Brak weny - co robić?

cos_ci_opowiem
miesiąc temu
Macie na to jakieś sposoby? Chcę dokończyć Bobra, to znaczy napisać porządny epilog, pomysły jakieś mam, ale żeby to przelać na ekran laptopa... masakra.

Jesteście raczej z tych, którym palce same wchodzą na klawisze i piszą czy raczej z tych, co się czasem zacinają jak ja?
Pan Buczybór
miesiąc temu
Każdy się zacina. Jednego sposobu na pewno nie ma, by ruszyć tyłek i wziąć się za pisanie. Przede wszystkim trzeba wiedzieć, co się chce pisać, dlaczego i jak - potem już jakoś idzie. No, i trzeba przede wszystkim wierzyć w swoją pisaninę
Florian Konrad
miesiąc temu
i nie pisać na siłę, bo to wręcz zbrodnia
Onyx
miesiąc temu
Hmmm.... Ja na brak weny słucham muzyki, która pasuje do sceny którą chcę opisać, przeglądam obrazki w necie, czy idę na dłuuuuuuugi spacer z psem. Pies szczęśliwy, ja mam czas by zastanawiać się co napisać. Ale czasem przypadek jest beznadziejny, wtedy po prostu zajmuję się innymi pasjami.
Kamiś
miesiąc temu
Ja pomysłów na opowiadania zawsze mam sporo, ale lenistwo często przeszkadza mi w pisaniu :(
fanthomas
miesiąc temu
Ja piszę wciąż na kartce papieru
fanthomas
miesiąc temu
I się zacinam tą kartką
befana_di_campi
miesiąc temu
Zabrać się do lektury czegoś bardziej interesującego od naszej koncepcji :-)
jakubvzc
3 tygodnie temu
Zabieram się za czytanie jakiejś książki, ale na łonie natury chyba najlepiej łapię wenę. Pozdrawiam
Johnny2x4
3 tygodnie temu
Pomedytować, odciąć się na kilka dni, zrobić reset i posłuchać muzyki (delikatnej i harmonijnej). Pójść na spacer i posłuchać dźwięków natury.
fanthomas
3 tygodnie temu
Trzeba wyznaczyć sobie cele, np. Napiszę dziś 10000 znaków a jeśli mi się nie uda utnę sobie palec. I być konsekwentnym. To zawsze pomaga
fanthomas
3 tygodnie temu
Można też stosować metodę kija i marchewki, zrobię co trzeba nagroda, nie zrobię kara
Maurycy Lesniewski
3 tygodnie temu
Z tym palcem to dobre. Chyba zastosuję:)
Pisać na Bitwy Literkowe… tematy są i pewnie wena się odnajdzie. Zapraszamy!
Patunia02
6 dni temu
Mi pomysły wpadają podczas jazdy rowerem
kigja
6 dni temu
Mnie pomysły wpadają podczas...
E, nie powiem.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji