Dyplom

NinjaC

Za udział i zwycięstwo w edycji -3 Literkowej Bitwy na Rymy "Chcesz wiedzieć skąd mam te blizny?"; "Why so serious?"; "I wiesz, co jest najważniejsze w chaosie? Jest sprawiedliwy."

 

Wiersz Blizny od kuchni zebrał najwięcej punktów podczas głosowania.

Gratulujemy i życzymy wielu twórczych chwil.

Podziękowania dla wszystkich tzw. Piszących – niech wena dodaje wam skrzydeł podczas ciężkiej, rzemieślniczej pracy jaką jest zgłębianie arkanów pisarstwa, wierszoklectwa i innych sztuk wszelakich…

 

Wspominajmy i pamiętajmy też o magicznym słowie "Dyplom", co wyśrodkowuje teksty, dzięki czemu dyplomy wyglądają zgrabnie i powabnie...

 

Podpisano: zsrrknight

 

Pełne podium można zobaczyć w wątku do głosowania: https://www.opowi.pl/forum/glosowanie-literkowa-bitwa-na-rymy-bez-w478/#reply

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 15

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (93)

  • NinjaC 4 miesiące temu

    🤦‍♂️

  • Asteria 4 miesiące temu

    Ninja
    tekst podyktowała Ci Roma ? :D

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Asteria, nie filozofuj tylko bądź czujna bo zapraszam cię do kolejnej edycji ;)

  • Starszy Woźny 4 miesiące temu

    NinjaC ,
    Załóż apelację!!!
    NO!

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Starszy Woźny, aj tam taki nick nad moim wierszem to tylko komplement 😅 na wesoło wyszło. Pozdro.

  • Asteria 4 miesiące temu

    NinjaC
    dzięki, ale nawet głosy źle policzone :))) masakra

  • Asteria 4 miesiące temu

    NinjaC
    Dzięki, ale widzę, że nawet głosy źle policzone :))))

  • Asteria 4 miesiące temu

    NinjaC
    przepraszam, 2x koment się wkleił

  • Beloniusz 4 miesiące temu

    Asteria o ja cie! Napięcie rośnie. Nie chce mi się liczyć. Powiedz ko wygrał?

  • Asteria 4 miesiące temu

    Beloniusz
    wszystko wskazuje na ... :D

  • Beloniusz 4 miesiące temu

    Asteria już sobie policzyłem :P Roma posunęła się o jeden punkt za daleko.

  • Asteria 4 miesiące temu

    Beloniusz
    to nie Roma, to liczący się przeliczył :)

  • Beloniusz 4 miesiące temu

    Asteria w dodatku nie zdążył na głosowanie wyników wydrukować nowego dyplomu. Ciekawe ile ma jeszcze odbitek z Romą jako zwycięzcą.

  • Asteria 4 miesiące temu

    Beloniusz
    no właśnie, coś tu nie gra, a Ninja pisał "bądź czujna Asteria" ha ha

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Asteria, dokładnie. Szykuj piórnik ;)

  • Asteria 4 miesiące temu

    Beloniusz
    cały konkurs podejrzany, zobacz jak CHO głosował :D
    wolę u Stylowego, jak się pomyli to od razu korekta, a i łapówki nie wchodzą w grę :P

  • Beloniusz 4 miesiące temu

    Asteria, no tak, zostałem orżnięty o dwa punkty. Powinienem mieć osiem. Ten konkurs to jakaś kpina.

  • Asteria 4 miesiące temu

    Beloniusz
    No cóż, powiem tylko "Albert, wychodzimy" Hi hi

  • Asteria 4 miesiące temu

    Beloniusz
    poprawili, ale to już za późno :P

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Asteria, przestańcie już zrzędzić, było wesoło ;)

  • Beloniusz 4 miesiące temu

    "Nie grają nam surmy bojowe
    I werble do szturmu nie warczą,
    Nam przecież te noce sierpniowe
    I prężne ramiona wystarczą."

    Wychodzimy!

  • Asteria 4 miesiące temu

    NinjaC
    przecież my nie stare zrzędy :D
    było wesoło :)

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Asteria 😅

  • Asteria 4 miesiące temu

    NinjaC
    zastępcę wysłali, strach ich obleciał :)))))))

  • Asteria 4 miesiące temu

    NinjaC
    Teraz dopiero mogę pogratulować!

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Asteria, no wreszcie ;) trzymaj się.

  • Aleks99 4 miesiące temu

    Zapłacili za 3:0, będzie 3:0

  • JagVetInte 4 miesiące temu

    Jakby co, to gadałem z Fryzjerem. Potwierdził.

  • Cain 4 miesiące temu

    hehehe

  • Aisak 4 miesiące temu

    Kniaziu sprawdza cierpliwość Nindży xd

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Asiak, uwierz, że niektórzy tą cierpliwość tu już mocniej testowali Xd

  • Aisak 4 miesiące temu

    NinjaC
    Wierzę, wierzę :]

  • Aisak 4 miesiące temu

    NinjaC
    A i s a k — nie Asiak :>

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Xd serio.

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Aisak, mam efekt Mandeli właśnie.

  • Aisak 4 miesiące temu

    NinjaC
    Omaszcilos!
    Domyślam się chyba xd

  • NinjaC 4 miesiące temu

    No Aisak jak byk! Masz jakieś kody na nicki?

  • Aisak 4 miesiące temu

    NinjaC
    Ai — jak sztuczna inteligencja, poziom podstawowy, a później ssak bez jednego S.
    Łatwo zapamiętać🤣🤣🤣

  • Beloniusz 4 miesiące temu

    Konkursy na pisanie wierszy to prosta gra. Uczestnicy biegają za metaforami, a na końcu i tak wygrywa Roma.

  • NinjaC 4 miesiące temu

    😅 coś w tym jest.

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Tak czy inaczej bitwa ciekawa. Walka z Romą do samego końca. Lekki niesmak ale cóż. 😏 Tematy wkrótce. Pozdrawiam uczestników i głosujących.

  • Beloniusz 4 miesiące temu

    Gratuluję zwycięstwa. Pokonałeś nie byle kogo, bo Hydrę Lernejską.

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Beloniusz, ooo i to jest dobra rekompensata. Dzięki wielkie!

  • Bettina 4 miesiące temu

    Czy ktoś poczuł siẹ oszukany?

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Bettina. No nie powinno to się zdarzać. Przyznam, że lekki niesmak był ale poprawiliście mi humor w komentarzach ;) także odcinamy to kreską i lecimy w - 4. O oszustwie nie ma mowy. Trzym się.

  • Roma 4 miesiące temu

    Oj, się zadziało. Ninja, gratulacje :)
    Mam nadzieję, że niedługo to zmienią.

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Dzięki Roma, a niech już wisi. Heh. Mały błąd ale zobacz jakie poruszenie. Mam nadzieję, że zobaczę cię w - 4.

  • Aisak 4 miesiące temu

    Tak, gratulacje, lepiej przyznaj, ile było w kopercie😆

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Aisak, w kopercie był twój pomysł na „opko” 😅😅😅

  • Aisak 4 miesiące temu

    NinjaC
    😆

  • Roma 4 miesiące temu

    Aisak chyba za mało xD

  • Roma 4 miesiące temu

    NinjaC zobaczymy. Choć może dam sobie sobie spokój na chwilę i innym też - odpocząć od siebie.
    Ile można? Ile? XD.

    Wymyślisz jakieś fajne tematy i na pewno się dobrze podzieje :)
    Raz jeszcze gratuluję :)

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Roma, i tak będę tu wszystkich agitował. Dzięki za świetny konkurs.

  • Roma 4 miesiące temu

    NinjaC wiem. I dobrze, że będziesz :)
    Tobie i reszcie piszących również dzięki :)

    Szkoda, że tak wyszło z tym dyplomem - niech Ci zsrr go odczaruje jak najszybciej.

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Roma, aaa jak by było poprawnie to by były 2 x gratulacje na krzyż i tyle. Tak się chociaż pośmialiśmy.

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Następnym razem jak wygrasz to ja na twój dyplom gębę wsadzę 😅😅😅

  • NinjaC z tej strony zastępca, dyplom poprawiony

  • Roma 4 miesiące temu

    NinjaC i ugadane xD

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Roma i cały kontekst już jest niejasny 😅😅😅

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Dzięki, trzymajcie się.

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Literkowa Bitwa na Rymy™ 🥹

  • Roma 4 miesiące temu

    NinjaC wiem, wiem. Tak to już jest jak "poetka" się nie umie wysłowić xD

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Literkowa Bitwa na Rymy™, czy głosowanie ustalone na 48h jest dopuszczalne?

  • Aisak 4 miesiące temu

    Fajnie jest, wesoło, miło, tak jak lubię🙂

    Gratulacje dla anonimowego Zwycięzcy😅

  • Bettina 4 miesiące temu

    Łupież.

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Bettina znowu w trybie Bot 2.0 😅

  • Bettina 4 miesiące temu

    NinjaC
    Hehe

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Dziękuję serdecznie i anonimowo 🤫

  • Aisak 4 miesiące temu

    NinjaC
    Gratuluję Tobie, brawo!

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Aisak 🥹

  • Bettina 4 miesiące temu

    Wygrałam!!!!!

  • NinjaC 4 miesiące temu

    😅

  • zsrrknight 4 miesiące temu

    gratulacje.
    myślałem już, że coś poważnego się stało, a to tylko pomyłka. Ups xd. Dobrze, że zastępca czuwa

  • Pasja 4 miesiące temu

    Gratulacje
    I dzięki za miłe towarzystwo

    Pozdrawiam wszystkich

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Pozdrawiam!

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 4 miesiące temu

    Gratulacje!

  • NinjaC 4 miesiące temu

    🥹

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 4 miesiące temu

    NinjaC A Ty co? 😡Jakieś smutne oczęta mi tu.

  • NinjaC 4 miesiące temu

    C₁₂H₂₂O₁₁, wzruszyłem się 😅

  • NinjaC 4 miesiące temu

    C₁₂H₂₂O₁₁ No Gratulacje też i dziękuję obficie koleżanko moja najsłodsza.

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 4 miesiące temu

    NinjaC 🥹

  • NinjaC 4 miesiące temu

    C₁₂H₂₂O₁₁ 🥹

  • JagVetInte 4 miesiące temu

    No Ninja, gratulacje, ktoś w końcu przełamał passę
    😏

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Dzięki, morda. Tobie również!

  • JagVetInte 4 miesiące temu

    NinjaC dzięki, choć nie ma czego 😅

  • NinjaC 4 miesiące temu

    JagVetInte, Prozę za to masz mocną.

  • JagVetInte 4 miesiące temu

    NinjaC Ur uš? Długo dłubałem. Jeśli tak uważasz, to cieszy mnie to.

  • NinjaC 4 miesiące temu

    JagVetInte, odniosę się niebawem ale teraz "pstryk" i siadam do Opowi ;)

  • NinjaC 4 miesiące temu

    JagVetInte, no to może być twoja bitwa i to całkiem serio...1 pracy brakuje ;/

  • JagVetInte 4 miesiące temu

    NinjaC fajnie gdyby ktoś się jeszcze ruszył...

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Nie rozpoczynam nawet na Rymy bo jakoś leniwi wszyscy, drabble też nie idzie...

  • JagVetInte 4 miesiące temu

    Padło trochę, ale mam wrażenie że za dużo. 1 na dwa miesiące, ludzie by zatęsknili. A tak, to przesyt.

  • NinjaC 4 miesiące temu

    Dla tego trzymam te rymy. Teraz i tak by się 3 bitwy nałożyły. Nie wiem czy tak można ale co tam. Wygrałem to rządzę 😅

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania