wicus mikroskopijność tego stworzenia jest powszechnie znana, a jego prostactwo nie ma sobie
równych, szkoda, że musiałeś dowiedzieć się o tym pod własnym tekstem.
Żałosna istotka o kilkunastu nickach (czyżby wstydził się posiadania jednej twarzy i dlatego ma ich
całą szafę), zaatakowałaby tak czy inaczej, nawet gdyby w komentarzu nie było byka ( wiem, moja
wina i telefonu : )), za to był niepochlebny, też by ujadał.
Gryzie po kostkach, bo tylko tam sięga.
Postaram się nie reagować.
Przepraszam za niego i za siebie.
wicus nie wiem, czy dokładnie przeanalizowałeś, jaką wiochą obdarzyła ta pani osobę, która zwróciła jej uwagę na błąd w krótkim czterosłowowym zdaniu. W tym komentarzu napisała również, że jest zdolna do wielokrotnie gorszej wiąchy, tylko obawia się cenzury.
wicus rozumiem, i nie namawiam, bo na to nie ma czasu. Ale tekst owej pani jest nieco wyżej, w tym samym drzewku, jak zareagowała na zwrócenie jej uwagi. Zresztą gdyby chcieć zwracać jej uwagę na wszystkie orty należałoby korygować co trzeci komentarz. Zanim jednak rozstrzygniesz o niewinności radziłbym przeczytać ten komentarz.
Jeśli tak interpretuje Pan stwierdzenie: "gwałtowne ruchy nie miałyby sensu", to gratuluję... Jeśli zaś szuka Puchach i Grzegory szukacie dokładniejszych instrukcji obierania pigwy, radzę sięgnąć po tak przez Was lubiane, pisma dla gospodyń.
Komentarze (26)
Już wyleczyłaś od obierania pigwy :-) Mam jeszcze z niej konfitury z ubiegłego roku :-)
Serdecznie :)
Pozazdrościć. Dziękuję za miły komentarz! Też Serdecznie!
Szczerze, to nie wiem o czym ten wiersz. Ciemna jestem.
Ty nie, to raczej wiersz jest "ciemny"! Ale mam nieśmiałą nadz!eję, że do niekoniecznie źle. Dziękuję za komentarz!
Nie koniecznie zły, fajna miniatura.
Dziękuję!
Nawet w tak krótkim zdaniu strzeliłaś orta.
Jarema w tym co bym tobie chciała napisać,orta by nie było, jedynie cenzura.
wicuś sory za spam, już znikam, ale ten dupek się stęsknił i zaczepia.
Angela nieuk.
Jarema Od kiedy to honor pozwala polskim patriotom na obrażanie kobiet? Nie toleruję takich odzywek pod moim wierszem.
wicusiu piszę że to nieuk, bo to fakt, który widać, słychać i czuć. W dodatku żuleria.
Na forum literackim za zwrócenie uwagi powinna podziękować tymczasem toto się wzięło za wyzwiska.
wicus mikroskopijność tego stworzenia jest powszechnie znana, a jego prostactwo nie ma sobie
równych, szkoda, że musiałeś dowiedzieć się o tym pod własnym tekstem.
Żałosna istotka o kilkunastu nickach (czyżby wstydził się posiadania jednej twarzy i dlatego ma ich
całą szafę), zaatakowałaby tak czy inaczej, nawet gdyby w komentarzu nie było byka ( wiem, moja
wina i telefonu : )), za to był niepochlebny, też by ujadał.
Gryzie po kostkach, bo tylko tam sięga.
Postaram się nie reagować.
Przepraszam za niego i za siebie.
Angela nie reaguj, to prosty chłop z pekaesu. :)
Jarema rynsztokowy inteligent jesteś.
Angela ładna autoprezentacja. Sam bym lepiej nie opisał twoich wad. No ale nikt nie zna ich lepiej od ciebie.
Angela Nie jesteś niczemu winna.
wicus nie wiem, czy dokładnie przeanalizowałeś, jaką wiochą obdarzyła ta pani osobę, która zwróciła jej uwagę na błąd w krótkim czterosłowowym zdaniu. W tym komentarzu napisała również, że jest zdolna do wielokrotnie gorszej wiąchy, tylko obawia się cenzury.
Jarema Nie śledzę wszystkich dyskusji, a nawet ich większości, ale wiem, że każdy odpowiada za własne słowa.
wicus rozumiem, i nie namawiam, bo na to nie ma czasu. Ale tekst owej pani jest nieco wyżej, w tym samym drzewku, jak zareagowała na zwrócenie jej uwagi. Zresztą gdyby chcieć zwracać jej uwagę na wszystkie orty należałoby korygować co trzeci komentarz. Zanim jednak rozstrzygniesz o niewinności radziłbym przeczytać ten komentarz.
Głębia tego tekstu poraża.
O co kaman?
Czy gwałtowne ruchy są potrzebne przy obieraniu pigwy?:)
Puszczyk, bo to zła pigwa była hihihi
Jeśli tak interpretuje Pan stwierdzenie: "gwałtowne ruchy nie miałyby sensu", to gratuluję... Jeśli zaś szuka Puchach i Grzegory szukacie dokładniejszych instrukcji obierania pigwy, radzę sięgnąć po tak przez Was lubiane, pisma dla gospodyń.
*Puchacz, ale ach pewnie też
Niezłe. Duża litera zbędna
Dziękuję za miły i rzeczowy komentarz!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania