entropia

Marzyło mi się sennie o komorniku złodzieju, który zżera mi po kawałku bieda wypłatę śmieciową,

gdy nagle, w noc halowinowo zaduszną spadły mi z hukiem dwa obrazy.

Jeden po drugim spadały, pewnie źle wisiały, albo duchy postanowiły zrobić porządek w mej

stajni Augiasza, ale najpewniej to komornik. Kumpel ostrzegał - wynieś kurwa obrazy bo komornik

zajebie, nie posłuchałem, niech zajebie.

Ale tylko spadły, całe i zdrowe, czyli to znak, tyle że nie wierzę w duchy, ani w telekinezę

komorniczą, obrazy po prostu źle wisiały.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (28)

  • Nuncjusz 16.07.2016

    Nie ma się co bać, tylko czasami gryzę :)

  • xxECxx 16.07.2016

    Wiesz co, to mi na blaga pasuje... Dzień z życia wzięty :)

  • xxECxx 16.07.2016

    bloga*

  • Nuncjusz 17.07.2016

    xxECxx zgadzam się, to czysta blaga :)

  • persse 16.07.2016

    Niby takie nic o obrazach i komorniku, ale opisane ciekawie ;)

  • NataliaO 20.07.2016

    Ciekawy, fajny tekst 5:)

  • Nuncjusz 20.07.2016

    O, dzięki Goś :)

  • the_endrju 29.07.2016

    Ale niech Ci będzie, jestem i dałem 5

  • Nuncjusz 29.07.2016

    Zapraszam do mnie http://www.forumforum.4ra.pl/

  • Shiroi Ōkami 29.07.2016

    Nuncjusz, zalogować się na forum ostatnio nie mogę, nie wiem czemu, prosiłam o zmianę hasła, zrobiłam wszystko tak, jak pisało, a i tak się zalogować nie mogę ;(

  • the_endrju 29.07.2016

    Nunek, przykro mi, lecz brak mi kreatywności...

  • Nuncjusz 29.07.2016

    Shiroi Ōkami no widziałem jakies próby
    zmienię ci hasło na dupa i spróbuję się zalogować, jak wszystko będzie ok, to sobie zmienisz to hasło na swoje

  • Nuncjusz 29.07.2016

    Jest ok, można się zalogować na hasło dupa
    nie wpisuj swojego mejla tylko
    nick shiroi hasło dupa

  • Shiroi Ōkami 29.07.2016

    Dziękuję i za kłopot przepraszam ;-; :*

  • Nuncjusz 29.07.2016

    Shiroi Ōkami ooo spoko, to dla mnie minutka roboty :) zawsze, w razie kłopotów, wbijaj do mnie jak w dym

  • Nuncjusz 29.07.2016

    the_endrju i kto to mówi? Komu jak komu, ale Tobie na pewno jej nie brak :)

  • Jared 09.08.2016

    Entropia pojawia się przypadkiem, dzień po skończeniu Dialogów? Nie sondzem! Los tak chciał. :) Podobało mi się, chociaż spodziewałem się ostrzejszej riposty na koniec. To jest niesamowite, że cały kosmos dąży do tego, by skończyć jako chaotyczna zupa atomów bez składu i ładu. ♥

  • Nuncjusz 09.08.2016

    Cały czas jebany do tego dąży, nawet wbrew logice i z jakąś pokraczną fizyką

  • Jared 09.08.2016

    Ale jak to się ma do koncepcji Boga? Stworzenie świata, który dąży do samozapaścia wydaje się dziwne, nawet jak na Boga. Zresztą Filpos, polecam Valis Philipa Dica, teologiczno-fizyczny mindfuck :D

  • Nuncjusz 09.08.2016

    Jared koncepcja Boga jest na pohybel entropii, ciekawe, kto będzie silniejszy
    Chociaż z takiej zupy kwarków raczej niźli atomów ciekawa niestrawnośc może wyniknąć, ale nie uprzedzajmy faktów :) a Dicka kiedyś w końcu muszę, przecież tata(Lem) mi kazał

  • Nuncjusz 09.08.2016

    Chociaż, istnieje koncepcja, że Kosmos po prostu osiągnie równowagę, czyli stan zerowy, więc żadnej zupki nie będzie XD Teraz, to co jest, jest anomalią

  • Jared 09.08.2016

    Tatuś zna się na książkach :D Z drugiej strony, ewolucja przekroczyła próg minimalny i dąży do skomplikowania. Kurde, Dick w Valis wyrzygał cały swój światopogląd, chciałbym taką książkę Lema znaleźć :(

  • Nuncjusz 09.08.2016

    Jared chcesz rzygawicznej filozofii i koncepcji świata, a może nawet Wszechświata? To sięgnij po Robota Snerga

  • Jared 09.08.2016

    Już od dawna chce :I Głupia biblioteka woli zamawiać twarze greja, a półka sf się nie poszerza :I rozejrzę się na chomikuj

  • Nuncjusz 09.08.2016

    mój egzemplarz jest w opłakanym stanie, przewertowany tysiące razy, Zdobądź jak tylko to możliwe, niestety, to zapomniany autor, nie stworzył zbyt wiele, bo ta jego koncepcja doprowadziła go do samobójstwa

  • Agnieszka Gu 23.01.2018

    No i proste ;)

  • Ritha 06.03.2018

    "telekinezę komorniczą" - lepi uwierz ;p
    Za krótkie, zdecydowanie. Powinieneś pisać o obserwacjach życia wokół, serio masz ciekawe spostrzeżenia/przemyślenia/język.

  • Nuncjusz 06.03.2018

    Pewnie tak, dzięki ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania