Dziewczynka z Instagrama
już nie pamiętam o co poszło
może o deszcz
co rozpuścił ostatnią wiadomość
może o słońce
świecące do zaślepienia oczu
do wypalenia rozsądku
i naskórka
mój charakter udźwignie
tylko Pudzian
i ty
choć nie jesteś tak wielki
siłą mięśni
możesz unieść nawet gniew
bierzesz mnie na ręce
robię się coraz mniejsza
coraz młodsza
jestem dziewczynką z Instagrama
pokazującą fucka
od ścian odbija się twój śmiech
Komentarze (28)
już nie pamiętam o co poszło
może o deszcz
co rozpuścił ostatnią wiadomość
może o słońce
świecące do zaślepienia oczu
do wypalenia rozsądku
i naskórka
Do tego miejsca OK
Dzięki
Druga zwrotka według mnie też OK
Jeżeli to satyra to bardzo udana.
Jeżeli nie, to nie.
https://www.youtube.com/watch?v=Yy-u3v2snZE
Chyba oczywiste, że to z przymrużeniem oka.
Dziękuję, Grain
A co do piosenki - nie martw się, nie zamierzam Cię całować!
Laura Alszer↔Mam skojarzenie z King Kongiem, jak ją trzymał w ręce zakochaniem:)
Tylko tam, on już był duży, a ona już mała:)↔Pozdrawiam🤣
Dekaos Dondi Dobre skojarzenie 😄
Dziękuję za odwiedziny i również pozdrawiam
No to tym razem różnimy się z Grainem. Nie odbieram tego wiersza jako satyrę . Dla mnie to czysta, bardzo kobieca, liryka. I w tej kobiecości bardzo ładna.
Dokładnie, to wiersz o dziewczynie, która pokłóciła się ze swoim facetem o jakąś błahostkę ''już nie pamiętam o co poszło''. Dziewczyna ma silny charakter i nie każdy dałby radę z nią wytrzymać, na szczęście ma faceta, który znalazł do niej klucz... takie poskromiciel złośnicy
I to nie jest satyra, aczkolwiek wiersz napisany z przymrużeniem oka... ale nie inaczej robią małe diablice, niemniej w tym ich urok. Nie ma mowy o nudzie...
Dziękuję, Piliery :)
Grafomanka Świetna interpretacja, dziękuję :)
Nie będę psuł tej zabawy ze scenkami na pograniczu Kingsize i Lion King.
Znajoma w czwartej ciąży powiedziała, że to lubi, jej Maryjusz spuszcza się tak, jakby napierdalał grochem.
Puściłem sobie filmik z dwuletnią wnuczką w łóżeczku. Na pytanie ile ma lat, po przeliczeniu paluszków pokazała środkowy. Starszy brat zarżał. Popełnionego wtedy, po premierze wierszyka, nie będę szukał. Inna kategoria wiekowa.
Grain , twoja rodzina, to narodowcy.
NO!
Grain No i zepsułeś!
Laura Alszer , nie będę pod twoim tekstem wszczynał awantury.
Współczuje dwuletniej wnuczce, jeśli ją ma.
Tutaj przeróżne tożsamości się przewalają.
Przepraszam, uciekam!
NO!
Laura Alszer
Wczoraj podziękowałem tobie za wyłapanie błędu w moim tekście.
Pierwszy wpis mógł skierować pochwały na opcję Satyra – monolog wczesnej Molly Bloom.
I tyle.
ja nie korzystam z istagram i innych cudeniek tego typu.
Można depnąć w krowi placek.
NO!
Cudny :)
Dziękuję :)
Perełeczka
Dziękuję
https://www.opowi.pl/dziewczynka-z-instagrama-a98710/
to o to szło
https://www.youtube.com/watch?v=wb0iGlbr0kA
Jaki fajny wiersz! Gratuluję go.
Dziękuję 😊
Bardzo sympatyczny wiersz.
Dziękuję :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania