Fajnie siebie opisałaś. Masz ciekawe zainteresowania :)
Jeżeli chcesz coś usunąć co wcześniej dodałaś, wystarczy wejść na funkcję ,,edycja'', przy opowiadaniu na swoim profilu i po prostu skasować tekst. Możesz też napisać do admina, poniżej masz kontakt :)
Autocharakterystyka zawsze spoko ^^
Śląskie górą! Właściwie to bardziej wyżyną chyba ale ćś, wychodzi mi 2/3 z geografii...
No to ten tego, miło cie poznać XDD raz jeszcze XDDDD
Boziu, ale mnie korci, żeby też sobie taką autocharakterystykę machnąć XD
Komentarze (12)
Fajnie siebie opisałaś. Masz ciekawe zainteresowania :)
Jeżeli chcesz coś usunąć co wcześniej dodałaś, wystarczy wejść na funkcję ,,edycja'', przy opowiadaniu na swoim profilu i po prostu skasować tekst. Możesz też napisać do admina, poniżej masz kontakt :)
Nareszcie ktoś z moich rodzinnych stron, w Zawierciu urodziłam się, i wychowałam : D
Bardzo fajna charakterystyka : )
Śląsk - władza, moc, potęga :)
Charakterystyka fajna. Ciekawe zainteresowania, nie daj ich stłamsić przez życiowych mugoli ;)
Dzięki ;) na pewno nie dam się stłamsić ;)
pozdrawiam serdecznie :D
Z braku czatu pościgam Cię tutaj :) Mam prywatną prośbę więc, gdyś była tak miła i dała mi jakiś mniej publiczny kanał do komunikacji :)
Akwus masz fejsa? Bo mamy grupę i czat na fb
Fb. Dagmara Brożek, Zawiercie. Znajdziesz mnie też wśród Autorów opowi na fb ;-)
https://www.facebook.com/groups/772877136161089/
https://www.facebook.com/groups/912080505543406/
Drugie mnie przeraziło, do pierwszej się przed chwilą zgłosiłem :)
spokojnie :) druga grupa jest do pogaduch i tam jest czat, ale ok :p
Autocharakterystyka zawsze spoko ^^
Śląskie górą! Właściwie to bardziej wyżyną chyba ale ćś, wychodzi mi 2/3 z geografii...
No to ten tego, miło cie poznać XDD raz jeszcze XDDDD
Boziu, ale mnie korci, żeby też sobie taką autocharakterystykę machnąć XD
A to machaj :-D chętnie dowiem się o Tobie coś więcej ;-) no i dzięki wielkie :-D
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania