-
-Autor: NataliaOCzytano 362 razyData dodania: 04.06.2015
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 5
Zaloguj się, aby ocenić25
tak na dobrą sprawę to nic z tego nie rozumiem, wstrzymam się z oceną, poczekam na inne komentarze :)
hehe jak ja ;)
Popełniamy błędy, ale po przebudzeniu nie ma powrotu. Sen jedynie może nam wyśnić coś lepszego. Ładne. Ode mnie 5
Dzięki :)
Ładne, choć niewiele zrozumiałam : ) 5
Spoko, ja też nie. Każdy ma inny odbiór. Dzięki Angela :*
Ja też nie, piona Angela ;) 5/5
ahh, Dzięki :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (8)
tak na dobrą sprawę to nic z tego nie rozumiem, wstrzymam się z oceną, poczekam na inne komentarze :)
hehe jak ja ;)
Popełniamy błędy, ale po przebudzeniu nie ma powrotu. Sen jedynie może nam wyśnić coś lepszego. Ładne. Ode mnie 5
Dzięki :)
Ładne, choć niewiele zrozumiałam : ) 5
Spoko, ja też nie. Każdy ma inny odbiór. Dzięki Angela :*
Ja też nie, piona Angela ;)
5/5
ahh, Dzięki :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania