dwanaście szirniąt
1. Humorony. 2. Sierżart. 3. Winspektor.
4. Błogowstawiony. 5.Mecienias. 6. Magnifochcencja.
7. Komiksarz. 8. Meteoropolita. 9. Gdenerał.
10. Ekscielęcja. 11. Promimęt. 12. Szachcunek.
1. Humorony. 2. Sierżart. 3. Winspektor.
4. Błogowstawiony. 5.Mecienias. 6. Magnifochcencja.
7. Komiksarz. 8. Meteoropolita. 9. Gdenerał.
10. Ekscielęcja. 11. Promimęt. 12. Szachcunek.
Komentarze (18)
Od siebie zostawiam 1/5 przy tym tekście
ja tylko staram się kreatywnie bawić słowem : )
za 1 dziękuję.
Shira Acha
Jakub Andrzej Tomkiewicz, ale z odbiorem masz problem... :)
to wszystko ma być zabawne i nabrać nowego, trafnego znaczenia
Shira Ech, no tak, mam problem z odbiorem, bo 12 słówek, które nawet nie są spójnym tekstem, ale wrzutką słowotwórczą oceniam jako minimalną wartość literacką. To jak przynieść byle jaki projekt na lekcję, bo coś trzeba było zrobić, robiąc go na ostatnią chwilę, a potem mówić, że oceniający miał problem z odbiorem, bo nie zrozumiał zamysłu.
Kuba i nadal nic nie rozumiesz,
tu nie idzie o spójność tekstu.
każdy z nich jest samodzielny, dlatego zostały ponumerowane.
bywa, że bawię się też w aforyzmy jednowyrazowe :)
w swoich krótkich tekstach, zapraszam tylko do myślenia...
Shira
No dobra, to ustalmy, w imię zachowania stabilności Twojej narracji nt. własnego pisania, że nie rozumiem. elo
Taka lista słowotwórczych wygibasów. Słabe to Paula.
NijaC, mam na imię Shira :)
" słowotwórcze wygibasy", zdaje się, że to jakoś inaczej się nazywa, ale niech
będzie, że to wygibasy.
to pisz takie... :)
ps to ma bawić, zaskakiwać i jednocześnie, o czym już wspomniałam,nadawać wygibasowi
nowego trafnego znaczenia :)
na konsolacji radośniej, niż na tym portalu :)
spadam stąd
Im bardziej bronisz tekstu tym gorzej.
NinjaC , tekst broni się sam :)
ja tylko zostałam zmuszona przez userów literackiego portalu
do wyjaśnienia o co idzie w jednowyrazowym wygibasie.
Szok :)
Serio masz na imię Shira?
"Shirokim" strumieniem dobrego "Shirazu" celebruję Twoje "Szirnięta".
Sheers.
Chcę się zgubić w Twojej głowie, znowu u mnie piona ,jesteś taka przewidywalna :)
Hop sasa Hop sasa
Ninjy łomot raz z pasa
Hop sasa Hop sasa
Shira ucieknie do lasa
Asiak, to nie słup afiszowy dla twoich wypocin. Trochę szacunku ;)
niniaC
Nie pisz do mnie Asiak, bo cię znokautuję!
celowo napisałem. 🤗
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania