emocje to nie tylko ...
codzienność
często przepada
w nicości
gdy próbujemy
zobaczyć mijający czas
przez pryzmat
gdzie kolory
mijają się z realem
zachwyt nie zamiera
ekranik z nami
delektuje się
wygenerowaną fikcją
przebraną za ...
przechodzi
bez względu na pogodę
z jednej perspektywy
do drugiej suchą stopą
malowane emocje
są prawdziwe
mimo ...
że nie zaistniały
umysł zarejestrował
je jako fakt
nie weryfikujemy
żyjemy nimi
po długim pobycie
powrót do siebie
bywa ... brutalny
4.2026 andrew
Komentarze (55)
Cały świat jest uzależniony od kolorowych ekraników niestety i żyjemy już tylko fikcją. I jak łatwo nami sterować.
koronko, zapewne pijesz do klerykałowej niewoli religijnej wyimaginowanej wieczności pod kontrolą wykreowanego boga. Nie musisz ulegać szantażowi, masz ponoć wolną wolę a tym samym dokonać wyboru czy trwać w wierze, czy kierować się rozumem i wiedzą. Wtedy w ogóle nie będziecie pod władztwem czubów.
ireneo paszoł.
🌻
Sucre, Zjadłeś już kupkę?
Sucre, Doniosłeś już dziś na kogoś?
Sucre
Dobranocka, masło i nleko po 0,99.
Jak to przeżyjesz. Ty jak ty ale Sakiewicz i ta cała dojna holota...
Chyba zamówią kilka jutrzni (nie rorat) aby pana premiera DonaldaTuska wreszcie szlag trafił
Trzeba być debilem nie wiedząc dlaczego tak.
Opróżnianie magazynów.
Z Ameryki Południowej nie przywiozę 100kg towarów dla unii , tylko tysiące. Nikt nie będzie pytał czy chcą wziąść,
Andrzeju, właście trwa niszczenie polskiego rolnictwa, resztek mleczarni, cukrowni. A ta kacapska kanalia klaszcze tuskowi i cieszy się, że argentyńskie masło jest po złotówce. NISZCZĄ RYNEK.
Sucre
dobranocko, masło 0,99, mleko 0,99, kartofle 0,78, benzyna najtańsza w unii brukselskiej To jest gospodarz. A taki święty honoris causa Mateusz skręcił geszeft na 6 miliardów, na miliardy kar za Czechy i całe dwukadencyjne złodziejstwo
Sucre, Tak trwa ładowanie im kies, nie wiedzą w co już te forse włożyć, już dzieciakom kłady, motury i chuj wi co kupują, bo sami już nie wiedzą, ci by mogli. Środowisko niszczą, wszystko nachemizowane, a zanim wyprodukują, to już niemal sprzedane, bo zapłacone. Najbogatsze mendy wrzeszczą, że mało - widzę to, już nie wiedzą na, co dotacje wydać - debilu.
Wpływ nowinek cywilizacyjnych bywa też niestety negatywny. Jak temu zapobiegać? Na razie reakcje są po niewczasie, np. używanie komórek w szkole.
Przestań wkurwiać klakierze!
Cego ci brakuje? Komentarzy o tandecie, czy jedynek?
Where Is My Mind
DAJ SPOKÓJ UŻYTKOWNIKOM❗️❗️❗️
Aisak, Spadaj Kaska.
Sam spadaj, Heniek!
Aisak, Ale Ty jesteś zadymiara, teraz wykorzystujesz okazję.
Aisak, Piłaś?
Aisak, Jesteś nawalona.
Aisak
To jemu Heniutek? Hmmm, imię stare, ale jare ¬‿¬
Where Is My Mind
Nie przypisuj wszystkim swojego alkoholizmu. Tylko ty masz problem z chlaniem i słabym charakterem.
Męczydupo!
Aisak A Ty z soplicówką to kolekcjonerstwo...
Szpilka
Nie wiem, jak jemu na imię Jan, Janusz, Pomyleniec, to mu dałam Heniek i niech spada alkoholik podły.
Szpilka, W waszych urojeniach.
Aisak
Hahaahah, aha ¬‿¬
Where Is My Mind
Na pewno można się alkolizować słonym karmelem, jak to słodkie jest!
Aisak, Bysmy się spotkali w wieku dwudziestu lat, to kto wie, ja miałem prawie dwie chałupy, Ty jedną, więc jest gdzie od kłótni się ewakuować - było, rzeczywistość alternatywna.
Szpilka, Śmiej się, bo w Niemczech to nie ma z czego.
Aisak, JA bym się porzygał.., ale wszytko kwestią dawki. Przecież jest Soplica czysta.
Where Is My Mind
Ale nie spotkaliśny się, więc to na pewno było Przeznaczenie.
Where Is My Mind
Kro pije czystą wódkę?!😖
Aisak, Tak, wiem, pije czystą, już rzadko, ale ja. Ale słodką - fuj... - gorzką, to tak.
A ten Heniek to oliwa,
lecz rozumu mu przybywa...
małpiego ¬‿¬
Where Is My Mind
Alkohol coraz bardziej mi szkodzi, niestety, bo lubię alkohol, albowiem wszystko jest dla ludzi.
Dla Mądrych ludzi.
Zazdroszczę innym, że mogą pić grzane wino, ja po grzańcu umieram. Kiedyś piłam grzane piwo z jajkiem i miodem, ale też już nie bardzo mogę.
Tylko herbata mi nie szkodzi😩
Szpilka, Tobie zaś tak, właśnie w tym gatunku.
Aisak, Z jajkiem i miodem - rzyg!
Where Is My Mind
Właśnie, że pycha!
Szpilka
On jest NIESZCZĘŚLIWY, właśnie to odkryłam i dlatego chce unieszczęśliwić swoimi wpisami innych!
Aisak
A kto jest szczęśliwy? Szczęśliwym się bywa, życie boli, trzeba to znosić, a nie wódą się znieczulać!
Miękiszon!
A ten Heniek to miękiszon,
już w gazetach o nim piszą ¬‿¬
Szpilka
Bo chłopy są miękkie i szybko się załamują. A ten, jak widać, to ostatnia mazepa. Nachla się. Narozrabia. Ma pretensje do wszystkich o nieudany los i znowu się nachla. I tak w kółko i krzyżyk. Szablon.
Szpilka
Idziem stond, bo to spam.
Aisak
Nio, tu i tak bałagan ¬‿¬
Aisak
Wiesz co? Wygodnie być mięTkim, buuuuuuuuuuuuuu, życie mnie kopnęło w rzyć, to się teraz nachlam!
Szpilka
Cho na forum, nie chcę tu spamować.
Aisak
Mykam już, Andrew to tolerancyjny człek. Ciao ¬‿¬
Szpilka
Bajó!
Szpilka, To fiut, machający księdzem.
Aisak, Dla bab
BaoBab
Aisak, Bimber drzewny?
Where Is My Mind
POMIDOR❗️
Aisak, Nie pisz do mnie!
Where Is My Mind
Ok. Już nie będę.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania