Dyplom
Dla Shoguna
Za udział i zdobycie pierwszego miejsca w 12 edycji LBnDrabble
Drabble „Najwyższa jakość z najniższej półki" zdobyły najwięcej punktów i uznanie czytelników.
~~ *** ~~
„Wszystko dookoła pędzi, wszędzie zamęt, można to nazwać nawet chaosem, a one stoją, co by się nie działo, po prostu stoją. Poza tym pańskie manekiny, choć martwe, są jak żywe. Wyglądają jak żywe".
~~ *** ~~
Gratulujemy.
Życzymy sukcesów i wyobraźni twórczej. Zwycięzcy oddajemy przyjemność rzucenia wyzwania do następnej Bitwy.
Podziękowania dla wszystkich sześciu Autorów za ciekawe sto słówek.
Literkowa
Komentarze (12)
Gratulacje dla wszystkich Autorów, a szczególne dla zwycięzcy. Oczekujemy wyzwania do trzynastki.
Dziękuję, wyzwanie do trzynastki, już rzucone ;D
No to teraz czekamy na tematy od Shogiego :D
Już są, już są :D Można się zapoznać ;D
Shogunie→Gratulacje me Tobie ślę:)
Dekaos Dondi - Dziękuję pięknie, za gratulacje Twe ;)
Gratulacje, Sho
Dziękuję, Onyx :)
Graty!
Dziękuję Ant! ;)
Gratulacje! Nie mój faworyt, ale i tak bardzo porządna robota :)
Dzięki! :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania