emocje to nie tylko ...

codzienność

często przepada

w nicości

gdy próbujemy

zobaczyć mijający czas

przez pryzmat

gdzie kolory

mijają się z realem

zachwyt nie zamiera

 

ekranik z nami

delektuje się

wygenerowaną fikcją

przebraną za ...

 

przechodzi

bez względu na pogodę

z jednej perspektywy

do drugiej suchą stopą

 

malowane emocje

są prawdziwe

mimo ...

że nie zaistniały

 

umysł zarejestrował

je jako fakt

nie weryfikujemy

żyjemy nimi

 

po długim pobycie

powrót do siebie

bywa ... brutalny

 

4.2026 andrew

Średnia ocena: 3.3  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (55)

  • Sucre 3 miesiące temu

    Cały świat jest uzależniony od kolorowych ekraników niestety i żyjemy już tylko fikcją. I jak łatwo nami sterować.

  • ireneo 3 miesiące temu

    koronko, zapewne pijesz do klerykałowej niewoli religijnej wyimaginowanej wieczności pod kontrolą wykreowanego boga. Nie musisz ulegać szantażowi, masz ponoć wolną wolę a tym samym dokonać wyboru czy trwać w wierze, czy kierować się rozumem i wiedzą. Wtedy w ogóle nie będziecie pod władztwem czubów.

  • Sucre 3 miesiące temu

    ireneo paszoł.

  • andrew24 3 miesiące temu

    🌻

  • Where Is My Mind 3 miesiące temu

    Sucre, Zjadłeś już kupkę?

  • Where Is My Mind 3 miesiące temu

    Sucre, Doniosłeś już dziś na kogoś?

  • ireneo 3 miesiące temu

    Sucre
    Dobranocka, masło i nleko po 0,99.
    Jak to przeżyjesz. Ty jak ty ale Sakiewicz i ta cała dojna holota...
    Chyba zamówią kilka jutrzni (nie rorat) aby pana premiera DonaldaTuska wreszcie szlag trafił

  • andrew24 3 miesiące temu

    Trzeba być debilem nie wiedząc dlaczego tak.
    Opróżnianie magazynów.
    Z Ameryki Południowej nie przywiozę 100kg towarów dla unii , tylko tysiące. Nikt nie będzie pytał czy chcą wziąść,

  • Sucre 3 miesiące temu

    Andrzeju, właście trwa niszczenie polskiego rolnictwa, resztek mleczarni, cukrowni. A ta kacapska kanalia klaszcze tuskowi i cieszy się, że argentyńskie masło jest po złotówce. NISZCZĄ RYNEK.

  • ireneo 3 miesiące temu

    Sucre
    dobranocko, masło 0,99, mleko 0,99, kartofle 0,78, benzyna najtańsza w unii brukselskiej To jest gospodarz. A taki święty honoris causa Mateusz skręcił geszeft na 6 miliardów, na miliardy kar za Czechy i całe dwukadencyjne złodziejstwo

  • Where Is My Mind 3 miesiące temu

    Sucre, Tak trwa ładowanie im kies, nie wiedzą w co już te forse włożyć, już dzieciakom kłady, motury i chuj wi co kupują, bo sami już nie wiedzą, ci by mogli. Środowisko niszczą, wszystko nachemizowane, a zanim wyprodukują, to już niemal sprzedane, bo zapłacone. Najbogatsze mendy wrzeszczą, że mało - widzę to, już nie wiedzą na, co dotacje wydać - debilu.

  • Sokrates 3 miesiące temu

    Wpływ nowinek cywilizacyjnych bywa też niestety negatywny. Jak temu zapobiegać? Na razie reakcje są po niewczasie, np. używanie komórek w szkole.

  • Where Is My Mind 3 miesiące temu

    Przestań wkurwiać klakierze!

  • Where Is My Mind 3 miesiące temu

    Cego ci brakuje? Komentarzy o tandecie, czy jedynek?

  • Aisak 3 miesiące temu

    Where Is My Mind
    DAJ SPOKÓJ UŻYTKOWNIKOM❗️❗️❗️

  • Where Is My Mind 3 miesiące temu

    Aisak, Spadaj Kaska.

  • Aisak 3 miesiące temu

    Sam spadaj, Heniek!

  • Where Is My Mind 3 miesiące temu

    Aisak, Ale Ty jesteś zadymiara, teraz wykorzystujesz okazję.

  • Where Is My Mind 3 miesiące temu

    Aisak, Piłaś?

  • Where Is My Mind 3 miesiące temu

    Aisak, Jesteś nawalona.

  • Szpilka 3 miesiące temu

    Aisak

    To jemu Heniutek? Hmmm, imię stare, ale jare ¬‿¬

  • Aisak 3 miesiące temu

    Where Is My Mind
    Nie przypisuj wszystkim swojego alkoholizmu. Tylko ty masz problem z chlaniem i słabym charakterem.

    Męczydupo!

  • Where Is My Mind 3 miesiące temu

    Aisak A Ty z soplicówką to kolekcjonerstwo...

  • Aisak 3 miesiące temu

    Szpilka
    Nie wiem, jak jemu na imię Jan, Janusz, Pomyleniec, to mu dałam Heniek i niech spada alkoholik podły.

  • Where Is My Mind 3 miesiące temu

    Szpilka, W waszych urojeniach.

  • Szpilka 3 miesiące temu

    Aisak

    Hahaahah, aha ¬‿¬

  • Aisak 3 miesiące temu

    Where Is My Mind
    Na pewno można się alkolizować słonym karmelem, jak to słodkie jest!

  • Where Is My Mind 3 miesiące temu

    Aisak, Bysmy się spotkali w wieku dwudziestu lat, to kto wie, ja miałem prawie dwie chałupy, Ty jedną, więc jest gdzie od kłótni się ewakuować - było, rzeczywistość alternatywna.

  • Where Is My Mind 3 miesiące temu

    Szpilka, Śmiej się, bo w Niemczech to nie ma z czego.

  • Where Is My Mind 3 miesiące temu

    Aisak, JA bym się porzygał.., ale wszytko kwestią dawki. Przecież jest Soplica czysta.

  • Aisak 3 miesiące temu

    Where Is My Mind
    Ale nie spotkaliśny się, więc to na pewno było Przeznaczenie.

  • Aisak 3 miesiące temu

    Where Is My Mind
    Kro pije czystą wódkę?!😖

  • Where Is My Mind 3 miesiące temu

    Aisak, Tak, wiem, pije czystą, już rzadko, ale ja. Ale słodką - fuj... - gorzką, to tak.

  • Szpilka 3 miesiące temu

    A ten Heniek to oliwa,
    lecz rozumu mu przybywa...

    małpiego ¬‿¬

  • Aisak 3 miesiące temu

    Where Is My Mind
    Alkohol coraz bardziej mi szkodzi, niestety, bo lubię alkohol, albowiem wszystko jest dla ludzi.
    Dla Mądrych ludzi.

    Zazdroszczę innym, że mogą pić grzane wino, ja po grzańcu umieram. Kiedyś piłam grzane piwo z jajkiem i miodem, ale też już nie bardzo mogę.
    Tylko herbata mi nie szkodzi😩

  • Where Is My Mind 3 miesiące temu

    Szpilka, Tobie zaś tak, właśnie w tym gatunku.

  • Where Is My Mind 3 miesiące temu

    Aisak, Z jajkiem i miodem - rzyg!

  • Aisak 3 miesiące temu

    Where Is My Mind
    Właśnie, że pycha!

  • Aisak 3 miesiące temu

    Szpilka
    On jest NIESZCZĘŚLIWY, właśnie to odkryłam i dlatego chce unieszczęśliwić swoimi wpisami innych!

  • Szpilka 3 miesiące temu

    Aisak

    A kto jest szczęśliwy? Szczęśliwym się bywa, życie boli, trzeba to znosić, a nie wódą się znieczulać!
    Miękiszon!

  • Szpilka 3 miesiące temu

    A ten Heniek to miękiszon,
    już w gazetach o nim piszą ¬‿¬

  • Aisak 3 miesiące temu

    Szpilka
    Bo chłopy są miękkie i szybko się załamują. A ten, jak widać, to ostatnia mazepa. Nachla się. Narozrabia. Ma pretensje do wszystkich o nieudany los i znowu się nachla. I tak w kółko i krzyżyk. Szablon.

  • Aisak 3 miesiące temu

    Szpilka
    Idziem stond, bo to spam.

  • Szpilka 3 miesiące temu

    Aisak

    Nio, tu i tak bałagan ¬‿¬

  • Szpilka 3 miesiące temu

    Aisak

    Wiesz co? Wygodnie być mięTkim, buuuuuuuuuuuuuu, życie mnie kopnęło w rzyć, to się teraz nachlam!

  • Aisak 3 miesiące temu

    Szpilka
    Cho na forum, nie chcę tu spamować.

  • Szpilka 3 miesiące temu

    Aisak

    Mykam już, Andrew to tolerancyjny człek. Ciao ¬‿¬

  • Aisak 3 miesiące temu

    Szpilka
    Bajó!

  • Where Is My Mind 3 miesiące temu

    Szpilka, To fiut, machający księdzem.

  • Where Is My Mind 3 miesiące temu

    Aisak, Dla bab

  • Aisak 3 miesiące temu

    BaoBab

  • Where Is My Mind 3 miesiące temu

    Aisak, Bimber drzewny?

  • Aisak 3 miesiące temu

    Where Is My Mind
    POMIDOR❗️

  • Where Is My Mind 3 miesiące temu

    Aisak, Nie pisz do mnie!

  • Aisak 3 miesiące temu

    Where Is My Mind
    Ok. Już nie będę.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania