EWOLUCJA 1, myśli
Nigdy nie wierzyłem w ewolucję.
Nauka, Darwin to były bzdury.
Patrząc na małe nasionko ,
z którego wyrasta ogromne drzewo,
albo wyschnięte gałęzie winogrona,
na których rodzą się smaczne
soczyste słodkie owoce,
albo…moje dzieci, żona
To sprawa Boga.
Jak mogło się to
SAMO Z SIEBIE STWORZYĆ
Ale teraz…
zrozumiałem że …
Wybitny noblista
wszystko to wytłumaczył .
Wystarczy nic nie robić,
a świat będzie kwitł SAM Z SIEBIE.
My także powstaliśmy
z MARTWYCH atomów.
Nauka to udowodniła.
Jego NOWA teoria mówi.
Zero utylizacji
Twierdzi, że śmietniki ,
są najlepsze do ewolucji.
Tam z naszych wyrzuconych rzeczy
powstaną nowe lepsze.
Ze starych Atari ,Amig ,
ewolucyjnie powstaną
komputery najnowszej generacji.
Podobnie z innymi rzeczami .
Nie niszczmy starych , a one same
się ulepszą drogą ewolucji , tak jak my.
Wystarczy poczekać.
My także zanim ewolucja ożywiła ,
nasze martwe atomy,
rozwijaliśmy się powoli.
POWSTAŁEŚ Z PRZYPADKU
Wszystko było kiedyś martwe.
Ewolucja ożywiła .
Zrobi tak i z rzeczami …na śmietniku.
DAJMY JEJ SZANSĘ.
4.2026 andrew
Sobota, już weekend
Komentarze (25)
Życzę Wszystkim
miłego weekendu
Piękna satyra na ludzką głupotę. Ireneo pewnie narodził się na takim śmietniku, jak japońskie potwory.
🌻
okruszyno, wsadź se palce pod zadek i oceń czy cie prymityw jaki z kikutem ogona wybzykał czy takiego przytargał ze śmietnika.
Pewnie PISzesz się prosto od Adama, tego zoofila i kazirodcy (przykłady w Sadze rodu Dawida), może i jesteś ciapaty tylko skąd się wzięło tylu kolorowych od jednego, jak Donald Tusk, ryżego, taty?
Dowody na ewolucję są niezaprzeczalne. Jeśli ich nie rozumiesz, to nie problem z ewolucją.
Rozumiem
Jesteśmy z nieżywych ożywionych atomów przez ...
Świadczy to ,że wszystko może ożyć.
Jeśli nie to powiedz dlaczego.
Tak ty jesteś jednym z dowodów. Jakoś nie wyewoluowałeś durniu, a stajesz się coraz głupszy.
andrew24
nie, Andziu, w ogóle w miarę gimnazjalnej rozmowie trza wyrzucić termin wszysytko Cechuje on prymitywów, a co najwyzej prostaków intelektualnych.
Aby ożyć, jak na twój zestaw wiadomości, wystarczy zakonotować niezbędne:
oprócz węgla, m.in. wodór, tlen, azot, fosfor i siarka. Są tu woda, węglowodory, białka i energia.I to już starczy aby powstał bóg, bo musiał jako pierwsza istota jakoś powstać.
Jak ci kto zechce ożywić kamień, to powiedz mu że jest głupszy od boga stworzonego przez "naprutych i naćpanych"
Dobranocka
Sucre, uważasz koronko, że jesteś wartościowsza naturze bo wyewoluowałaś na skrajną chamkę?
Takiej się błędnie wydaje że epitety są mocnymi argumentami na racje.
andrew24 Chłopie, ale ty mówisz o początkach życia czy o ewolucji? Bo to dwie różne sprawy. Jak mam gadać z tobą, skoro nie ogarniasz podstaw?
Dobranocka idź wąchaj tyłek proboszcza.
SwanSong
Więc co to początek życia.
andrew24 Odpowiednie warunki i odpowiednie pierwiastki. Są o tym artykuły, np. w National Geographic. Tam jest też odpowiedź, dlaczego nie masz gadających kamieni. To naprawdę nie są skomplikowane sprawy.
SwanSong ty jesteś żywym przykladem, że się nie rozwinąłeś. Ewolucja w twoim przypadku nie działa.
Dobranocka To teraz wierzysz w ewolucję? Niesamowite.
SwanSong to dowód, że nie działa, czyli jej nie ma. Jesteś najlepkszym przykładem.
Dobranocka Przykro mi, ubeku, ale człowiek sam w sobie jest przykładem ewolucji. Nawet ty.
SwanSong ty jesteś wyłącznie przykładem braku dobrego wychowania, obycia i odpowiedniej kindesztuby.
Dobranocka Ty nawet nie wiesz, co oznaczają te słowa, czego dałeś przykład w Pamiętamy, zanim nie uciekłeś z podkulonym ogonem przez Alienatorem, bo jak zwykle jesteś mocny tylko w necie.
SwanSong
Och,
Czytałem Andresena...
Tego nie,
zapoczątkowali życie,
czy tylko jak moj autor piszą o tym ...
Tak jak ziemia powstała, ostatnio 273miliardy 32miliony 2349 lat temu.
Dopuszczają pomyłkę o pół roku.
Pozdrawiam
SwanSong ty za to wiesz tyle co zjesz wypierdku ewolucji.
***ireneo wyewoluowałaś na skrajną chamkę?
Takiej się błędnie wydaje że epitety są mocnymi argumentami na racje.***
Jakim bezprawiem blokujesz mi wpisy na listę opowi wierszy dla dzieci.
Widocznie szatan * z-buk jam sam z dyni* cię oświecił.
ireneo Schutzstaffel SS
Czy my w 21 wieku wiemy
W jakim świecie żyjemy.
Czy żyjemy w realnym świecie
Gdzie dla przyszłego owocu, rozkwita kwiecie?
Czy żyjemy w świecie marzeń
Według wężowo-rajskich wyobrażeń.
Czy nas rajcuje ludzka obłuda
Potępiająca Boga i licząca na Jego cuda.
Głosimy wszem i wobec, że Bóg nie istnieje
A przy tym mówimy, że przez Boga źle się dzieje.
*- A GDY BĘDZIESZ TAM SZUKAĆ PANA,
BOGA TWEGO, ZNAJDZIESZ GO (K Kap. 26,29)*
Chcemy nowocześnie błyszczeć w świecie
I jednocześnie taplać się w moralnym błocie.
Mamy wolną wolę, a żądamy od Boga wyboru
Ciągle zarzucając Bogu , braku właściwego nadzoru.
Nie przestrzegamy Bożej Prawdy i Dróg
A za ludzkie zbrodnie, pytamy gdzie jest Bóg
Chcemy cudzym kosztem żyć wygodnie
A Boga oskarżamy o wojny i za nasze zbrodnie.
Nie wiemy, czy mamy człowieczeństwo rozwijać
Czy do poziomu dzikiej małpy się zwijać.
Chcemy żyć w luksusie i dobrobycie
Ale to my zabijamy na Ziemi wszelkie życie.
Życie według naturalnego biegu, już się nam znudziło
Chcemy zastąpić sztuczną namiastką AI, aby nami rządziło.
Chcemy w życiu równać się ze zwierzęcymi poziomami
Żeby nie rozum, ale instynkt kierował hormonami
Resztka człowieczeństwa, już nam z duszy ucieka
Jak maszyna, będzie decydować zamiast człowieka.
Na nic nie zda się, cały dotychczasowy ludzki trud
Jak inteligencję, zamienimy w moralny bród.
andrew24 A może użyjesz zdań złożonych, żeby było jasne, o co ci chodzi?
Dobranocka uciekaj dalej z podkulonym ogonem.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania