Brutalność i okrucieństwo w opowiadaniach .

adi89
dwa lata temu
Mój styl literacki związany jest z promowaniem brutalności i zła , które nas otacza .
W moich opowiadaniach dominuje cierpienie , smutek i groza.
Co o tym sądzicie?
Noico1
dwa lata temu
Zawsze możesz wstąpić do armii Putina, tam tego będziesz miał skolko ugodno w realu;)
Akwadar
dwa lata temu
Drogi adi89, możesz spokojnie sobie promować... razem z opowiadaniami jesteś jeszcze w przedszkolu grozy cierpienia i smutku ;)
SwanSong
dwa lata temu
Promować znaczy gloryfikować, czyli zachęcasz do mordów i okrucieństw? Czytałem twoje opowiadania. Lepiej skup się poprawie fabuły i interpunkcji. Pisać smutek i grozę trzeba umieć.
Targówek
dwa lata temu
Co o tym sądzimy? Spływa to po nas jak po kaczafim
Akwadar
dwa lata temu
SS od to!
zsrrknight
dwa lata temu
sądzę, że każdy se może pisać o czym chce, a osąd, czy to dobre czy nie należy do czytelnika
Akwadar
dwa lata temu
jak nie pijesz, to mądrze prawisz ;)
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Ktoś w tym wątku jest alkoholizatorem? Bogumił w szale, to prawdopodobne
adi89
dwa lata temu
Zgadzam się z użytkownikiem o pseudonimie zsrrknight .
Natomiast Akwadar najprawdopodobniej wie z przedszkola o trafieniu na komórkę (on wie o co chodzi) , którą zna pewnie z przedszkola do którego ze mną chodził , ale ja byłem od niego mądrzejszy i tak zostało do dziś .
Natomiast SwanSong ma rację , że gloryfikuję zło bo trzeba o nim uświadamiać ludzi , żeby w życiu nie zbłądzili . Ale o fabułę i interpunkcję nad którymi pracuję doprowadzam do perfekcji i się nie wymądrzaj bo takiś do przodu a uważaj , bo Ciebie z tyłu zabraknie.
Jak Targówek mówi , że spływa to po nas jak ko kaczce to niech sam spływa niczym nieświeża woda w toalecie.
Alienator
dwa lata temu
To nawet zabawne, że zgadzasz się z twierdzeniem o osądzie czytelnika i jednocześnie obrażasz czytelników, którym Twoje pisanie nie przypadło do gustu.
Akwadar
dwa lata temu
adi89 niefortunny zapis, który poprawił słownik w telefonie, poprawiłem - "na komorę", ale ty swoją "mądrość" pokazaną w tekstach nie poprawisz, bo jesteś za głupi i nie na poziomie przedszkola, przesadziłem, jesteś jeszcze w pampersach "przemocowcu" od siedmiu boleści
Ucz się, dzieciaku, ucz, bo nauka to potężny klucz :)
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Akwadar, Nie mądrzaj się, zezłomuj sztucera, bo nie wiesz we co szczelasz
Akwadar
dwa lata temu
Janku, jakiego sztucera?! ja tylko klawiaturką rzucam :))
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Faktycznie zaczyna tu pachnieć prawdziwym okrucieństwem
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Akwadar, To kup różową w pacyfki
Akwadar
dwa lata temu
tyż mi się tak zdaje, nie wie dzieciak w co się wpakował ha, ha, ha
Akwadar
dwa lata temu
cały czas taką mam :)
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Laboga! I taki sadyzm z niej kszesasz?
Akwadar
dwa lata temu
Ja?! Nigdy w życiu! ja pacyfista, dobry człowiek

Część postów została ukryta (142)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Vespera
dwa lata temu
Czepiałam? Ależ ja wiem, że lubię "się" bardziej niż powinnam...
Akwadar
dwa lata temu
mojego się :))
Vespera
dwa lata temu
o.O nie pamiętam, skleroza... Ale mogło tak być...
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Vespera:

"Przed ciosem, co jak piorun spadł,
nie chroni nas parasol,
w przyrodzie nic nie ginie wszak,
to tylko kwestia czasu."

Złóż ofiarę w intencji, by wtórny analfabetyzm Akwadara zamieniał się w lekką demencję
adi89
dwa lata temu
Polecam powieść, którą napisał Graham Masterton pt ."Wizerunek zła"
yanko wojownik 997
dwa lata temu
"Drapieżcy", też git
yanko wojownik 997
dwa lata temu
W ogóle Masterton git, ale jakoś u nas kiepsko wypromowany i filmów na podstawie jego książek chyba nie robią, byłoby na polukać z zaciekawieniem
yanko wojownik 997
dwa lata temu
*na co
adi89
dwa lata temu
yanko wojownik 997
Mam problem z Akwadarem i SwanSong . Denerwują mnie bo wytykają mi interpunkcje a według mnie ważniejsza jest treść
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Wszystko jest ważne. Akwadar z literaturą ma styczność na co dzień zawodowo, SS to nie wiem, może też. Spacja przed znakiem interpunkcyjnym irytuje wielu czytelników. Treść najważniejsza, ale szlif przed zapodaniem wskazany
adi89
dwa lata temu
Ja jestem amatorem . Nie lubię negatywnych uwag, bo taki jestem .
SS i Akwadar irytują mnie, ale będę słuchał ich rad i uwag, by być lepszy.
Akwadar
dwa lata temu
problem, chłopie, to tyż masz głównie ze stylistyką
adi89
dwa lata temu
OK !
Na razie muszę przerwać .
Vespera
dwa lata temu
Ok Adi, piszesz: Denerwują mnie bo wytykają mi interpunkcje a według mnie ważniejsza jest treść
Wiadomo, treść jest najważniejsza. Nikt by się ciebie aż tak nie czepiał, gdybyś robił drobne błędy, ale ty robisz coś, co nie wynika z pośpiechu czy nieznajomości jakiś zasad pisowni, ty robisz coś, czego nie robi nikt, kto pisze, i to jeszcze bez żadnego uzasadnienia. Bo po co ci te wszystkie spacje przed znakami interpunkcyjnymi? Widziałeś to u kogoś w jakiejkolwiek wydanej drukiem książce? Przypominasz mi moją siostrę, która uparła się mówić "sopla" zamiast "sopel", bo tak jej pasowało. Tylko ona miała wtedy góra sześć lat... Nie interesuje mnie treść twoich utworów, bo nie jestem w stanie na nie patrzeć, tak nienaturalnie to wygląda.
błękitnypłomień
dwa lata temu
Siostra wie, że psy na niej wieszasz? (ale dobrze, że wieszak zmieniłaś, bo do tej pory...)
Vespera
dwa lata temu
A tam wie, możesz jej powiedzieć, jeśli ją znajdziesz.
błękitnypłomień
dwa lata temu
Wiesz, są tacy, co i rodzinę wytropią, nawet jak ślady zatrze. Przez chałdy robali się przekopią, ale znajdą :)
błękitnypłomień
dwa lata temu
*k.. hałdy
błękitnypłomień
dwa lata temu
chmary miały być, potem się hałdy zrobiły i kontaminacja nastąpiła...
Vespera
dwa lata temu
Ale przez robale nawet? Ciężko uwierzyć...
błękitnypłomień
dwa lata temu
Kontener wódki i po sprawie :)
Vespera
dwa lata temu
Po czymś takim to nawet on by nie wstał, proporcje wódki i robali musiałyby być inne.
błękitnypłomień
dwa lata temu
Hałda wódy i kontener robali?
Vespera
dwa lata temu
Kielon wódy z utopionym robalem?
błękitnypłomień
dwa lata temu
Myślę, że za taką propozycję dostarczyąlbyć powodu do napawania się...
Vespera
dwa lata temu
Mam dla niego Żubrówkę, ale mogę kupić mezcal jakiś, z wbudowaną zagrychą...
błękitnypłomień
dwa lata temu
Zubrouke, ale jak chcesz ryzykować z tą wbudowaną zagrychą, to niech ci gwiazdkja pomyślności...
Targówek
dwa lata temu
A wy gadu gadu
SwanSong
dwa lata temu
Masz rację, Adi. Nie ma co na ciebie tracić czasu. Publikuj swoje opowiadania w takiej formie, jaka ci pasuje. Ja już na twoje teksty nie spojrzę.
Piotrek71
dwa lata temu
Tu chyba się rozchodzi o pierwszy wpis autora wątku. O te promowanie zła. faktycznie źle to można odebrać. Promowanie kojarzy się z reklamą, zachętą do takiego a nie innego postępowania w tym przypadku wygląda to tak adi89 jakbyś chciał zachęcać ludzi do postępowania w taki sam sposób jak sataniści opisani przez Ciebie w Bractwie Cieni. Myślę ze powinieneś zmienić to promowania na ukazanie zła, pokazanie zła do czego ono prowadzi ile wyrządza cierpienia itd. I chyba taki miałeś zamiar tylko złego słowa użyłeś.
SwanSong
dwa lata temu
Adi nie wie, co znaczy słowo >>gloryfikować<< i >>promować<<.
adi89
dwa lata temu
Mam takie prawo, bo jestem człowiekiem i popełniam błędy
Piotrek71
dwa lata temu
Moim zdaniem nie ma się co tu łapać za łby. Najprostszym rozwiązaniem byłoby usunięcie tego wątku i założenie nowego, poprawnie zatytułowanego. Np. " Moim celem jest ukazanie zła żeby przestrzec przed nim ludzi" czy coś w tym stylu.
SwanSong
dwa lata temu
Niech ktoś mi wytłumaczy, jak pokazywanie zła ostrzega przed nim ludzi?
Akwadar
dwa lata temu
A ja myślę, że nie ma o czym debatować. Teksty Adi88 są mega przeciętne w kwestii przemocy i nie odbiegają od sensacji i kryminałów zalewających rynek czytelniczy, Nie przekracza granic, odchyleń nie eksponuje, ot takie tam sprawozdania z zaistniałych sytuacji i miejsc morderstw, których w mediach nie brakuje.
Piotrek71
dwa lata temu
@SS To bardzo proste. Pokazujesz jak zło niszczy ludzi, jakie sprowadza cierpienia, jak potrafi zniszczyć miliony ludzi w przypadku wojen. Pokazywanie tego wszystkiego jest formą ostrzeżenia.
Targówek
dwa lata temu
BRUTALNOŚĆ
Targówek
dwa lata temu
OKRUCIEŃSTWOOOO
Piotrek71
dwa lata temu
@Targówek pochodzisz z Targówka?
Targówek
dwa lata temu
Nie, ale znam Miętusa.
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Targówka poskładali z części martwych pisarzy, trochę dołożyli części gangsterów, bo im pies coś buchnął, wczepili mu mózg czterdziestolatka w dwudziestoletnie ciało, niestety coś tam źle z połączeniami, zasadniczo działa naprzemiennie, ale czasem w dualu
Targówek
dwa lata temu
Aha?
Piotrek71
dwa lata temu
@yanko hehe dobre
@Targówek, pytam dlatego że ja ze Stalowej jestem to jeśli z pochodzisz z Targówka to prawie sąsiedzi :)
Piotrek71
dwa lata temu
Miętusa? Oj jeden tez go znał i ujowo skończył hehe
Targówek
dwa lata temu
Siemano, Traper.
Piotrek71
dwa lata temu
Który oddział śmiga? Które cele ?
Targówek
dwa lata temu
Pierwszy. Cele trzy, cztery, siedem. A kto się pucuje?
Piotrek71
dwa lata temu
Na pamięć znasz tą Symetrię? :)
Targówek
dwa lata temu
Tak
Abbie Faria
dwa lata temu
Za co dostałeś bana na Anat? Było jakieś uzasadnienie?

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji