Średnia ocena: 5.0  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (12)

  • NataliaO 31.07.2015

    samo życie; 5:)

  • KarolaKorman 31.07.2015

    Dzięki Nat :)*

  • Niebieska 31.07.2015

    Zawsze mam problem co napisać. Zazwyczaj wszystkie drabble mi się podobają :p
    Twój jest taki prawdziwy. Dobre pytanie na zakończenie, 5 :)

  • Sky300 31.07.2015

    Hahah xD Ja tak kiedyś miała jak szłam do szkoły. Dziesięć minut po wstaniu byłam już na miejscu ale było mega bo się czesałam w toalecie xD Piąteczka wbija :)

  • KarolaKorman 01.08.2015

    Dzięki Kobietki :)*

  • Drassen Prime 01.08.2015

    Od nadepnięcia małżowiny nie traci się słuchu, ale ciii XD

  • KarolaKorman 01.08.2015

    Ok, nikomu nie powiem :)

  • Ekler 01.08.2015

    Kurde mam tak samo... Dzień w dzień! A morał tej bajki jest prosty i niektórym znany... Kto rano wstaje, ten się kur...de nie wyspi :-D

  • KarolaKorman 01.08.2015

    A jak jeszcze późno chodzi spać to już całkiem :)

  • Rasia 19.06.2016

    "Siedziałam wczoraj dłużej niż zwykle oglądając" - przecinek po "zwykle"
    "Ludzie nie umiejący śpiewać" - nieumiejący*
    "stanęła na mojej małżowinie usznej pozbawiając" - przecinek po "usznej"
    "a ja nie spóźniona zjawiłam się" - niespóźniona*
    "Po co, co dzień tak wcześnie wstaję" - bez przecinka i znak zapytania
    Smutna prawda, cóż zrobić. Gorzej, jak okaże się odwrotnie - dlaczego nie mogę wstać później? :) Tutaj zostawiam 4,5 czyli 5 :)

  • GeraltRiv 23.06.2016

    Najgorsze jest to, że z rana będąc zaspanym/zaspaną jak zamkniesz oczy na 5 minut mija cała godzina. XD

  • Tina12 23.06.2016

    Mam tak samo jak mam wstać do szkoły a mam na 8, bus odjeżdza o 7,16 wstaje o 5.45. I miałam pidobnie jak zaspałam to byłam w 20 minut gotowa do wyjścia.
    Życiowy problem został ładnie ubrany w słowa.
    5

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania