Dziewczynka z Instagrama

już nie pamiętam o co poszło

może o deszcz

co rozpuścił ostatnią wiadomość

może o słońce

świecące do zaślepienia oczu

do wypalenia rozsądku

i naskórka

 

mój charakter udźwignie

tylko Pudzian

i ty

choć nie jesteś tak wielki

siłą mięśni

możesz unieść nawet gniew

 

bierzesz mnie na ręce

robię się coraz mniejsza

coraz młodsza

jestem dziewczynką z Instagrama

pokazującą fucka

 

od ścian odbija się twój śmiech

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (28)

  • o nim pseud dwa lata temu

    już nie pamiętam o co poszło
    może o deszcz
    co rozpuścił ostatnią wiadomość
    może o słońce
    świecące do zaślepienia oczu
    do wypalenia rozsądku
    i naskórka

    Do tego miejsca OK

  • Laura Alszer dwa lata temu

    Dzięki

  • Bluesslaw dwa lata temu

    Druga zwrotka według mnie też OK

  • Grain dwa lata temu

    Jeżeli to satyra to bardzo udana.
    Jeżeli nie, to nie.

    https://www.youtube.com/watch?v=Yy-u3v2snZE

  • Laura Alszer dwa lata temu

    Chyba oczywiste, że to z przymrużeniem oka.
    Dziękuję, Grain

  • Laura Alszer dwa lata temu

    A co do piosenki - nie martw się, nie zamierzam Cię całować!

  • Dekaos Dondi dwa lata temu

    Laura Alszer↔Mam skojarzenie z King Kongiem, jak ją trzymał w ręce zakochaniem:)
    Tylko tam, on już był duży, a ona już mała:)↔Pozdrawiam🤣

  • Laura Alszer dwa lata temu

    Dekaos Dondi Dobre skojarzenie 😄
    Dziękuję za odwiedziny i również pozdrawiam

  • piliery dwa lata temu

    No to tym razem różnimy się z Grainem. Nie odbieram tego wiersza jako satyrę . Dla mnie to czysta, bardzo kobieca, liryka. I w tej kobiecości bardzo ładna.

  • Grafomanka dwa lata temu

    Dokładnie, to wiersz o dziewczynie, która pokłóciła się ze swoim facetem o jakąś błahostkę ''już nie pamiętam o co poszło''. Dziewczyna ma silny charakter i nie każdy dałby radę z nią wytrzymać, na szczęście ma faceta, który znalazł do niej klucz... takie poskromiciel złośnicy

    I to nie jest satyra, aczkolwiek wiersz napisany z przymrużeniem oka... ale nie inaczej robią małe diablice, niemniej w tym ich urok. Nie ma mowy o nudzie...

  • Laura Alszer dwa lata temu

    Dziękuję, Piliery :)

  • Laura Alszer dwa lata temu

    Grafomanka Świetna interpretacja, dziękuję :)

  • Grain dwa lata temu

    Nie będę psuł tej zabawy ze scenkami na pograniczu Kingsize i Lion King.

    Znajoma w czwartej ciąży powiedziała, że to lubi, jej Maryjusz spuszcza się tak, jakby napierdalał grochem.
    Puściłem sobie filmik z dwuletnią wnuczką w łóżeczku. Na pytanie ile ma lat, po przeliczeniu paluszków pokazała środkowy. Starszy brat zarżał. Popełnionego wtedy, po premierze wierszyka, nie będę szukał. Inna kategoria wiekowa.

  • Starszy Woźny dwa lata temu

    Grain , twoja rodzina, to narodowcy.
    NO!

  • Laura Alszer dwa lata temu

    Grain No i zepsułeś!

  • Starszy Woźny dwa lata temu

    Laura Alszer , nie będę pod twoim tekstem wszczynał awantury.
    Współczuje dwuletniej wnuczce, jeśli ją ma.
    Tutaj przeróżne tożsamości się przewalają.
    Przepraszam, uciekam!
    NO!

  • Grain dwa lata temu

    Laura Alszer
    Wczoraj podziękowałem tobie za wyłapanie błędu w moim tekście.
    Pierwszy wpis mógł skierować pochwały na opcję Satyra – monolog wczesnej Molly Bloom.
    I tyle.

  • Starszy Woźny dwa lata temu

    ja nie korzystam z istagram i innych cudeniek tego typu.
    Można depnąć w krowi placek.
    NO!

  • Noela dwa lata temu

    Cudny :)

  • Laura Alszer dwa lata temu

    Dziękuję :)

  • Tyrania dwa lata temu

    Perełeczka

  • Laura Alszer dwa lata temu

    Dziękuję

  • Grain dwa lata temu

    to o to szło

    https://www.youtube.com/watch?v=wb0iGlbr0kA

  • Florian Konrad dwa lata temu

    Jaki fajny wiersz! Gratuluję go.

  • Laura Alszer dwa lata temu

    Dziękuję 😊

  • Mak dwa lata temu

    Bardzo sympatyczny wiersz.

  • Laura Alszer dwa lata temu

    Dziękuję :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania