Dowcipy z brodą

Bettina
3 miesiące temu
Zaczynam
Bettina
3 miesiące temu
Kiedy wszystko ci sie przypomina
I wszystko jest za stare jak
Ludzie struny zwierzeta I gdzie sie
Nie obrócisz brakuje ci matki natury I pẹdzla.
Wmówiłam sobie >Urna<. W nocy chciałaś siẹ
ogolić, co dziwne to spalenie miało
formẹ podtekstu. Tuszu.
W łazience paliło siẹ śwatło, a w kabinie
prysznicowej była spalarnia. Byłam Psychologią. Nieudaną. Jednak wróciłaś z leķko opalonymi włosami, mówiąc mi bez słowa - . O naturze drugiego człowieka,> ty jednak jestes moja druga natura< nieogolona.
Szpilka
3 miesiące temu
‎‧₊˚✧Świetny pomysł, śmiechu nigdy za wiele✧˚₊ ◉‿◉

ඞඞඞඞඞඞ

Pożycz Wesołych Świąt

Fąfara puka do drzwi sąsiadki i pyta:
– Mogłabyś mi pożyczyć soli?
– Nie.
– A cukru?
– Nie.
– A może chociaż mąki?
– Nie.
– A czy w ogóle jest coś, co mogłabyś mi pożyczyć?
– Tak. Mogę ci pożyczyć wesołych świąt!

Zagraniczne potrawy

Przyjaciel pyta Fąfarę:
– Jak minęły święta?
– Wspaniale! Żona serwowała mi same zagraniczne potrawy.
– Jakie?
– Barszcz ukraiński, fasolkę po bretońsku, pierogi ruskie i sznycel po wiedeńsku z kapustą włoską.
Bettina
3 miesiące temu
Yhm
Bettina
3 miesiące temu
Szynszyle świetne
Szpilka
3 miesiące temu
- Jaka jest ulubiona kolęda niemowlaków?
- Dzisiaj w bet lejem.

ඞඞඞ

- Jak wyznawcy Kriszny śpiewają kolędy?
- Merry Christmas - Merry Christmas - Christmas Christmas - Merry Merry...
Szpilka
3 miesiące temu
Jakiś facet przyłapuje Tatę, jak w lesie ścina choinkę.
– Co, tniemy choineczkę na święta, bo nie łaska kupić u gajowego?
– Tak – odpowiada wystraszony Tata.
– W takim razie zetnij pan i dla mnie!

ඞඞඞ

Tata pyta Jasia:
– Dlaczego chcesz, aby św. Mikołaj przyniósł ci dwa komplety kolejki elektrycznej?
– Bo ja też chcę się bawić, kiedy jesteś w domu.
Bettina
3 miesiące temu
Także w Koszalinie mówią Koszalin.
Szpilka
3 miesiące temu
Doniósł struś, że mu żonę poderwał koliber.
Milicjant w śmiech: – On ma przecież za mały kaliber.
Struś wtedy poruszył cały komisariat:
– Owszem, kaliber mały, lecz koliber – wariat.
Bettina
3 miesiące temu
Hahaha hahaha
il cuore
3 miesiące temu
– Chciałbym mieć tyle pieniędzy, żebym kupił słonia.
– Po co ci słoń?
– Słoń mi niepotrzebny. Potrzebuję tyle pieniędzy.

Rozmawiają dwaj dresiarze;
– Fajny zegarek, ile dałeś?
– Dwa razy w mordę.

Do dyrektora zoo, przychodzi człowieka i prosi o posadę...
– Czy umie pan karmić zwierzęta?
– Doskonałe! Byłem przedtem kelnerem.
cul8r
Bettina
3 miesiące temu
Kiedy byłem mały bardzo chciałem mieć psa, ale moi rodzice byli biedni ì kupili mi mrówkẹ.
Noico1
3 miesiące temu
Po czym rozpoznać, kiedy Tusk kłamie?
Gdy porusza ustami:))))
Bettina
3 miesiące temu
Dobre.
Bettina
3 miesiące temu
Gertruda Stein była niewątpliwie kulturalna I pozwalała, żeby gołẹbie były w trawie prawie.
Bettina
3 miesiące temu
Po czym rozpoznać, kiedy Tusk jest kulturalny? Kiedy porusza ustami.
Noico1
3 miesiące temu
Świetne;))
il cuore
3 miesiące temu
– Dlaczego zerwałaś z Sebastianem?
– Nie dawał mi tego, czego oczekiwałam.
– A czego oczekiwałaś?
– Nie wiem. Nie dawał mi tego.

W psychiatryku;
– Kim pan jest?
– Napoleonem.
– Kolejny cesarz się trafił.
– Ja jestem koniak.
il cuore
3 miesiące temu
Własne.
Na egzaminie ASP.
– Tan zegarek, który ma pan na ręku, działa?
– Jest wiele warty – mówi aspirant zdejmując...
– Zdał pan egzamin.

Na komendzie.
– Dlaczego zostałeś tak bardzo pobity?
– Bo miałem pytania.
– A my mamy polecenia bez pytań.
Noico1
3 miesiące temu
Dowcip bez brody, jeszcze cieplutki:))

Polrado dzisiaj 19:07
Słońce Peru, Ryży Tyfus to jest Rudy na 102, czyli sto metrów od domu i dwa metry pod ziemią.

Część postów została ukryta (116)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

il cuore
miesiąc temu
Wiecie czym różni się bajka od życia?
Bajka to ożenić się żabą, która okaże się królewną. W życiu jest odwrotnie.
maybelater
miesiąc temu
Cipa z brodą
Noico1
3 tygodnie temu
Tusk jest jak stare zasmrodzone gacie - trzeba je często zmieniać. A Tusk to gacie noszone dwa dni, włożone do innej szuflady i wyjęte po tygodniu.
mamycię
3 tygodnie temu
Durne bydlę.
I tak twoi do koryta już nie wrócą.
Swoją drogą ktoś cię tu popiera?😁
Florian Konrad
3 tygodnie temu
— Idi, Amin.
— Nie pajdu.
il cuore
2 tygodnie temu
Syn pyta ojca.
– Tato, czy to prawda że w Afryce mężczyzna nie zna swojej żony do momentu, aż się z nią ożeni?
– To się dzieje na całym świecie, synu.
Noico1
2 tygodnie temu
- Jasiu, które powstanie było najtragiczniejsze w polskiej historii?
- Powstanie Platformy Obywatelskiej proszę pani.
Conie
2 tygodnie temu
Dobre😅😅😅😅
słone paluszki
2 tygodnie temu
Co za młot🤦‍♀️
A. Hope.S
2 tygodnie temu
Jesteś sekusologiem.
Jaką prezerwatywę polecisz pedałom?
Jeep
Bo jadą po gównie
Bettina
2 tygodnie temu
Zjadlam krewetki a byly tluste I mam nadzieje, ze je strawie do jutra.
Bettina
2 tygodnie temu
Normalnie nie jem jako vegetarisch
Bettina
2 tygodnie temu
Przychodxi baba do lekarza a tam krewetka na brodzie.
A. Hope.S
2 tygodnie temu
Jak nazywa się wóz duchów?
A. Hope.S
2 tygodnie temu
Co szuka Pinokio w lesie?
A. Hope.S
2 tygodnie temu
Jak nazywają się dwie setki wódki z galeretką wieprzową?
mamycię
2 tygodnie temu
Lornetka i meduza.
Bettina
2 tygodnie temu
Tchawica?
il cuore
ponad tydzień temu
Po czym poznać, że nietoperz zemdlał?
Kiedy inne wiszą, on stoi.
Bettina
ponad tydzień temu
Po czym poznać, że nietoperz leci?
Po wygẹganiu
Bettina
ponad tydzień temu
Po czym nietoperz leci?
kiedy inni wiszą on stoi
il cuore
ponad tydzień temu
Podszedłem z żoną na zakupy. Wzięła sukienkę i weszła do przymierzalni
– Za wąska.
– Sukienka czy przymierzalnia? – zapytałem.
Dalej już nic nie pamiętam.
Bettina
ponad tydzień temu
Żona przymierza szarą sukienkẹ.
Mąż pyta żony - długo jeszcze?
il cuore
ponad tydzień temu
Kelner, hej kelner!
– Słucham pana...
– Nie odpowiada mi ta zupa.
– A o co ją pan pytał?
Bettina
ponad tydzień temu
Cholera jasna, denerwuje się trener drużyny piłkarskiej po
przegranym meczu – Mówiłem przed meczem „Zagrajcie, jaki jeszcze
nigdy nie graliście” a nie „Zagrajcie, jakbyście wszyscy nigdy nie
grali”
il cuore
ponad tydzień temu
Chłopak usprawiedliwia się dziewczynie;
– Przepraszam ale nie mogłem być wczoraj u ciebie. Kumpel miał wieczór kawalerski.
– Na takich wieczorkach jest zawsze pełno dziwek – odpowiada ona.
– Coś ty! Na wieczór kawalerski nie zabiera się dziewczyn.
– Co ty sobie myślisz, że nigdy na wieczorze kawalerskim nie byłam?
Bettina
ponad tydzień temu
Ona o sobie samej , wstałam , bo zglodnialam. A tu idzie Polak, Czech I Rus.
Bettina
tydzień temu
https://youtube.com/shorts/3_tjcIotTxY?si=1kePhwqvV3sG92j9
Conie
tydzień temu
Donald Tusk
Autor: Kpt. Nemo

Słowa nasze, nawet co ważniejsze słowo
wytarte jak gacie, jak damska reforma
Swym czarcim blaskiem zwabiło na nowo
Na ustach Polaków znów Tusk i Platforma!

Zwieźli was wszystkich na wiec do Morąga
Autokar za friko, czy ktoś zapamiętał:
Dokąd was wiedzie rządząca Platforma -
I Tuska miażdżąca piąstka zaciśnięta?

Platformy tyś zerem, a Polska jest bzdurą
Tusk ją zrujnować powtórnie zamierza,
By stać się znów w Unii woskową figurą
Na pasku szkopskiego kanclerza.

Na stos zrzucą Platformę – to rzecz oczywista
A Tuska - Angela, ni Putin nie ocali -
Nic mu nie pomoże unijna pożyczka
Nikt mu polskości nie wybaczy zdrady.

Oszalałe z nienawiści rządy – po nich hekatomba,
bojówki - mafijne układy...
Oto czym się już stali Tusk i Platforma
Czy zdążą znów Polskę podpalić?

Stalin i partia – to sowiecka norma
Nie-polski przecież wymyślił ją mózg:
Mówimy - Donald – w domyśle – Platforma
Mówimy – Platforma – a w domyśle Tusk!
Conie
tydzień temu
Reforma polskiej szkoły według Heinricha Himlera: "szkoły dla polskich dzieci powinny uczyć przede wszystkim prostego liczenia do 500, napisania własnego nazwiska, wiedzy, iż boskim przykazaniem jest być posłusznym Niemcom, być uczciwym, pracowitym i rzetelnym”. Himmler stwierdził również: „Czytania nie uważam za konieczne”.

Dziwnie to przypomina aktualne reformy rudego Tyfusa:)))
mamycię
tydzień temu
Debil.
Masz już leki na wybory samorządowe?😁
Conie
tydzień temu
Lewackie ścierwa z rządu Donada Tuska nie cofną się przed żadnym oszczerstwem i kłamstwem. Wzorem swoich bolszewickich poprzedników z NKWD pełniąca obecnie funkcję minister rodziny, pracy i polityki społecznej w rządzie 13 grudnia funkcjonariuszka Bąk oskarżają o kolaborację z hitlerowcami majora Józefa Kurasia „Ognia”, któremu niemieccy okupanci zamordowali ojca, żonę i 2,5-letniego syna.

Kreatura wstawiona przez Tuska na stanowisko ministra Poleciła też „niezwłocznie” Urzędowi ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych zaprzestanie organizowania wydarzeń upamiętniających tę postać.

Uroczystości upamiętniające tego bohatera walki z Niemcami i bolszewikami i tak będą obchodzone mimo rozpazliwych sprzeciwów tej koszmarnej baby.
Conie
tydzień temu
Bąkiem w bohatera?

„Rządzący nawiązują do stalinowskiej praktyki”

Skrajnie lewicowa minister rodziny, pracy i polityki społecznej w rządzie 13 grudnia – Agnieszka Dziemianowicz-Bąk oskarżyła o „kolaborację z hitlerowcami” żołnierza niezłomnego Józefa Kurasia „Ognia”, któremu niemieccy okupanci zamordowali ojca, żonę i 2,5-letniego syna. Poleciła też „niezwłocznie” Urzędowi ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych zaprzestanie organizowania wydarzeń upamiętniających tę postać.
„Nie ma i nie będzie mojej zgody na czczenie osób, które dokonały zbrodni na ludności cywilnej czy splamiły mundur kolaboracją z hitlerowcami” – napisała w mediach społecznościowych Dziemianowicz-Bąk.

„Jako ministra nadzorująca Urząd ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych poleciłam niezwłoczne zaprzestanie organizowania przez ten urząd wydarzeń upamiętniających Józefa Kurasia “Ognia” oraz Brygady Świętokrzyskiej NSZ” – stwierdziła skrajnie lewicowa minister w rządzie 13 grudnia.

Kuriozalne decyzje o zaprzestaniu organizowania wydarzeń upamiętniających Józefa Kurasia "Ognia" oraz Brygady Świętokrzyskiej NSZ" podjęte przez nowy rząd Donalda Tuska są dowodem na to, że do dziś trzecie pokolenie AK walczy z trzecim pokoleniem UB” – skomentował za pośrednictwem mediów społecznościowych były wiceszef polskiej dyplomacji Arkadiusz Mularczyk.

poster
„Towarzyszka ministra zaliczyła w poczet hitlerowskich kolaborantów Józefa Kurasia „Ognia”, któremu Niemcy zamordowali ojca, żonę i 2,5-letniego syna. Podczas okupacji jego oddział skutecznie walczył z Niemcami, a po 1945 r. z komunistami” – stwierdził z kolei były wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski.

„W walce z dowodzonym przez Kurasia zgrupowaniem „Błyskawica” w latach 1945–1947 zginęło ponad 60 funkcjonariuszy UB, ponad 40 milicjantów oraz 27 funkcjonariuszy NKWD. To właśnie dlatego komuniści chcieli wymazać pamięć po „Ogniu”, którego miejsca pochówku do dziś nie odnaleziono” – przypomniał poseł Suwerennej Polski.

Jak spuentował Romanowski – „smutne, że obecnie rządzący nawiązują do stalinowskiej praktyki wykorzenienia pamięci o żołnierzach niezłomnych walczących o niepodległą Polskę”.

ren/x, fronda.pl
Conie
tydzień temu
Pewnie jakiś bolszewicki dziadek tej obrzydliwej starej rury zginął od kul polskiego bohatera. Warto przypomnieć. Ogień zlikwidował ponad setkę komunistycznych śmieci niszczących Polskę.
60 funkcjonariuszy UB, ponad 40 milicjantów oraz 27 funkcjonariuszy NKWD, jego oddziały zabiły też kilkuset Niemców.
mamycię
tydzień temu
Debil
Noico1
tydzień temu
To już trzeba być wyjątkowo plugawą mendą, a taką chyba jest ta Bąk, żeby o współpracę z Hitlerowcami oskarżać takiego człowieka.

W maju 1943 roku Kuraś i jego ludzie zabili dwóch granatowych policjantów przebranych za turystów, którzy w rejonie Turbacza szukali partyzantów. Po krótkim śledztwie i donosach Niemcy odkryli kto stoi za zabójstwem. W odwecie 29 czerwca 1943 roku otoczyli dom Kurasiów w Waksmundzie, zamordowali ojca, żonę i dwuletniego synka Zbyszka, a potem podpalili dom razem ze zwłokami. Odtąd wojna z Niemcami nabrała dla Józefa Kurasia szczególnego znaczenia. To zapewne na zgliszczach rodzinnego domu poprzysiągł śmierć niemieckiemu okupantowi. W płomieniach waksmundzkiej chałupy przepadł dawny Orzeł. Narodził się „Ogień”…
Conie
tydzień temu
Wyjątkowe plugastwo przywlókł za sobą Tusk. Próbuje walczyć z polskimi bohaterami, no to dostanie po łapach.
mamycię
tydzień temu
Debil wielopostaciowy 🤮
Conie
tydzień temu
Warzecha: To już jest prawdziwy "Rok 1984"

Komentarz do informacji o śmierci Aleksieja Nawalnego zamieszczony przez Adama Bodnara spotkał się z mocną odpowiedzią publicysty Łukasza Warzechy.

W piątek w kolonii karnej za kołem podbiegunowym zmarł rosyjski opozycjonista Aleksiej Nawalny. Rosyjskie służby podały, że śmierć nastąpiła po tym, jak Nawalny wrócił ze spaceru. Jednak nie brakuje głosów, że za zgonem stoi decyzja Władimira Putina.

Śmierć rosyjskiego opozycjonisty wywołała poruszenie na świecie. Głos zabrali najważniejsi politycy na świecie, na czele z prezydentem Stanów Zjednoczonych Joe Bidenem. Nawalny był wspominany również w Polsce. Zarówno prezydent Andrzej Duda, jak i premier Donald Tusk zamieścili w mediach społecznościowych wpisy, w których wspomnieli o działaniach Nawalnego i potępili putinowski reżim.

Bodnar o Nawalnym
Wpis na temat śmierci Nawalnego zamieścił także minister sprawiedliwości Adam Bodnar. Polityk napisał, że "toczona przez ostatnie lata walka Aleksieja Nawalnego z putinowskim reżimem o sprawiedliwość i wolność w Rosji, była inspiracją i przykładem najwyższego poświęcenia".

"Jego odwaga w obliczu zmagań z bezwzględnym, brutalnym systemem władzy oraz niezachwiane dążenie do prawdy były przykładem dla nas wszystkich. Jego śmierć jest ogromną stratą, ale przesłanie, które pozostawia, przetrwa – dążenie do wolności i demokracji" – podkreślił były Rzecznik Praw Obywatelskich.

Na wpis szefa resortu sprawiedliwości zareagował publicysta "Do Rzeczy" Łukasz Warzecha. Dziennikarz przypomniał, że w przeszłości Nawalny niejednoznacznie wypowiadał się na temat przynależności ukraińskiego Krymu i usprawiedliwiał rosyjską agresję na Gruzję z 2008 roku.

"To już jest prawdziwy "Rok 1984". Albo Monty Python. Naczelny lewicowy pałkarz tego rządu wylewa łzy nad rosyjskim nacjonalistą jako walczącym o demokrację. Dużo bym dał, żeby w jakiejś rozmowie któryś z dziennikarzy skonfrontował pana Bodnara z cytatami z Nawalnego, mówiącego o rosyjskim Krymie czy zasadności uderzenia na Gruzję" – skomentował Warzecha.
Noico1
tydzień temu
Czyli Bodnar czci bandytę porównywalnego do Putina. Dobre. Zastanwiać może czy to brak wiedzy, zwykła głupota, czy jak zwykle lewacki cynizm. Stawiam na to środkowe.
Conie
tydzień temu
Jak nie lubię cynizmu i symetryzmu Warzechy, to muszę przyznać, że tym razem trafił w punkt. Tutaj Antek też łzy wylewał między jednym, a drugim kotletem.
mamycię
tydzień temu
Debil
Noico1
tydzień temu
conie, bo antek sformatowany przez propagnadę na typowego eloja, jak mu w mediach powiedzą, że trzeba wylewać łzy za gównem, to z równym żalem będzie płakał za gównem, jak po Nawalnym.
Conie
tydzień temu
😂😂😂
mamycię
tydzień temu
Debil
Conie
tydzień temu
mamycię
tydzień temu
Debil
il cuore
tydzień temu
U lekarza;
– Czy ma pan problemy z alkoholem?
– Dotychczas nie miałem; jak chciałem to zawsze kupiłem.

#/_#/

Odkąd na tylnej szybie samochodu mam nalepkę: /Masz małego penisa – zatrąb!/, mogę na światłach stać, jak długo zechcę
Bettina
2 godz. temu
Nagle mówi Słoñ do słonia - chodź zwalimy konia.
słone paluszki
godzinę temu
Moja najlepsza przyjaciółka ma 190 cm.
Koszykarka?
Nie, lodówka.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji