entropia
Marzyło mi się sennie o komorniku złodzieju, który zżera mi po kawałku bieda wypłatę śmieciową,
gdy nagle, w noc halowinowo zaduszną spadły mi z hukiem dwa obrazy.
Jeden po drugim spadały, pewnie źle wisiały, albo duchy postanowiły zrobić porządek w mej
stajni Augiasza, ale najpewniej to komornik. Kumpel ostrzegał - wynieś kurwa obrazy bo komornik
zajebie, nie posłuchałem, niech zajebie.
Ale tylko spadły, całe i zdrowe, czyli to znak, tyle że nie wierzę w duchy, ani w telekinezę
komorniczą, obrazy po prostu źle wisiały.
Komentarze (28)
Nie ma się co bać, tylko czasami gryzę :)
Wiesz co, to mi na blaga pasuje... Dzień z życia wzięty :)
bloga*
xxECxx zgadzam się, to czysta blaga :)
Niby takie nic o obrazach i komorniku, ale opisane ciekawie ;)
Ciekawy, fajny tekst 5:)
O, dzięki Goś :)
Ale niech Ci będzie, jestem i dałem 5
Zapraszam do mnie http://www.forumforum.4ra.pl/
Nuncjusz, zalogować się na forum ostatnio nie mogę, nie wiem czemu, prosiłam o zmianę hasła, zrobiłam wszystko tak, jak pisało, a i tak się zalogować nie mogę ;(
Nunek, przykro mi, lecz brak mi kreatywności...
Shiroi Ōkami no widziałem jakies próby
zmienię ci hasło na dupa i spróbuję się zalogować, jak wszystko będzie ok, to sobie zmienisz to hasło na swoje
Jest ok, można się zalogować na hasło dupa
nie wpisuj swojego mejla tylko
nick shiroi hasło dupa
Dziękuję i za kłopot przepraszam ;-; :*
Shiroi Ōkami ooo spoko, to dla mnie minutka roboty :) zawsze, w razie kłopotów, wbijaj do mnie jak w dym
the_endrju i kto to mówi? Komu jak komu, ale Tobie na pewno jej nie brak :)
Entropia pojawia się przypadkiem, dzień po skończeniu Dialogów? Nie sondzem! Los tak chciał. :) Podobało mi się, chociaż spodziewałem się ostrzejszej riposty na koniec. To jest niesamowite, że cały kosmos dąży do tego, by skończyć jako chaotyczna zupa atomów bez składu i ładu. ♥
Cały czas jebany do tego dąży, nawet wbrew logice i z jakąś pokraczną fizyką
Ale jak to się ma do koncepcji Boga? Stworzenie świata, który dąży do samozapaścia wydaje się dziwne, nawet jak na Boga. Zresztą Filpos, polecam Valis Philipa Dica, teologiczno-fizyczny mindfuck :D
Jared koncepcja Boga jest na pohybel entropii, ciekawe, kto będzie silniejszy
Chociaż z takiej zupy kwarków raczej niźli atomów ciekawa niestrawnośc może wyniknąć, ale nie uprzedzajmy faktów :) a Dicka kiedyś w końcu muszę, przecież tata(Lem) mi kazał
Chociaż, istnieje koncepcja, że Kosmos po prostu osiągnie równowagę, czyli stan zerowy, więc żadnej zupki nie będzie XD Teraz, to co jest, jest anomalią
Tatuś zna się na książkach :D Z drugiej strony, ewolucja przekroczyła próg minimalny i dąży do skomplikowania. Kurde, Dick w Valis wyrzygał cały swój światopogląd, chciałbym taką książkę Lema znaleźć :(
Jared chcesz rzygawicznej filozofii i koncepcji świata, a może nawet Wszechświata? To sięgnij po Robota Snerga
Już od dawna chce :I Głupia biblioteka woli zamawiać twarze greja, a półka sf się nie poszerza :I rozejrzę się na chomikuj
mój egzemplarz jest w opłakanym stanie, przewertowany tysiące razy, Zdobądź jak tylko to możliwe, niestety, to zapomniany autor, nie stworzył zbyt wiele, bo ta jego koncepcja doprowadziła go do samobójstwa
No i proste ;)
"telekinezę komorniczą" - lepi uwierz ;p
Za krótkie, zdecydowanie. Powinieneś pisać o obserwacjach życia wokół, serio masz ciekawe spostrzeżenia/przemyślenia/język.
Pewnie tak, dzięki ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania