalki Pozdro
Nic nie rozumiesz. To są drabble, piszemy kilka zdań na wybrany temat. To nie ma nic wspólnego z Tobą.
ja już napisałem , tyle że nie wiersz a Drabble, ale wplotłem tam i wierszyk ;)
Widziałam genialnie Ci wyszło Filip, jak zawsze :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (20)
wrzuciłam, Przepraszam, bo nie czekałam na resztę :( ale poszłam na zastrzyk itp.
Dlaczego wszystko co dodajesz jest takie smutne? :(
5/5
Moocne, zwłaszcza końcówka
Nie wiem co napisać w komentarzu, bardzo mi się podobało, chociaż smutne było
Daję 5
smutne nie smutne, taki nasz los,
Wy nie jesteście przecież nieśmiertelni
to po prostu o nas
Wzruszające, zostawiłam 5
Oj, troszkę jak Duśka, jest poziom, ale niestety jest też dosyć ukierunkowana twórczość.
Shiroi jest smutne, bo ja jestem tak troszkę smutaśna :)
DZIĘKOWAĆ ZA MIŁE SŁOWA :***
Wy nie jesteście przecież nieśmiertelni
to po prostu o nas / FILIP racja Dzięki za przeczytanie :)*
Karolcia Dzięki :**
Burton, oh :)
5 :)
Dzięki:)
Genialne. Dam 5
Dzięki za każdy komentarz pod drabblem :))**
Mam pomysl , niech wszyscy na tym portalu napisza wiersz pt :porcelanowa lalka ; to bedzie takie orginalne , co wy na to , czekam na nastepne porcelanowe lalki
Pozdro
Nic nie rozumiesz. To są drabble, piszemy kilka zdań na wybrany temat. To nie ma nic wspólnego z Tobą.
ja już napisałem , tyle że nie wiersz a Drabble, ale wplotłem tam i wierszyk ;)
Widziałam genialnie Ci wyszło Filip, jak zawsze :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania