dziś

silny wiatr

roznieca radość i rozczarowanie

 

teraz

siedzę i obieram pigwę

gwałtowne ruchy nie miałyby sensu

 

tyle mogę

Średnia ocena: 3.3  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (26)

  • befana_di_campi 04.09.2020

    Już wyleczyłaś od obierania pigwy :-) Mam jeszcze z niej konfitury z ubiegłego roku :-)

    Serdecznie :)

  • wicus 04.09.2020

    Pozazdrościć. Dziękuję za miły komentarz! Też Serdecznie!

  • laura123 04.09.2020

    Szczerze, to nie wiem o czym ten wiersz. Ciemna jestem.

  • wicus 04.09.2020

    Ty nie, to raczej wiersz jest "ciemny"! Ale mam nieśmiałą nadz!eję, że do niekoniecznie źle. Dziękuję za komentarz!

  • Angela 04.09.2020

    Nie koniecznie zły, fajna miniatura.

  • wicus 04.09.2020

    Dziękuję!

  • Jarema 04.09.2020

    Nawet w tak krótkim zdaniu strzeliłaś orta.

  • Angela 04.09.2020

    Jarema w tym co bym tobie chciała napisać,orta by nie było, jedynie cenzura.
    wicuś sory za spam, już znikam, ale ten dupek się stęsknił i zaczepia.

  • Jarema 04.09.2020

    Angela nieuk.

  • wicus 04.09.2020

    Jarema Od kiedy to honor pozwala polskim patriotom na obrażanie kobiet? Nie toleruję takich odzywek pod moim wierszem.

  • Jarema 05.09.2020

    wicusiu piszę że to nieuk, bo to fakt, który widać, słychać i czuć. W dodatku żuleria.

  • Jarema 05.09.2020

    Na forum literackim za zwrócenie uwagi powinna podziękować tymczasem toto się wzięło za wyzwiska.

  • Angela 05.09.2020

    wicus mikroskopijność tego stworzenia jest powszechnie znana, a jego prostactwo nie ma sobie
    równych, szkoda, że musiałeś dowiedzieć się o tym pod własnym tekstem.
    Żałosna istotka o kilkunastu nickach (czyżby wstydził się posiadania jednej twarzy i dlatego ma ich
    całą szafę), zaatakowałaby tak czy inaczej, nawet gdyby w komentarzu nie było byka ( wiem, moja
    wina i telefonu : )), za to był niepochlebny, też by ujadał.
    Gryzie po kostkach, bo tylko tam sięga.
    Postaram się nie reagować.
    Przepraszam za niego i za siebie.

  • Akwadar 05.09.2020

    Angela nie reaguj, to prosty chłop z pekaesu. :)

  • Akwadar 05.09.2020

    Jarema rynsztokowy inteligent jesteś.

  • Jarema 05.09.2020

    Angela ładna autoprezentacja. Sam bym lepiej nie opisał twoich wad. No ale nikt nie zna ich lepiej od ciebie.

  • wicus 05.09.2020

    Angela Nie jesteś niczemu winna.

  • Jarema 05.09.2020

    wicus nie wiem, czy dokładnie przeanalizowałeś, jaką wiochą obdarzyła ta pani osobę, która zwróciła jej uwagę na błąd w krótkim czterosłowowym zdaniu. W tym komentarzu napisała również, że jest zdolna do wielokrotnie gorszej wiąchy, tylko obawia się cenzury.

  • wicus 05.09.2020

    Jarema Nie śledzę wszystkich dyskusji, a nawet ich większości, ale wiem, że każdy odpowiada za własne słowa.

  • Jarema 05.09.2020

    wicus rozumiem, i nie namawiam, bo na to nie ma czasu. Ale tekst owej pani jest nieco wyżej, w tym samym drzewku, jak zareagowała na zwrócenie jej uwagi. Zresztą gdyby chcieć zwracać jej uwagę na wszystkie orty należałoby korygować co trzeci komentarz. Zanim jednak rozstrzygniesz o niewinności radziłbym przeczytać ten komentarz.

  • Puchacz 04.09.2020

    Głębia tego tekstu poraża.
    O co kaman?
    Czy gwałtowne ruchy są potrzebne przy obieraniu pigwy?:)

  • Grzegory 04.09.2020

    Puszczyk, bo to zła pigwa była hihihi

  • wicus 04.09.2020

    Jeśli tak interpretuje Pan stwierdzenie: "gwałtowne ruchy nie miałyby sensu", to gratuluję... Jeśli zaś szuka Puchach i Grzegory szukacie dokładniejszych instrukcji obierania pigwy, radzę sięgnąć po tak przez Was lubiane, pisma dla gospodyń.

  • wicus 04.09.2020

    *Puchacz, ale ach pewnie też

  • Pan Buczybór 05.09.2020

    Niezłe. Duża litera zbędna

  • wicus 05.09.2020

    Dziękuję za miły i rzeczowy komentarz!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania