Spodziewałam się zupełnie innej puenty - a to oznacza, że wyszło jak powinno, a nawet lepiej. A poza tym - trudno się z tym nie zgodzić, trudno byłoby znaleźć lepszą przyjaciółkę. ;)
oczywiście końcówka zaskakuje :) ale noc to faktycznie taka skryta przyjaciółka w ciemnościach ludzie częściej są sobą i pokazują prawdziwe oblicza :) właśnie taka spokojna, cicha noc ona to wszystko przyjmuje i widzi :) oczywiście 5 bardzo mi się podobało :D
Komentarze (22)
O kurcze, zaskoczyła mnie końcówka. Podoba mi się. Zostawiam piątkę. Też lubię noc, bardzo.
Dzięki:)))
Nie wiem czemu, ale ja myślałam o alkoholu. No cóż... 5
A widzisz :)
Ritha Ehhh... Czyli jednak czas się leczyć. Tylko alkohol i alkohol.
Elizabeth Lies głodnemu chleb na myśli :)
Spodziewałam się zupełnie innej puenty - a to oznacza, że wyszło jak powinno, a nawet lepiej. A poza tym - trudno się z tym nie zgodzić, trudno byłoby znaleźć lepszą przyjaciółkę. ;)
Prawda? :) Cieszę się, że udało się zaskoczyć xD
A ja spodziewałam się papierosów, niby takie banalne a na razie nikt nie wpadł na "noc" ;) podoba mi się ;)
Cieszę się:) Ja ciągle o papierosach to w sumie można by wyciągnąć takie wnioski:)
Nie spodziewałam się takiego zakończenia. Fajnie napisane, 5 :)
Ach, dziękuję:)
Bardzo dobry tekst.5
Dzięki Panie Buczybór:)
I ja pięć gwiazd w nocy dałem :)
Dzięki Okropnisiu:)
Wygląda na to, że mamy wspólnych przyjaciół ;) na piątkę :D
Dzielę się moją przyjaciółką, nie mam wyjścia, wszędzie jej pełno xD
Dzięki:)
oczywiście końcówka zaskakuje :) ale noc to faktycznie taka skryta przyjaciółka w ciemnościach ludzie częściej są sobą i pokazują prawdziwe oblicza :) właśnie taka spokojna, cicha noc ona to wszystko przyjmuje i widzi :) oczywiście 5 bardzo mi się podobało :D
Cieszę się i dziękuję:)
Ja także spodziewałam się czego innego Ritha zaskoczyłaś nie tylko mnie a i innych a to rzadko się zdarza oczywiście pięć się należy ;)
Ach może częściej skrobne drabble skoro wszyscy tacy zaskoczeni ;) Dzięki:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania