Poprzednie części: Dzień Kobiet ❤️
Dzień jak ... codzień
czy z każdym
dniem
zmagać się należy
czy lepiej
bez myśli
czasem trochę poleżeć
6.2026 andrew
Sobota, już weekend
czy z każdym
dniem
zmagać się należy
czy lepiej
bez myśli
czasem trochę poleżeć
6.2026 andrew
Sobota, już weekend
Komentarze (1)
Andziu, z dniem się nie zmagaj, boś ortograficzna łamaga. NaPISałaś - Dzień
jak ... codzień. Przecież to plucie na ojczyznę, jej powszechnie uznawany dorobek kulturalny przez wycierusa intelektualnego. Nie ma, flanelko, rzeczownika - codzień, a wielokropek należy traktować jak literę poprzedzającą lub kończącą wyraz, zatem pisany bez spacji.
Ogarnij się, koronko...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania