.

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 12

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (22)

  • Szalokapel 23.08.2016

    O kurcze, zaskoczyła mnie końcówka. Podoba mi się. Zostawiam piątkę. Też lubię noc, bardzo.

  • Ritha 23.08.2016

    Dzięki:)))

  • Elizabeth Lies 23.08.2016

    Nie wiem czemu, ale ja myślałam o alkoholu. No cóż... 5

  • Ritha 23.08.2016

    A widzisz :)

  • Elizabeth Lies 23.08.2016

    Ritha Ehhh... Czyli jednak czas się leczyć. Tylko alkohol i alkohol.

  • Ritha 23.08.2016

    Elizabeth Lies głodnemu chleb na myśli :)

  • alfonsyna 23.08.2016

    Spodziewałam się zupełnie innej puenty - a to oznacza, że wyszło jak powinno, a nawet lepiej. A poza tym - trudno się z tym nie zgodzić, trudno byłoby znaleźć lepszą przyjaciółkę. ;)

  • Ritha 23.08.2016

    Prawda? :) Cieszę się, że udało się zaskoczyć xD

  • Anonim 23.08.2016

    A ja spodziewałam się papierosów, niby takie banalne a na razie nikt nie wpadł na "noc" ;) podoba mi się ;)

  • Ritha 23.08.2016

    Cieszę się:) Ja ciągle o papierosach to w sumie można by wyciągnąć takie wnioski:)

  • Alicja 23.08.2016

    Nie spodziewałam się takiego zakończenia. Fajnie napisane, 5 :)

  • Ritha 23.08.2016

    Ach, dziękuję:)

  • Pan Buczybór 23.08.2016

    Bardzo dobry tekst.5

  • Ritha 23.08.2016

    Dzięki Panie Buczybór:)

  • Okropny 23.08.2016

    I ja pięć gwiazd w nocy dałem :)

  • Ritha 23.08.2016

    Dzięki Okropnisiu:)

  • Numizmat 23.08.2016

    Wygląda na to, że mamy wspólnych przyjaciół ;) na piątkę :D

  • Ritha 23.08.2016

    Dzielę się moją przyjaciółką, nie mam wyjścia, wszędzie jej pełno xD
    Dzięki:)

  • levi 23.08.2016

    oczywiście końcówka zaskakuje :) ale noc to faktycznie taka skryta przyjaciółka w ciemnościach ludzie częściej są sobą i pokazują prawdziwe oblicza :) właśnie taka spokojna, cicha noc ona to wszystko przyjmuje i widzi :) oczywiście 5 bardzo mi się podobało :D

  • Ritha 23.08.2016

    Cieszę się i dziękuję:)

  • nagisa-chan 23.08.2016

    Ja także spodziewałam się czego innego Ritha zaskoczyłaś nie tylko mnie a i innych a to rzadko się zdarza oczywiście pięć się należy ;)

  • Ritha 23.08.2016

    Ach może częściej skrobne drabble skoro wszyscy tacy zaskoczeni ;) Dzięki:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania