wolfie
18.05.2015
Trochę nie na temat związany z pisaniem, ale bardzo interesuje mnie to, co lubicie oglądać :)

Ja bardzo lubię marvelovskie produkcje (w szczególności te o Avengersach), komedie z udziałem Jackiego Chana, najnowszego Bonda z Danielem Craigiem, Piratów z Karaibów i produkcje dotyczące II wojny światowej ( Powstanie Warszawskie, Pianista, Zakazane piosenki) :)

A Wy co najbardziej oglądać? Pochwalcie się swoimi ulubionymi tytułami, może coś wpadnie mi w oko! :D
Willa
18.05.2015
Hej. Ja też lubię Piratów z Karaibów, komedie romantyczne, filmy na podstawie powieści Nicholasa Sparksa, dreszczowce i jakieś dobre filmy akcji.
A z moich ulubionych filmów to Nie kłam kochanie (widziałam tyle razy, ale jeszcze mi się nie uprzykrzyło ), seria Szybcy i wściekli, Step Up wszystkie części.
Ong Bak obejrzyj jak J.C. lubisz. O boksie tajskim
Wałenza
18.05.2015
Wolfie, jak ci się podobał Age of Ultron? Dla mnie mega!
wolfie
18.05.2015
Wałenza jeszcze nie oglądałam tego filmu, ale z pewnością zrobię to w najbliższych dniach :)
Sileth
18.05.2015
Ogólnie to tak jak i w książkach uwielbiam fantasy i wszelkie podobne lub pokrewne gatunki. Oprócz tego kryminały, sensacyjne i przygodowe :)
Wałenza
18.05.2015
Polecam się do kina wybrać, to widowisko świetne.
Widziałaś wszystkie pozostałe filmy z kinowego uniwersum Marvela?
NataliaO
18.05.2015
marvelovskie produkcje Avengers, Iron Man, Spider tylko nowszą wersję, Hulka itp.Filmy z Jackie Chanem.

Filmy typu " Ukryty smok przyczajony Tygrys'

Jet Li " Pocałunek Smoka " "Człowiek Pies" PolecaM :)
" 13 Dzielnica" są dwie części tego filmu Polecam :))

SZYBCY i WŚCIEKLI
Każdy film z Steven Seagal oraz Sylwetser Stallone ten grał też w dobrej komedii "Oskarze" ubawiłam się

" UPROWADZONA " dwie części patrzyłam z Liam Neeson
" ZEJŚCIE" polecam dwie pierwsze, kolejne to standard
" Droga bez Powrotu"

Uwielbiam BATMANA ale w wykonaniu Christiana Bale / ale jest batman gdzie role grała Michelle Pfeiffer jako kobieta kot bomba. " Powrót Batmana"
Oraz Michell w " Młodych gniewnych"

" CO KRYJE PRAWDA " MichellePfeiffer POLECAM ZASKOCZY

" Wzgórza Nadziei"
" NIGDY WIĘCEJ"
" SYPIAJĄC Z WROGIEM"


wolfie
18.05.2015
Wałenza, z pewnością wszystkich nie oglądałam. Widziałam serię X-Men, filmy dotyczące poszczególnych bohaterów z drużyny Avengersów (Iron Man, Thor, Kapitan Ameryka) oraz wcześniejsze produkcje o Hulku :)
NataliaO
18.05.2015
Thor też jest the besth :)
wolfie
18.05.2015
NataliaO, a co myślisz o Lokim? ;)
Wałenza
18.05.2015
Spider-many też polecam zabaczyć. Tym bardziej, że Spider-man w najbliższych filmach stanie obok Avengersów :-)
NataliaO
18.05.2015
tak, jak fajnie
Majeczuunia
18.05.2015
Animowane... Najczęściej oprócz anime oglądam Disneya i Pixara. Ale lubię też dramaty, na przykład Służące :)
Jeśli animowane, polecam HellSing
KarolaKorman
19.05.2015
Polecam;
,,Ich oczy oglądały boga''
,,biały oleander,,
,,w kręgu miłości'' - tytuł szmira, film świetny. Produkcja belgijska, nieznani aktorzy.
,,Moja lewa stopa''
nie wspominam o klasykach
Anonim
19.05.2015
Wszystko Herzoga i Larsa von Triera
Vasto Lorde
19.05.2015
Z sensacyjnych to większość, może nawet wszystkie z Stevenem Seagalem i Sylvesterem Stallone.
Wszystkie części Terminatora z Schwarzeneggerem :)
Transporter także wszystkie części.
Fantastyki mało oglądam >.<
Horrory:
Wzgórza mają oczy
Droga bez powrotu
Śmiertelna cisza
Coś
Prometeusz
Klątwa
Koszmar z ulicy wiązow
Freedy vs Jason
Piątek 13-ego
Piła wszystkie części
Grave Encouters
Paranormal Activity
REC
I mogę tak wymieniać w nieskończoność, ale to tytuły, które zapadły mi w pamięci :)
Vasto Lorde
19.05.2015
Uwielbiam także Avengers i większość bajek z lat dzieciństwa Disneya np
Król Lew itp.
NataliaO
19.05.2015
Wolfie powiem Ci, że lubię Lokiego takie postacie są ciekawe

Część postów została ukryta (174)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

sisi55
22.05.2020
Ale gdzie można obejrzeć?
Onyx
22.05.2020
Sis55 - to jest stara i nowa? Oglądałam na 3 filmy.com
Onyx
22.05.2020
Z 2019 oglądałam
sisi55
22.05.2020
O dzięki. No jest 1 i 2 część stara i 1 najnowsza.
Onyx
07.11.2020
Zakonnica
Czuję, że w tym filmie przepadła szansa na naprawdę dobry horror. A tu? Przez większość czasu nie odczuwałam nawet niepokoju, a "straszne" momenty wydają mi się bardziej śmieszne. Choć z drugiej strony jest to (chyba) horror oparty na faktach, więc twórcy zbyt dużego pola do popisu nie mieli. Ale jednak - słabo
Tjeri
16.12.2020
W końcu obejrzałam "Dwóch papieży".
Świetny. Szczerze polecam.
Ant
16.12.2020
Potwierdzam. "Dwóch papieży" widziałem 2 razy. Świetny film
Tjeri
16.12.2020
Ant, postanowiłam obejrzeć po Twojej rekomendacji.
Świetna produkcja. Śmiałam się i wzruszałam na przemian. :)
Artbook
16.12.2020
Ant
16.12.2020
Tjeri, fajnie :)
Ant
16.12.2020
Art, byłem na tym w kinie ;) Fajny
Tjeri
16.12.2020
Też oglądałam. Bardzo dobry. Tak naprawdę bardziej psychologiczny niż SF (w sensie akcentów).
Targówek
20.12.2020
Czekacie na otwarcie kin?
Yourofsky
21.02.2021
Serial " Detektyw " - Rewelacja!
" Kapitan Philips " - Bardzo dobry.
Yourofsky
25.02.2021
" Rytuał " - ten o przygodzie w górach skandynawi
" Rytuał " - horror na faktach
" Kaliber " - O polowaniu w Szkocji
" Wiedźma " - horror o wiedzmie z lasu
Yourofsky
25.02.2021
Ja nie lubie juz kin Targówek. Wkurza mnie jak ciamkają, szeleszczą, siorpią. Jakby nie mogli wytrzymać 2,5 godziny bez żarcia, no ja p....e. pozatym dużo filmów jest do dupy.
Mam w domu 50" plazmę, internet, CDA, netflix, HBO i płace za to wszystko miesięcznie mniej niż wyjście w weekend z żona do zapchanego kina. I w domu mogę iść do kibelka zawsze i szybko, zatrzymując film. Do kina chodze tylko na PEWNIAKI np: "Zjawa" na tym byłem w kinie 2 razy.
Targówek
25.02.2021
Zjawa akurat nie była niczym szczególnym, choć DiCaprio dostał za nią Oscara. Mi jakiś szybko wyleciała z głowy.
W kinie jednak (A przynajmniej do czasu pandemii tak było) filmy najpierw pojawiały się w kinach, na netflix dopiero po jakimś czasie. Zresztą tam też jest pełno chłamu.
Liv12365
25.02.2021
To ja polecam "Zaginiona dziewczyna", "Searching", standardowo nieśmiertelną "Incepcję" :P
Liv12365
25.02.2021
I "Sposób na morderstwo" - co prawda to nie film, a serial, ale bardzo dobrze zrobiony z Viola Davis w obsadzie głównej. Świetny.
Targówek
08.03.2021
Co myślicie o filmie Wojna polsko ruska?
Ellie Victoriano
20.09.2021
To poleci ktoś film na netflixie? Byle z lektorem lub dubbingiem.
Targówek
20.09.2021
Porady na zdrady
Ellie Victoriano
20.09.2021
A coś, co nie jest paździerzem?
Targówek
20.09.2021
Carte Blanche
Ellie Victoriano
20.09.2021
Nah, czemu polski ? ale może da się obejrzeć
Stare, akcja banalna, ale fragmenty utworów (niektóre całe) kapel, których zdobyć trudno było, film chyba pretekstem był do ukazania sceny poniekąd także tej alternatywnej. To Tylko Rock:

Ech - tylko na yt dostępny - skąpcy jacyś zamieścili, cooltura powinna być masowo dostępna!
Targówek
01.10.2021
Piotrek P. 1988
24.11.2021
Targówek
24.11.2021
Raczej odcinanie kuponów
Florian Konrad
06.12.2021
Targówek
06.12.2021
Marcinnajman
Piotrek P. 1988
10.12.2021
Florian Konrad
12.12.2021
Florian Konrad
12.12.2021
Targówek
20.12.2021
Piotrek P. 1988
dwa lata temu
Targówek
dwa lata temu
Ten film to gówno
Piotrek P. 1988
dwa lata temu
Myślę, że jako thriller fantastyczno-naukowy sam w sobie, ten film jest udany, ale niezupełnie jako kontynuacja tej konkretnej serii. Raczej spodziewałem się czegoś trochę innego. Paru rzeczy tu moim zdaniem jeszcze brakuje, aby film był bardzo dobry. Nie napiszę że byłby wówczas doskonały, bo doskonałych filmów ponoć nie ma. Nie chodzi o efekty specjalne, bo te są na bardzo wysokim poziomie. Moim zdaniem, między innymi zabrakło tu: korytozaurów, spinozaura i, chyba przede wszystkim, tropikalnej wyspy z plażą przyozdobioną palmami kokosowymi i jakiejś imprezki na tej plaży. To byłby dobry motyw. Poza tym, mogli dać więcej baryonyxów, gallimimów i kompsognatów. Mogli dorzucić dryozaura, uranozaura i mniej więcej takie same raptory jak te w dwóch pierwszych filmach z serii, tych z lat dziewięćdziesiątych. Ale lepszy przysłowiowy rydz, niż nic.
Florian Konrad
dwa lata temu
Łukaszenko
dwa lata temu
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Targówek
dwa lata temu
Znam
yanko wojownik 997
dwa lata temu
A to przepraszam, może inny?
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Targówek
dwa lata temu
Co to za łysa glaca?
Poncki
rok temu
Znalazłem wątek o filmach na forum więc dorzucam:
Pedro Almondovara
"Czym sobie na to wszystko zasłużyłam?"
Kolejny z tych, które trzeba zobaczyć.
Ant
5 miesięcy temu
Widzieliście drugi sezon Lokiego? Właśnie obejrzałem finał i jestem pod dużym wrażeniem

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji