Siwy
27.04.2016
Hej , znajdzie sie ktoś kto chciałby pogadać o anime ?
Farfocel
27.04.2016
Ja zawsze.
Ale musisz spełnić chociaż jeden z trzech warunków:
A. Znać One Piece
B. Znać Axis Powers Hetalia
C. Znać Kuroshitsuji
Bo lubię gadać głównie o tym ^^

Siwy
27.04.2016
Jedynie ogarniam , kurka bo 2 pozostałych nie oglądałem .
Farfocel
27.04.2016
Możemy zatem zacząć gadać :)
Więc kto jest twoją ulubioną postacią, i dlaczego Sebastian?
Jared
27.04.2016
Był taki temat, ale już nie będę marudził :c Ja kocham Hellsing Ultimate <3 Death Note też bardzo przypadło mi do gustu, no i wróciłem ostatnio do dzieciństwa - Dragon Ball Z :)
Siwy
27.04.2016
Jeśli chodzi o kurka to nie mam ulubionej postaci ponieważ każda mi się podobała na swój sposób, nie licząc tego pedałka blondyna który, przypominał dżefreja z gry o tron.
Tak swoją drogą pierwszy sezon podobał mi się bardziej niż ten drugi .
60secondsToDie
27.04.2016
Kocham Shingeki no Kyojin ;-;
Siwy
27.04.2016
Death note był spoko , brakuje mi właśnie takiego anime. Hellsinga oglądałem tego starego i ultimate. Nie musze mówić który był lepszy ;)
Farfocel
27.04.2016
Siwy - totalnie się z tobą zgodzę. Pierwszy, luźno bo luźno, był zdobiony na podstawie mangi (chociaż tak mniej więcej od połowy był odlot), a drugi to dno. Fanserwis, wałkowanie tych samych tematów i płascy bohaterowie. A zakończenie... tak bardzo do dupy :(
Wolę mangę.
Siwy
27.04.2016
Nie wiem jak ma się ten sezon z cyrkiem , warto oglądnąć ?
Farfocel
27.04.2016
O tak, to świetnie wyszło :) Tym razem to wierna ekranizacja mangi (nie licząc tego cukrowego zakończenia, ale spoilerować nie będę ;)), a w mandze wątek cyrkowy udał się świetnie.
Siwy
27.04.2016
To zajrzę , bo mangi raczej bym nie czytał.
Siwy
27.04.2016
#Farfocel oglądałeś coś jeszcze nie licząc tych 3 powyżej ? Bo poruszanie się w jednym tytule szybko się kończy z braku "tematu"
Farfocel
27.04.2016
Ciężko byłoby ci teraz nadgonić z kupowaniem i czytaniem, bo seria nadal trwa a części ma już 23 (z czego 22 już w Polsce).
No oglądam Fullmetal Alchemist, Bleacha kiedyś, ale mi się znudził, a poza tym to jeszcze jaojce, ale nie wiem czy ta tematyka cię interesuje :)
Siwy
27.04.2016
Cóż kiedyś założyłem się z kumplem kto dłużej wytrzyma oglądając Boku no pico , wytrzymałem 13 minut XD
A któtego alchemika oglądasz ?
Sky300
27.04.2016
Ja z poważniejszych uwielbiam Zankyou no Terror, Death Parade, Shingeki no Kyojin i aktualnie jestem na 20 odcinku Kiseijuu: Sei no Kakuritsu (jak dotąd jestem z niego zadowolona). Z bardziej komediowych - Shokugeki no Souma.
W tym sezonie oglądam Boku no Hero Academia, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, Kiznaiver, który większego wrażenia na mnie nie wywarł no i wreszcie dwa najlepsze, czyli Koutetsujou no Kabaneri oraz Joker Game. Joker Game wywarł na mnie szczególnie dziwne i zachwycające uczucie :)
Jeśli również ktoś coś ogląda/oglądał, to chętnie popiszę :D
Jared
27.04.2016
Siwy, polecam właśnie Death Parade, jak wspomniała Sky. Od Madhause, czyli twórców Death Note, jest nawet aluzja do Lighta :P
Shiroi Ōkami
27.04.2016
Death Note jest podobne do Code Geass, plecam swoją drogą.
Siwy
27.04.2016
#Shiroi Ōkami Code Geass moim zdaniem bardziej rozbudowany niż DN.

#Jared Death Parade , oglądałem do bodajże piątego odcinka. Przestałem dlatego że jako mnie
to nudziło bo wyczuwałem powtarzalność.

#Sky300 Jesli nie masz co oglądać to polecam Noragami i One punch mana , dobre komedie :)
Shiroi Ōkami
27.04.2016
Prawda, Code Geass jest bardziej rozbudowany przez co bardziej mi się podoba niż Death Note.

Część postów została ukryta (2155)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Shogun
2 miesiące temu
Nawet z "chyba" jest mi miło :)
Pan Buczybór
2 miesiące temu
Kashimashi po dwóch pierwszych odcinkach... Ciekawe. Na swój sposób. Humor nieco w nie moich klimatach i nieco, ekhm, przestarzały (2006 rok nie był jakoś dawno, ale stety lub nie w świecie anime jest to całkiem sporo). Zwrot akcji jednak dużo nadrabia i z pewnością nie będzie to takie schematyczne do końca shoujo-ai, więc myślę, że mi się spodoba. Oglądam dalej.
Shogun
2 miesiące temu
Ooo, fajnie wiedzieć :) Zgodzę się, 14 lat w świecie anime to ogrom.
Łamane schematy, to ciekawe schematy :)
Powodzenia w dalszym oglądaniu, choć może i ja sobie łobejrzę? Zobaczy się 😀
Pan Buczybór
2 miesiące temu
No i się skończyło Ochibokore Fruit Tart. Ze wszystkich jesiennych bajek chyba za tą będę najbardziej tęsknił. W sumie nie sądziłem, że tak bardzo będzie mi się podobać głupia idolkowa komedia z dużą dawką fanserwisu, ale jak widać przy dobrej realizacji wiele do szczęścia nie trzeba. Super seans, relaks i śmiechu co nie miara. No i oczywiście: Ino best girl!!!
Pan Buczybór
2 miesiące temu
Kashimashi obejrzane i... była ta strata czasu, jakby nie patrzeć. Okrutnie nijakie anime. Jedynie ścieżka dźwiękowa wybiła się ponad przeciętność. Było parę lepszych momentów, shoujo-ai to shoujo-ai, główną bohaterkę grała Kana Ueda, w obsadzie też była Yui Horie, ale nie sądzę że warto, jeżeli się nie lubi takich klimatów.
A największy plus jest taki, że skończyłem to szybko, więc... chyba obejrzę coś jeszcze przed sezonem zimowym xd
Shogun
2 miesiące temu
Heh :)
Shogun
2 miesiące temu
Ja sobie chyba Amagami briliant park, czy jak to się tam pisało, obejrzę, bo już długo wisi na liście do obejrzenia.
Pan Buczybór
2 miesiące temu
Shogun
2 miesiące temu
Kurde, te ostatnie to nie było przypadkiem w którymś openingu Tokyo Ghula? XD
Pan Buczybór
2 miesiące temu
tak, to opening drugiego sezonu Tokyo Ghoul:re. Wstawiłem pełną wersję, bo nie dość, że opening anime ma słabą animację, to jeszcze okrutnie źle pocięli tę świetną piosenkę.
Shogun
2 miesiące temu
No proszę, czyli słuch i pamięć mnie jeszcze nie zawodzi.
Shogun
2 miesiące temu
Pan Buczybór
2 miesiące temu
No, super muza. Dziwaczna fest, ale super.
Shogun
2 miesiące temu
No dokładnie, w ogóle super ten openning, jako całość. Jak dla mnie wygrywa nawet z "sasageyo" 🤣
Shogun
2 miesiące temu
Jestem po Amagi Brilliant Park. Wczoraj zakończyłem.
Muszę powiedzieć bardzo przyjemny średniak, nawet myślę, że taki do obejrzenia na raz. Przyjemne nawet dość zabawne postaci.
Ładniutka kreska, wpada w oko. Z muzyką mocno średnio, ale nie ma co narzekać.
Co do samej fabuły, no to zachwycać nie zachwyca, była po prostu o tym o czym miała być XD
Ładniutki i bardzo przyjemny happy end na końcu.
No i na wielki plus MC niebędący łamagą i mamałygą.
Ogólnie polecam, nie zachwyci, ale mimo wszystko można miło i przyjemnie spędzić czas :)

Sento górą! haha :D
Pan Buczybór
2 miesiące temu
Bajki od Kyoto Animation to zazwyczaj pewniaczki. Znaczy wiadomo, że graficznie zawsze będzie na co popatrzeć, nawet jeżeli fabuła i reszta nie da rady.
A tak z ciekawości - widziałeś już pierwszy odcinek Ex-Arm, Shogunie? :)
Shogun
2 miesiące temu
Racja, Kyoto to jest jednak to :)
Nie, jeszcze nie miałem okazji. Trzeba nadrobić :)
Angela
2 miesiące temu
Mam pytanie: Jak powstrzymać oczy przed krwawieniem, w trakcie oglądania JoJo? Tylko nie pytajcie, dlaczego,
pomimo bólu oglądam, bo zwyczajnie nie mam wyjścia ; /
Ellie Victoriano
2 miesiące temu
Mnie też znajomy zmusza...
Przed oglądaniem JoJo obejrzyj randomowy odcinek blok ekipy, może pomoże 😅🤣
Shogun
2 miesiące temu
Jak to oczy krwawią od Jojo? Toż to najlepsze anime 🤣
Shogun
2 miesiące temu
I chyba najbardziej memiczne 🤣
Onyx
2 miesiące temu
To muszę zobaczyć
Ellie Victoriano
2 miesiące temu
Onyx
2 miesiące temu
O kurła
Shogun
2 miesiące temu
It was me... DIO! 🤣
Ellie Victoriano
2 miesiące temu
😂😂😂
Angela
2 miesiące temu
OMG : ) Nie no, na Blok Ekipę raczej się nie zdobędę : D Mnie młody zmusił, ale przez pierwszy part jeszcze
nie przebrnęłam.
Shu, fabularnie może jest ok, ale ta kreska doprowadza mnie do rozstroju nerwowego.
Shogun
2 miesiące temu
Angela - szczerze, kreską to kwestia przyzwyczajenia. Naprawdę, do najgorszej można się przyzwyczaić jeśli reszta gra.
Angela
2 miesiące temu
Obyś miał rację, bo będę zmuszona wszystkie party zobaczyć, ale zemszczę się :) W odwecie młody
będzie zmuszony oglądać Yuri on ice :D
Shogun
2 miesiące temu
Kurła, Yuri on Ice, wbrew pozorom słyszałem, że jest dobre haha :D
Pan Buczybór
2 miesiące temu
Ale od czego krwawią ci oczy? Animacja i kreska zdecydowanie specyficzna i może się nie podobać, ale wykonane jest to po mistrzowsku, w świetnym stylu i z dużą dozą autoironii ze strony autorów
Pan Buczybór
2 miesiące temu
Witam.
Chciałbym się tylko pochwalić, że recenzja mojego autorstwa została opublikowana na pewnym dość znanym portalu poświęconemu anime. Zachęcam do przeczytania:
https://anime.tanuki.pl/strony/anime/8696-ochikobore-fruit-tart/rec/3530
Onyx
2 miesiące temu
Gratulacje!
Shogun
miesiąc temu
No no, zacna recenzja :D
Angela
miesiąc temu
Gratulacje Panie B.
Co do pytania, to właśnie od tej specyficznej, kipiącej nadmiarem testosteronu kreski. Chyba za stara jestem
i wolę bardziej klasyczną animację.
Pan Buczybór
miesiąc temu
Shogun
miesiąc temu
Pan Buczybór
miesiąc temu
O, oglądałem to jak miało premierę. Piękna animacja, to fakt. Chińczycy potrafią.
Shogun
miesiąc temu
Ja niestety jeszcze nie miałem przyjemności, będę musiał nadrobić.
Shogun
miesiąc temu
Właśnie, tak swoją drogą... co sądzisz o Redo Healerze?
Pan Buczybór
miesiąc temu
Nic nie sądzę. Nie oglądam tego xd
Pan Buczybór
miesiąc temu
Ale tak patrząc na opinie... Myślę, że kiedyś obejrzę. Bez cenzury hue hue
Shogun
miesiąc temu
Heh, wiadomo :)
Pan Buczybór
miesiąc temu
A propos świetnej animacji:
https://www.sakugabooru.com/post/show/138334
https://www.sakugabooru.com/post/show/138335
https://www.sakugabooru.com/post/show/128571
Shogun
miesiąc temu
Zaiste...
Shogun
3 tygodnie temu
Pan Buczybór
3 tygodnie temu
hmmmm
sisi55
3 tygodnie temu
dorodorohedoro mi się podobało, a jestem wybredny co do anime.
Pan Buczybór
3 tygodnie temu
Manga dużo lepsza podobno
Pan Buczybór
4 dni temu

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji