Dyplom
NinjaC
Za udział i zwycięstwo w edycji -3 Literkowej Bitwy na Rymy "Chcesz wiedzieć skąd mam te blizny?"; "Why so serious?"; "I wiesz, co jest najważniejsze w chaosie? Jest sprawiedliwy."
Wiersz Blizny od kuchni zebrał najwięcej punktów podczas głosowania.
Gratulujemy i życzymy wielu twórczych chwil.
Podziękowania dla wszystkich tzw. Piszących – niech wena dodaje wam skrzydeł podczas ciężkiej, rzemieślniczej pracy jaką jest zgłębianie arkanów pisarstwa, wierszoklectwa i innych sztuk wszelakich…
Wspominajmy i pamiętajmy też o magicznym słowie "Dyplom", co wyśrodkowuje teksty, dzięki czemu dyplomy wyglądają zgrabnie i powabnie...
Podpisano: zsrrknight
Pełne podium można zobaczyć w wątku do głosowania: https://www.opowi.pl/forum/glosowanie-literkowa-bitwa-na-rymy-bez-w478/#reply
Komentarze (93)
🤦♂️
Ninja
tekst podyktowała Ci Roma ? :D
Asteria, nie filozofuj tylko bądź czujna bo zapraszam cię do kolejnej edycji ;)
NinjaC ,
Załóż apelację!!!
NO!
Starszy Woźny, aj tam taki nick nad moim wierszem to tylko komplement 😅 na wesoło wyszło. Pozdro.
NinjaC
dzięki, ale nawet głosy źle policzone :))) masakra
NinjaC
Dzięki, ale widzę, że nawet głosy źle policzone :))))
NinjaC
przepraszam, 2x koment się wkleił
Asteria o ja cie! Napięcie rośnie. Nie chce mi się liczyć. Powiedz ko wygrał?
Beloniusz
wszystko wskazuje na ... :D
Asteria już sobie policzyłem :P Roma posunęła się o jeden punkt za daleko.
Beloniusz
to nie Roma, to liczący się przeliczył :)
Asteria w dodatku nie zdążył na głosowanie wyników wydrukować nowego dyplomu. Ciekawe ile ma jeszcze odbitek z Romą jako zwycięzcą.
Beloniusz
no właśnie, coś tu nie gra, a Ninja pisał "bądź czujna Asteria" ha ha
Asteria, dokładnie. Szykuj piórnik ;)
Beloniusz
cały konkurs podejrzany, zobacz jak CHO głosował :D
wolę u Stylowego, jak się pomyli to od razu korekta, a i łapówki nie wchodzą w grę :P
Asteria, no tak, zostałem orżnięty o dwa punkty. Powinienem mieć osiem. Ten konkurs to jakaś kpina.
Beloniusz
No cóż, powiem tylko "Albert, wychodzimy" Hi hi
Beloniusz
poprawili, ale to już za późno :P
Asteria, przestańcie już zrzędzić, było wesoło ;)
"Nie grają nam surmy bojowe
I werble do szturmu nie warczą,
Nam przecież te noce sierpniowe
I prężne ramiona wystarczą."
Wychodzimy!
NinjaC
przecież my nie stare zrzędy :D
było wesoło :)
Asteria 😅
NinjaC
zastępcę wysłali, strach ich obleciał :)))))))
NinjaC
Teraz dopiero mogę pogratulować!
Asteria, no wreszcie ;) trzymaj się.
Zapłacili za 3:0, będzie 3:0
Jakby co, to gadałem z Fryzjerem. Potwierdził.
hehehe
Kniaziu sprawdza cierpliwość Nindży xd
Asiak, uwierz, że niektórzy tą cierpliwość tu już mocniej testowali Xd
NinjaC
Wierzę, wierzę :]
NinjaC
A i s a k — nie Asiak :>
Xd serio.
Aisak, mam efekt Mandeli właśnie.
NinjaC
Omaszcilos!
Domyślam się chyba xd
No Aisak jak byk! Masz jakieś kody na nicki?
NinjaC
Ai — jak sztuczna inteligencja, poziom podstawowy, a później ssak bez jednego S.
Łatwo zapamiętać🤣🤣🤣
Konkursy na pisanie wierszy to prosta gra. Uczestnicy biegają za metaforami, a na końcu i tak wygrywa Roma.
😅 coś w tym jest.
Tak czy inaczej bitwa ciekawa. Walka z Romą do samego końca. Lekki niesmak ale cóż. 😏 Tematy wkrótce. Pozdrawiam uczestników i głosujących.
Gratuluję zwycięstwa. Pokonałeś nie byle kogo, bo Hydrę Lernejską.
Beloniusz, ooo i to jest dobra rekompensata. Dzięki wielkie!
Czy ktoś poczuł siẹ oszukany?
Bettina. No nie powinno to się zdarzać. Przyznam, że lekki niesmak był ale poprawiliście mi humor w komentarzach ;) także odcinamy to kreską i lecimy w - 4. O oszustwie nie ma mowy. Trzym się.
Oj, się zadziało. Ninja, gratulacje :)
Mam nadzieję, że niedługo to zmienią.
Dzięki Roma, a niech już wisi. Heh. Mały błąd ale zobacz jakie poruszenie. Mam nadzieję, że zobaczę cię w - 4.
Tak, gratulacje, lepiej przyznaj, ile było w kopercie😆
Aisak, w kopercie był twój pomysł na „opko” 😅😅😅
NinjaC
😆
Aisak chyba za mało xD
NinjaC zobaczymy. Choć może dam sobie sobie spokój na chwilę i innym też - odpocząć od siebie.
Ile można? Ile? XD.
Wymyślisz jakieś fajne tematy i na pewno się dobrze podzieje :)
Raz jeszcze gratuluję :)
Roma, i tak będę tu wszystkich agitował. Dzięki za świetny konkurs.
NinjaC wiem. I dobrze, że będziesz :)
Tobie i reszcie piszących również dzięki :)
Szkoda, że tak wyszło z tym dyplomem - niech Ci zsrr go odczaruje jak najszybciej.
Roma, aaa jak by było poprawnie to by były 2 x gratulacje na krzyż i tyle. Tak się chociaż pośmialiśmy.
Następnym razem jak wygrasz to ja na twój dyplom gębę wsadzę 😅😅😅
NinjaC z tej strony zastępca, dyplom poprawiony
NinjaC i ugadane xD
Roma i cały kontekst już jest niejasny 😅😅😅
Dzięki, trzymajcie się.
Literkowa Bitwa na Rymy™ 🥹
NinjaC wiem, wiem. Tak to już jest jak "poetka" się nie umie wysłowić xD
Literkowa Bitwa na Rymy™, czy głosowanie ustalone na 48h jest dopuszczalne?
Fajnie jest, wesoło, miło, tak jak lubię🙂
Gratulacje dla anonimowego Zwycięzcy😅
Łupież.
Bettina znowu w trybie Bot 2.0 😅
NinjaC
Hehe
Dziękuję serdecznie i anonimowo 🤫
NinjaC
Gratuluję Tobie, brawo!
Aisak 🥹
Wygrałam!!!!!
😅
gratulacje.
myślałem już, że coś poważnego się stało, a to tylko pomyłka. Ups xd. Dobrze, że zastępca czuwa
Gratulacje
I dzięki za miłe towarzystwo
Pozdrawiam wszystkich
Pozdrawiam!
Gratulacje!
🥹
NinjaC A Ty co? 😡Jakieś smutne oczęta mi tu.
C₁₂H₂₂O₁₁, wzruszyłem się 😅
C₁₂H₂₂O₁₁ No Gratulacje też i dziękuję obficie koleżanko moja najsłodsza.
NinjaC 🥹
C₁₂H₂₂O₁₁ 🥹
No Ninja, gratulacje, ktoś w końcu przełamał passę
😏
Dzięki, morda. Tobie również!
NinjaC dzięki, choć nie ma czego 😅
JagVetInte, Prozę za to masz mocną.
NinjaC Ur uš? Długo dłubałem. Jeśli tak uważasz, to cieszy mnie to.
JagVetInte, odniosę się niebawem ale teraz "pstryk" i siadam do Opowi ;)
JagVetInte, no to może być twoja bitwa i to całkiem serio...1 pracy brakuje ;/
NinjaC fajnie gdyby ktoś się jeszcze ruszył...
Nie rozpoczynam nawet na Rymy bo jakoś leniwi wszyscy, drabble też nie idzie...
Padło trochę, ale mam wrażenie że za dużo. 1 na dwa miesiące, ludzie by zatęsknili. A tak, to przesyt.
Dla tego trzymam te rymy. Teraz i tak by się 3 bitwy nałożyły. Nie wiem czy tak można ale co tam. Wygrałem to rządzę 😅
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania