Poprzednie częściEwolucja

EWOLUCJA 1, myśli

Nigdy nie wierzyłem w ewolucję.

Nauka, Darwin to były bzdury.

Patrząc na małe nasionko ,

z którego wyrasta ogromne drzewo,

albo wyschnięte gałęzie winogrona,

na których rodzą się smaczne

soczyste słodkie owoce,

albo…moje dzieci, żona

 

To sprawa Boga.

Jak mogło się to

SAMO Z SIEBIE STWORZYĆ

 

Ale teraz…

zrozumiałem że …

 

Wybitny noblista

wszystko to wytłumaczył .

Wystarczy nic nie robić,

a świat będzie kwitł SAM Z SIEBIE.

 

My także powstaliśmy

z MARTWYCH atomów.

Nauka to udowodniła.

 

Jego NOWA teoria mówi.

Zero utylizacji

Twierdzi, że śmietniki ,

są najlepsze do ewolucji.

Tam z naszych wyrzuconych rzeczy

powstaną nowe lepsze.

 

Ze starych Atari ,Amig ,

ewolucyjnie powstaną

komputery najnowszej generacji.

Podobnie z innymi rzeczami .

 

Nie niszczmy starych , a one same

się ulepszą drogą ewolucji , tak jak my.

Wystarczy poczekać.

 

My także zanim ewolucja ożywiła ,

nasze martwe atomy,

rozwijaliśmy się powoli.

 

POWSTAŁEŚ Z PRZYPADKU

 

Wszystko było kiedyś martwe.

Ewolucja ożywiła .

Zrobi tak i z rzeczami …na śmietniku.

 

DAJMY JEJ SZANSĘ.

 

4.2026 andrew

Sobota, już weekend

Średnia ocena: 3.3  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (25)

  • andrew24 2 miesiące temu

    Życzę Wszystkim
    miłego weekendu

  • Sucre 2 miesiące temu

    Piękna satyra na ludzką głupotę. Ireneo pewnie narodził się na takim śmietniku, jak japońskie potwory.

  • andrew24 2 miesiące temu

    🌻

  • ireneo 2 miesiące temu

    okruszyno, wsadź se palce pod zadek i oceń czy cie prymityw jaki z kikutem ogona wybzykał czy takiego przytargał ze śmietnika.
    Pewnie PISzesz się prosto od Adama, tego zoofila i kazirodcy (przykłady w Sadze rodu Dawida), może i jesteś ciapaty tylko skąd się wzięło tylu kolorowych od jednego, jak Donald Tusk, ryżego, taty?

  • SwanSong 2 miesiące temu

    Dowody na ewolucję są niezaprzeczalne. Jeśli ich nie rozumiesz, to nie problem z ewolucją.

  • andrew24 2 miesiące temu

    Rozumiem
    Jesteśmy z nieżywych ożywionych atomów przez ...
    Świadczy to ,że wszystko może ożyć.
    Jeśli nie to powiedz dlaczego.

  • Dobranocka 2 miesiące temu

    Tak ty jesteś jednym z dowodów. Jakoś nie wyewoluowałeś durniu, a stajesz się coraz głupszy.

  • ireneo 2 miesiące temu

    andrew24
    nie, Andziu, w ogóle w miarę gimnazjalnej rozmowie trza wyrzucić termin wszysytko Cechuje on prymitywów, a co najwyzej prostaków intelektualnych.
    Aby ożyć, jak na twój zestaw wiadomości, wystarczy zakonotować niezbędne:
    oprócz węgla, m.in. wodór, tlen, azot, fosfor i siarka. Są tu woda, węglowodory, białka i energia.I to już starczy aby powstał bóg, bo musiał jako pierwsza istota jakoś powstać.
    Jak ci kto zechce ożywić kamień, to powiedz mu że jest głupszy od boga stworzonego przez "naprutych i naćpanych"

  • ireneo 2 miesiące temu

    Dobranocka
    Sucre, uważasz koronko, że jesteś wartościowsza naturze bo wyewoluowałaś na skrajną chamkę?
    Takiej się błędnie wydaje że epitety są mocnymi argumentami na racje.

  • SwanSong 2 miesiące temu

    andrew24 Chłopie, ale ty mówisz o początkach życia czy o ewolucji? Bo to dwie różne sprawy. Jak mam gadać z tobą, skoro nie ogarniasz podstaw?

  • SwanSong 2 miesiące temu

    Dobranocka idź wąchaj tyłek proboszcza.

  • andrew24 2 miesiące temu

    SwanSong
    Więc co to początek życia.

  • SwanSong 2 miesiące temu

    andrew24 Odpowiednie warunki i odpowiednie pierwiastki. Są o tym artykuły, np. w National Geographic. Tam jest też odpowiedź, dlaczego nie masz gadających kamieni. To naprawdę nie są skomplikowane sprawy.

  • Dobranocka 2 miesiące temu

    SwanSong ty jesteś żywym przykladem, że się nie rozwinąłeś. Ewolucja w twoim przypadku nie działa.

  • SwanSong 2 miesiące temu

    Dobranocka To teraz wierzysz w ewolucję? Niesamowite.

  • Dobranocka 2 miesiące temu

    SwanSong to dowód, że nie działa, czyli jej nie ma. Jesteś najlepkszym przykładem.

  • SwanSong 2 miesiące temu

    Dobranocka Przykro mi, ubeku, ale człowiek sam w sobie jest przykładem ewolucji. Nawet ty.

  • Dobranocka 2 miesiące temu

    SwanSong ty jesteś wyłącznie przykładem braku dobrego wychowania, obycia i odpowiedniej kindesztuby.

  • SwanSong 2 miesiące temu

    Dobranocka Ty nawet nie wiesz, co oznaczają te słowa, czego dałeś przykład w Pamiętamy, zanim nie uciekłeś z podkulonym ogonem przez Alienatorem, bo jak zwykle jesteś mocny tylko w necie.

  • andrew24 2 miesiące temu

    SwanSong
    Och,
    Czytałem Andresena...
    Tego nie,
    zapoczątkowali życie,
    czy tylko jak moj autor piszą o tym ...
    Tak jak ziemia powstała, ostatnio 273miliardy 32miliony 2349 lat temu.
    Dopuszczają pomyłkę o pół roku.
    Pozdrawiam

  • Dobranocka 2 miesiące temu

    SwanSong ty za to wiesz tyle co zjesz wypierdku ewolucji.

  • realista 2 miesiące temu

    ***ireneo wyewoluowałaś na skrajną chamkę?
    Takiej się błędnie wydaje że epitety są mocnymi argumentami na racje.***
    Jakim bezprawiem blokujesz mi wpisy na listę opowi wierszy dla dzieci.
    Widocznie szatan * z-buk jam sam z dyni* cię oświecił.

  • realista 2 miesiące temu

    ireneo Schutzstaffel SS
    Czy my w 21 wieku wiemy
    W jakim świecie żyjemy.
    Czy żyjemy w realnym świecie
    Gdzie dla przyszłego owocu, rozkwita kwiecie?
    Czy żyjemy w świecie marzeń
    Według wężowo-rajskich wyobrażeń.
    Czy nas rajcuje ludzka obłuda
    Potępiająca Boga i licząca na Jego cuda.
    Głosimy wszem i wobec, że Bóg nie istnieje
    A przy tym mówimy, że przez Boga źle się dzieje.
    *- A GDY BĘDZIESZ TAM SZUKAĆ PANA,
    BOGA TWEGO, ZNAJDZIESZ GO (K Kap. 26,29)*
    Chcemy nowocześnie błyszczeć w świecie
    I jednocześnie taplać się w moralnym błocie.
    Mamy wolną wolę, a żądamy od Boga wyboru
    Ciągle zarzucając Bogu , braku właściwego nadzoru.
    Nie przestrzegamy Bożej Prawdy i Dróg
    A za ludzkie zbrodnie, pytamy gdzie jest Bóg
    Chcemy cudzym kosztem żyć wygodnie
    A Boga oskarżamy o wojny i za nasze zbrodnie.
    Nie wiemy, czy mamy człowieczeństwo rozwijać
    Czy do poziomu dzikiej małpy się zwijać.
    Chcemy żyć w luksusie i dobrobycie
    Ale to my zabijamy na Ziemi wszelkie życie.
    Życie według naturalnego biegu, już się nam znudziło
    Chcemy zastąpić sztuczną namiastką AI, aby nami rządziło.
    Chcemy w życiu równać się ze zwierzęcymi poziomami
    Żeby nie rozum, ale instynkt kierował hormonami
    Resztka człowieczeństwa, już nam z duszy ucieka
    Jak maszyna, będzie decydować zamiast człowieka.
    Na nic nie zda się, cały dotychczasowy ludzki trud
    Jak inteligencję, zamienimy w moralny bród.

  • SwanSong 2 miesiące temu

    andrew24 A może użyjesz zdań złożonych, żeby było jasne, o co ci chodzi?

  • SwanSong 2 miesiące temu

    Dobranocka uciekaj dalej z podkulonym ogonem.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania