.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (12)

  • KarolaKorman 24.09.2015

    Fajnie siebie opisałaś. Masz ciekawe zainteresowania :)
    Jeżeli chcesz coś usunąć co wcześniej dodałaś, wystarczy wejść na funkcję ,,edycja'', przy opowiadaniu na swoim profilu i po prostu skasować tekst. Możesz też napisać do admina, poniżej masz kontakt :)

  • Angela 24.09.2015

    Nareszcie ktoś z moich rodzinnych stron, w Zawierciu urodziłam się, i wychowałam : D
    Bardzo fajna charakterystyka : )

  • Chris 25.09.2015

    Śląsk - władza, moc, potęga :)
    Charakterystyka fajna. Ciekawe zainteresowania, nie daj ich stłamsić przez życiowych mugoli ;)

  • elenawest 25.09.2015

    Dzięki ;) na pewno nie dam się stłamsić ;)

    pozdrawiam serdecznie :D

  • Akwus 14.01.2016

    Z braku czatu pościgam Cię tutaj :) Mam prywatną prośbę więc, gdyś była tak miła i dała mi jakiś mniej publiczny kanał do komunikacji :)

  • Anonim 14.01.2016

    Akwus masz fejsa? Bo mamy grupę i czat na fb

  • elenawest 14.01.2016

    Fb. Dagmara Brożek, Zawiercie. Znajdziesz mnie też wśród Autorów opowi na fb ;-)

  • Anonim 14.01.2016

    https://www.facebook.com/groups/772877136161089/
    https://www.facebook.com/groups/912080505543406/

  • Akwus 14.01.2016

    Drugie mnie przeraziło, do pierwszej się przed chwilą zgłosiłem :)

  • Anonim 14.01.2016

    spokojnie :) druga grupa jest do pogaduch i tam jest czat, ale ok :p

  • Ichigo-chan 14.01.2016

    Autocharakterystyka zawsze spoko ^^
    Śląskie górą! Właściwie to bardziej wyżyną chyba ale ćś, wychodzi mi 2/3 z geografii...
    No to ten tego, miło cie poznać XDD raz jeszcze XDDDD
    Boziu, ale mnie korci, żeby też sobie taką autocharakterystykę machnąć XD

  • elenawest 14.01.2016

    A to machaj :-D chętnie dowiem się o Tobie coś więcej ;-) no i dzięki wielkie :-D

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania