DZIEŃ MATKI,+,+...
Dzień Dziecka z Dniem Matki blisko,
wspólnie powinny upłynąć,
by dzieci swoim matczyskom,
a mamy swoim dziecinom
życzenia razem składały
i razem poszły na lody…
Zysk w czasie byłby niemały
i święto rzadkiej urody!
A jeśli spojrzeć na datę -
niedługo mamy Dzień Ojca.
To ja bym może i tatę
dorzucił do tego kojca...
Następne części: DZIEŃ DZIECKA (INSTRUKTAŻ)
Komentarze (3)
Koniecznie trza dorzucić. :)
Dobry pomysł, pozdrawiam serdecznie 😊
tato już 23 czerwca.... chyba, że wtedy "dorzucimy mamę" to się oboje dwa razy na "Święto" załapią :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania