ekhem... Proszę zaznaczyć, że tekst dla osób pełnoletnich... Ja tutaj zawału dostaję z każdą linijką tekstu...
Co teraz w głowach młodzi mają, to ja nie wiem... Ach ta młodzież!
(5)
Ritha Księżyc to oznaka szatana, demonów i innych gargameli!! Miej się na baczności i uważaj do kogo się modlisz... Ta biała kuleczka na ziemi może być zdradliwa!!!!!
Ja wpierw myślałam że to cień ale kiedy przeczytalam że może być czerwony to miałam w głowie pustkę >.< no cóż we mnie też księżyc wzbudza tą tęsknotę ale nie wiem do końca za czym Elizabeth :/
Ni na cień bym nie wpadła:) ej... we mnie nie wzbudza tęsknoty, mi się tylko śni czasem, że leci wprost w stronę Ziemi xD ale to wynik oglądania zbyt dużej ilości filmów katastroficznych:) dziękuję za odwiedziny:)
Komentarze (30)
Nie wiem czemu, ale myślałam o autobusie. Serio. Moja wyobraźnia jest dziwna. 5
No widzę właśnie xD bujna jednym słowem :)
Ritha Później też moje myśli naszły na to ekkhem... co chciałaś, ale moje pierwsze skojarzenie "czerwony autobus". Chyba czas zmienić leki.
Elizabeth Lies co ja chciałam? Widzilas kiedyś wychodzący, czerwony księżyc? Cidny jest <3
Cudny*
Ritha Widziałam. Faktycznie, cudownie wygląda. W ogóle patrzenie na księżyc zawsze wzbudza we mnie jakąś dziwną tęsknotę.
ekhem... Proszę zaznaczyć, że tekst dla osób pełnoletnich... Ja tutaj zawału dostaję z każdą linijką tekstu...
Co teraz w głowach młodzi mają, to ja nie wiem... Ach ta młodzież!
(5)
Dla pełnoletnich? O księżycu? Nie żartuj, księżyc jest w każdej bajce :)
(Dzięki) ;)
Ritha No widzisz, dla niektórych nawet księżyc tylko z jednym się kojarzy.
Elizabeth Lies takie czasy...
Ritha Ehh... Patologia
Ritha Księżyc to oznaka szatana, demonów i innych gargameli!! Miej się na baczności i uważaj do kogo się modlisz... Ta biała kuleczka na ziemi może być zdradliwa!!!!!
Karo dzięki za ostrzeżenie! O ku..wa aż mnie ciary przeszły xD Będę to mieć na uwadze!
Świetny tekst. 5
Dziękuję seeerdecznie :)
Nie powiem, o czym myślałam... ale też lubię oglądać księżyc. ;) 5.
Nie wstydź się hehehe XD spoczi, wszyscy myśleli o tym samym jak widać, tylko ja o księżycu:P Dzięki:)
Ritha Taaa i ja o autobusie.
Elizabeth Lies xDDD
Ja wpierw myślałam że to cień ale kiedy przeczytalam że może być czerwony to miałam w głowie pustkę >.< no cóż we mnie też księżyc wzbudza tą tęsknotę ale nie wiem do końca za czym Elizabeth :/
No właśnie ja też. Ale to tak silne uczucie, że czasami po prostu, aż boli. Może jestem wilkołakiem.
Ni na cień bym nie wpadła:) ej... we mnie nie wzbudza tęsknoty, mi się tylko śni czasem, że leci wprost w stronę Ziemi xD ale to wynik oglądania zbyt dużej ilości filmów katastroficznych:) dziękuję za odwiedziny:)
Anonimkom również dziękuję:) i za piątki i jedyneczkę:*
Świetne! 5 ^.^
Dzięki:)
No akurat na księżyc nie wpadłem. Miałem kilka innych podejżeń. Fajny, ładnie skomponowany drabble :) Pińć!
Dzięks :)
Fajne
Dzięki ;)
Ritha nom
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania