"- Jest ci przykro? - zaatakowała ją Nati - Tak jak było ci przykro gdy zabijałaś moich rodziców?" - tutaj po "Nati" uciekła kropka.
Tekst o dużej dozie dialogów, które dominują nieco opis. Nie ma w tych kwestiach równowagi.
Jeśli to któraś cześć większej całości, oznacz to jakąś numeracją.
Wszystko tu dość pobieżnie przedstawione, ale i jakoś od groma błędów nie ma.
Widzę gdzieś na 3+.
Pidbiję do czwórki na rozfartowanie
Komentarze (4)
Czy to jest początek czegoś większego? Kto to jest i po co została wprowadzona Emilka?
Marianie, to jest kolejna część mojego opowiadania o "Krukach", a kim jest Emilka dowiesz się z tej części http://www.opowi.pl/kruk-i-tobiasz-a48213/#comment-413707
prosiłabym o ocenę :-)
"- Jest ci przykro? - zaatakowała ją Nati - Tak jak było ci przykro gdy zabijałaś moich rodziców?" - tutaj po "Nati" uciekła kropka.
Tekst o dużej dozie dialogów, które dominują nieco opis. Nie ma w tych kwestiach równowagi.
Jeśli to któraś cześć większej całości, oznacz to jakąś numeracją.
Wszystko tu dość pobieżnie przedstawione, ale i jakoś od groma błędów nie ma.
Widzę gdzieś na 3+.
Pidbiję do czwórki na rozfartowanie
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania