Hahah xD Ja tak kiedyś miała jak szłam do szkoły. Dziesięć minut po wstaniu byłam już na miejscu ale było mega bo się czesałam w toalecie xD Piąteczka wbija :)
"Siedziałam wczoraj dłużej niż zwykle oglądając" - przecinek po "zwykle"
"Ludzie nie umiejący śpiewać" - nieumiejący*
"stanęła na mojej małżowinie usznej pozbawiając" - przecinek po "usznej"
"a ja nie spóźniona zjawiłam się" - niespóźniona*
"Po co, co dzień tak wcześnie wstaję" - bez przecinka i znak zapytania
Smutna prawda, cóż zrobić. Gorzej, jak okaże się odwrotnie - dlaczego nie mogę wstać później? :) Tutaj zostawiam 4,5 czyli 5 :)
Mam tak samo jak mam wstać do szkoły a mam na 8, bus odjeżdza o 7,16 wstaje o 5.45. I miałam pidobnie jak zaspałam to byłam w 20 minut gotowa do wyjścia.
Życiowy problem został ładnie ubrany w słowa.
5
Komentarze (12)
samo życie; 5:)
Dzięki Nat :)*
Zawsze mam problem co napisać. Zazwyczaj wszystkie drabble mi się podobają :p
Twój jest taki prawdziwy. Dobre pytanie na zakończenie, 5 :)
Hahah xD Ja tak kiedyś miała jak szłam do szkoły. Dziesięć minut po wstaniu byłam już na miejscu ale było mega bo się czesałam w toalecie xD Piąteczka wbija :)
Dzięki Kobietki :)*
Od nadepnięcia małżowiny nie traci się słuchu, ale ciii XD
Ok, nikomu nie powiem :)
Kurde mam tak samo... Dzień w dzień! A morał tej bajki jest prosty i niektórym znany... Kto rano wstaje, ten się kur...de nie wyspi :-D
A jak jeszcze późno chodzi spać to już całkiem :)
"Siedziałam wczoraj dłużej niż zwykle oglądając" - przecinek po "zwykle"
"Ludzie nie umiejący śpiewać" - nieumiejący*
"stanęła na mojej małżowinie usznej pozbawiając" - przecinek po "usznej"
"a ja nie spóźniona zjawiłam się" - niespóźniona*
"Po co, co dzień tak wcześnie wstaję" - bez przecinka i znak zapytania
Smutna prawda, cóż zrobić. Gorzej, jak okaże się odwrotnie - dlaczego nie mogę wstać później? :) Tutaj zostawiam 4,5 czyli 5 :)
Najgorsze jest to, że z rana będąc zaspanym/zaspaną jak zamkniesz oczy na 5 minut mija cała godzina. XD
Mam tak samo jak mam wstać do szkoły a mam na 8, bus odjeżdza o 7,16 wstaje o 5.45. I miałam pidobnie jak zaspałam to byłam w 20 minut gotowa do wyjścia.
Życiowy problem został ładnie ubrany w słowa.
5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania