Dżin - Rozdział 7 - Powrót

"Telewizja Polska SA przeprasza Gminę Miasta Gdańska za naruszenie jej dóbr osobistych w postaci dobrego imienia, wiarygodności publicznej i zaufania społecznego w materiale wideo o zabarwieniu ksenofobicznym i rasistowskim, komentującym powołanie w Gdańsku Rady Imigrantów, wyemitowanym jako materiał wprowadzający do telewizyjnego magazynu "Minęła dwudziesta" w TVP Info z dnia 31 października 2016 roku oraz udostępnionym w tym dniu na fanpage'u TVP Info na Facebooku i Twitterze i na stronie internetowej www.tvp.info".

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

 • SisterofBlood 23.02.2017
  Czekam na kolejny :) dzisiejszy jest świetny :D 5
 • BeerAfterShow 23.02.2017
  Dzięki :)
 • Kisorr 23.02.2017
  W tym komentarzu odniosę się do całości. Ogólny styl pisma bardzo dobry, aczkolwiek lekko chaotyczny. Widać to było to zagmatwanie lepiej w całej ekspozycji na temat dżinów i ich magii. Trzy pierwsze rozdziały mnie zaciekawiły, ale 4,5 i 6 już lekko poziomem spadły. Siódmy rozdział bardzo mi się podobał, ale nie jestem pewny, czy jest to ostatni rozdział. Jeśli tak to opowiadanie 5/5. Jeśli będą następne odniosę się do nich po przeczytaniu ;d
 • BeerAfterShow 23.02.2017
  Dzięki :) Nie jest to ostatni rozdział, bo kilka w zapasie jeszcze chowam. Jednak teraz przejrzę je dokładniej, żeby spróbować odnowić początkowy poziom ;)
 • Truta 23.02.2017
  Ostatni akapit świetnie opisuje całość Twojego opowiadania ;) brawo :3 piąteczka :D

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania