.

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 12

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (30)

  • Elizabeth Lies 23.08.2016

    Nie wiem czemu, ale myślałam o autobusie. Serio. Moja wyobraźnia jest dziwna. 5

  • Ritha 23.08.2016

    No widzę właśnie xD bujna jednym słowem :)

  • Elizabeth Lies 23.08.2016

    Ritha Później też moje myśli naszły na to ekkhem... co chciałaś, ale moje pierwsze skojarzenie "czerwony autobus". Chyba czas zmienić leki.

  • Ritha 23.08.2016

    Elizabeth Lies co ja chciałam? Widzilas kiedyś wychodzący, czerwony księżyc? Cidny jest <3

  • Ritha 23.08.2016

    Cudny*

  • Elizabeth Lies 23.08.2016

    Ritha Widziałam. Faktycznie, cudownie wygląda. W ogóle patrzenie na księżyc zawsze wzbudza we mnie jakąś dziwną tęsknotę.

  • Karo 23.08.2016

    ekhem... Proszę zaznaczyć, że tekst dla osób pełnoletnich... Ja tutaj zawału dostaję z każdą linijką tekstu...
    Co teraz w głowach młodzi mają, to ja nie wiem... Ach ta młodzież!
    (5)

  • Ritha 23.08.2016

    Dla pełnoletnich? O księżycu? Nie żartuj, księżyc jest w każdej bajce :)
    (Dzięki) ;)

  • Elizabeth Lies 23.08.2016

    Ritha No widzisz, dla niektórych nawet księżyc tylko z jednym się kojarzy.

  • Ritha 23.08.2016

    Elizabeth Lies takie czasy...

  • Elizabeth Lies 23.08.2016

    Ritha Ehh... Patologia

  • Karo 24.08.2016

    Ritha Księżyc to oznaka szatana, demonów i innych gargameli!! Miej się na baczności i uważaj do kogo się modlisz... Ta biała kuleczka na ziemi może być zdradliwa!!!!!

  • Ritha 24.08.2016

    Karo dzięki za ostrzeżenie! O ku..wa aż mnie ciary przeszły xD Będę to mieć na uwadze!

  • Pan Buczybór 23.08.2016

    Świetny tekst. 5

  • Ritha 23.08.2016

    Dziękuję seeerdecznie :)

  • alfonsyna 23.08.2016

    Nie powiem, o czym myślałam... ale też lubię oglądać księżyc. ;) 5.

  • Ritha 24.08.2016

    Nie wstydź się hehehe XD spoczi, wszyscy myśleli o tym samym jak widać, tylko ja o księżycu:P Dzięki:)

  • Elizabeth Lies 24.08.2016

    Ritha Taaa i ja o autobusie.

  • Ritha 24.08.2016

    Elizabeth Lies xDDD

  • nagisa-chan 23.08.2016

    Ja wpierw myślałam że to cień ale kiedy przeczytalam że może być czerwony to miałam w głowie pustkę >.< no cóż we mnie też księżyc wzbudza tą tęsknotę ale nie wiem do końca za czym Elizabeth :/

  • Elizabeth Lies 23.08.2016

    No właśnie ja też. Ale to tak silne uczucie, że czasami po prostu, aż boli. Może jestem wilkołakiem.

  • Ritha 24.08.2016

    Ni na cień bym nie wpadła:) ej... we mnie nie wzbudza tęsknoty, mi się tylko śni czasem, że leci wprost w stronę Ziemi xD ale to wynik oglądania zbyt dużej ilości filmów katastroficznych:) dziękuję za odwiedziny:)

  • Ritha 24.08.2016

    Anonimkom również dziękuję:) i za piątki i jedyneczkę:*

  • ObcaPlaneta 24.08.2016

    Świetne! 5 ^.^

  • Ritha 24.08.2016

    Dzięki:)

  • Nazareth 25.08.2016

    No akurat na księżyc nie wpadłem. Miałem kilka innych podejżeń. Fajny, ładnie skomponowany drabble :) Pińć!

  • Ritha 25.08.2016

    Dzięks :)

  • Sweet1D 25.08.2016

    Fajne

  • Ritha 25.08.2016

    Dzięki ;)

  • Sweet1D 25.08.2016

    Ritha nom

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania