Kobiece bitwy w kisielu

Łukaszenkow
rok temu
Zapraszamy chętnie panie
Łukaszenkow
rok temu
Bettina
rok temu
Martyna, on nie jest twórcą.
Bettina
rok temu
Nie ma reputacji do stracenia.
To jednak ma podtekst erotyczny i jest pożywką dla tłustych, łysych zboczeńców, więc kasowanko!
Łukaszenkow
rok temu
Dla ciebie w sam raz słony :P
Admin kasowanko wontka tego zboczeńca!
Łukaszenkow
rok temu
To jest właśnie twój poziom, powinnaś się tu dobrze czuć.
Łukaszenkow
rok temu
Promuję sport i zdrowy styl życia, co w tym złego?
Mój poziom to MMA, a nie kisiel. Zboczeńcu.
Łukaszenkow
rok temu
Tak ci się tylko wydaje, będę wam sędziował jak coś :)
Zgłaszam cię do admina za zboczeństwo!
Łukaszenkow
rok temu
Propaguję tylko sportowe zachowanie i zdrowy styl życia :)
Łukaszenkow
rok temu
Admin jak jest człowiekiem, zrozumie
Sam się wymocz w kisielu z jakimś kolegą, jak lubisz
zsrrknight
rok temu
jak na moje to nic ciekawego nie ma w tym kisielu
zsrrknight
rok temu
nie mówiąc już o tym że te wideo co wstawiłeś wali po uszach jakąś paskudną muzyką
O! Jeden mądry!
Łukaszenkow
rok temu
Chciałem zadbać o odpowiedni poziom
Łukaszenkow
rok temu
To zamierzone zsrr

Część postów została ukryta (45)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

o nim pseud
rok temu
kobity to jednak są
Łukaszenkow
rok temu
Może nie lubisz jogi słona?
Łukaszenkow
rok temu
Piękna trawnik prawda?
Weź, idź już.
Łukaszenkow
rok temu
Nie rozumiem ciebie słona
O co ci znowu chodzi?
Łukaszenkow
rok temu
Serio joga poprawia pracę mózgu...
No to ćwicz. Przyda ci się.
Łukaszenkow
rok temu
Zacznęod jutra, warto dbać o zdrowie :)
Łukaszenkow
rok temu
Tobie też zalecam słony
Warto. Oczywiście, że warto. Lepiej umrzeć wygimnastykowaną xd

Ćwicz psycholu, bo nie wiadomo, co cję czeka po drugiej str łączki.
Łukaszenkow
rok temu
Też ciebie ujęła ta łąka?
Łukaszenkow
rok temu
Piekny plener, prawda?
Nie bardzo, ale czytam cię między wierszami i chyba zaraz eksplodujesz xd
Brałeś niebieską pigułkę? xddd
Łukaszenkow
rok temu
Tak wziąłem niebieską i wyszedłem z matrixa ;)
Łukaszenkow
rok temu
Łukaszenkow
rok temu
Słona jesteś może?
Może jestem. Może mnie nie ma.
Morze wciągnęło mnie w otchłań.
Może. Morze. Wszędzie bałwany...
Łukaszenkow
rok temu
Dbaj o zdrowie fizyczne chociaż...
Przecież i tak umrę. Kiedyś.
Mam umrzeć zdrowsza? xd
Łukaszenkow
rok temu
Coś w tym jest
Łukaszenkow
rok temu
Nie wstydźcie się panie, zachęcam do skorzystania...
MartynaM
rok temu
Dzięki. To bardzo miłe z twojej strony.
o nim pseud
rok temu
Popieram, niekulturalnie jest to robić gdziekolwiek, gdy mamy do takich aktywności wyznaczone miejsce.
MartynaM
rok temu
Właśnie. Zapomniałam o tym cudownym miejscu, na szczęście Łukaszenko czuwa...
No laski! Dawać drugą sesję!
Nie.
paluszki z paczuszki, Dawać!
Niż bezmyślnie się naparzać, wolę dobrą aurę stwarzać.

I wolę se pooglądać panów w akcji, niż być z hejterką w relacji xd
paluszki z paczuszki, Ty profanko, profanancjo!
Łukaszenkow
rok temu
Cip, cip, cip!
O! Muppety!
Jeszcze maryna se zrobi avka i będziecie w komplecie🤣
maryna dołącz do kokegów😁
Akwadar 2 godz. temu

Baw się Łukaszenko w kopiowanie i wklejanie wierszyków userów, oraz dopieprzaniu MM z innych nicków i spełnianiu erotycznych fantazji z bettiną. To szczyt twoich możliwości na opustaszałym forum, tłuściutki pączusiu z infolinii dla zdesperownych kobicinek.
O czym jest ten wątek?
Świtezianka
rok temu
Nie o malinowym cieciu
Łukaszenkow
7 miesięcy temu
Zapraszamy wszystkie chętne panie XD
stereo_dream-dolby-C
7 miesięcy temu
Dziewczyny są chore i nie obierają telefonów
Łukaszenkow
5 miesięcy temu
stereo_dream-dolby-C
5 miesięcy temu
Ale jedna może zadzwonić
Łukaszenkow
4 miesiące temu
Dajcie czadu
o nim pseud
4 miesiące temu
Popieram, niekulturalnie jest to robić gdziekolwiek, gdy mamy do takich aktywności wyznaczone miejsce.
maybelater
4 miesiące temu
Pou!Pou! Pou!Pou!
Z sUta jej wywal!
Pracownik lady mięsnej
4 miesiące temu
hopsasa
Pracownik lady mięsnej
4 miesiące temu
Szpilka 2 godz. temu
Ktoś jedynkę postawił i słusznie, gdzie w tym czymś jest poezja?

'oznaki i objawy ciężar i waga odpowiedzialności
fakultatywna dowolność i czysty purnonsens'

O co tu chodzi? Poezja to nie rebus, poezja ma być dla odbiorcy! Każdego odbiorcy, czyli docierać do mas. Też stawiam jedynkę.
Grafomanka 2 godz. temu
Do ciemnych mas jak ty, to nic nie trafia i nie trafi... i pewnie z założenia nawet trafić nie chce...

Już nie mogę się śmiać... o nim pseud napisz jej, że jest mądra... inaczej... się nie odczepi
🤣🤣🤣
słone paluszki 2 godz. temu
Trochę przesadzasz, Szpilka.
Wyżywając się na jednym, krzywdzisz innych.
Może spacer na świeżym, mroźnym powietrzu?
Szpilka 2 godz. temu
słone paluszki

nie przesadzam, to nie jest dobry wiersz. pokaż może, gdzie w nim poezja?
Szpilka 2 godz. temu
Grafomanka

to wytłumacz, co to znaczy, jasna maso:

oznaki i objawy ciężar i waga odpowiedzialności
fakultatywna dowolność i czysty purnonsens'
słone paluszki 2 godz. temu
Szpilka
A czym jest Poezja?
Szpilka godzinę temu
słone paluszki

no przecież nie suchym przedstawianiem faktów, czymś powinna zachwycić, nietuzinkowym słowem, myślą, nowym spojrzeniem na znaną rzecz.
Grafomanka godzinę temu
Szpilka, to czemu u ciebie wyświechtane, zużyte rekwizyty w wierszach?
Szpilka godzinę temu
Grafomanka

W których? przedstaw fakty, bo tylko pomawiasz.
Grafomanka godzinę temu
Szpilka, no chociażby ten, który we wcześniejszym wierszu o nim pseud wstawiłaś... toż to szmira jakich mało, i w sumie tylko grafomania takie pisze.
słone paluszki godzinę temu
Szpilka
Na pewno masz rację, ale ja inaczej patrzę na Poezję.
Odrzucam gorset, w którym jest uwięziona, bo Poezja współczesna jest wyzwolona, nietuzinkowa, pionierska, niezaszufladkowana, eksperymentalna, absurdalna, odważna.
:)
Szpilka godzinę temu
Grafomanka

Przecież ci się podobało, sama mnie zachęciłaś do napisania liryki, a co można napisać nowatorskiego z tematem - sukienka atramentowa?

To nie jest grafomania, ten wiersz niewiele zmieniłam pod zabawę, nikt z szanownego żiri grafomanią go nie nazwał, znamienne, że ty.
słone paluszki godzinę temu
Szpilka
Dlatego zamiast od razu odrzucać, warto spróbować zrozumieć. Nie idź drogą pisowców.
Szpilka godzinę temu
słone paluszki

Tak, też jestem za novum, byle zrozumiałe było dla czytelnika, no mnie strasznie podkurza, gdy autor myśli, że czytelnik w jego głowie siedzi i wie, co autor chciał wyrazić.

Ja nie wiem, odpuszczam sobie zagmatwane wiersze, i tyle, niech inni główkują, co to może znaczyć 🙂
Grafomanka godzinę temu
Wszystko można napisać, jak ktoś biegły w sztuce, ciamajda wiadomo że sobie nie poradzi i będzie się wspierać czymś, co przed nią ileś tam osób już napisało... i jeszcze będzie się chwalić, że to dobre... hahahaha
Szpilka godzinę temu
słone paluszki

nie odrzucam, czytam kilka razy i gdy nie rozumiem, daję spokój.
Grafomanka godzinę temu
Żeby metaforę odczytać trzeba mieć coś w głowie, a nie sieczkę. I jeszcze metaforę pod tę sieczkę podstawiać... i pokazywać durnia
Szpilka godzinę temu
Grafomanka

taaaak, szczególnie twoje metafory tak genialne, że nikt ich nie rozumie i nie tylko tutaj, wszędzie, na innych forach też 😁
Grafomanka godzinę temu
Szpilka, do kogo adresowane, ci rozumieją, dla głupich nie piszę...
Szpilka godzinę temu
Grafomanka

dla głupich nie piszesz i cały czas przychodzisz do mnie swoje racje udowadniać?

skoro dla mądrych, to po co ci moja pochlebna opinia i po co się awanturujesz o niepochlebną od głupiej?
Grafomanka godzinę temu
Szpilka, twoje opinie to mi powiewają... i żadnych racji nie udowadniam, tylko wykazuję twój brak rozumu.
Myślisz, że jak ty niczego nie czaisz, to wszyscy tak mają?
Chyba u ciebie w rodzinie tylko...
Szpilka godzinę temu
Grafomanka

odpowiedziałaś na moje pytanie, stary trolliszczu? to sp...j, bo nudna się robisz z tymi swoimi kompleksami, trzeba było się uczyć, stara oślico.
Grafomanka godzinę temu
Szpilka, to przecież ty niczego nie czaisz, a nie ja, nie trzeba było siedzieć w tym zagranicznym przybytku, tylko uczyć się... i teraz nie byłoby płaczu
Noico1 2 godz. temu
A z tym się zgodzę, poezja ma być dla ludzi. A niektórym poezja pomyliła się z szaradami.
słone paluszki 2 godz. temu
Ty się akurat znasz.
Szpilka godzinę temu
Noicyk

Od początku tak optuję, żeby nie udziwniać i nie wymyślać, tylko mieć na uwadze, że czytelnik może nie zrozumieć, no w końcu dla czytelnika się pisze, a nie pod siebie.
Grafomanka godzinę temu
Szpilka, ale skąd autor może wiedzieć, że jakaś ograniczona baba przeczyta i niczego nie pojmie?
Dla takich nie poezja, tylko grafomania...
Szpilka godzinę temu
Grafomanka

masz na myśli własne psychotyczne bździny? nawet nieograniczona baba czyjeś szajby nie jest w stanie pojąć, ważne, że ty rozumiesz, co napisałaś, ale też nie zawsze 😁
Grafomanka godzinę temu
Szpilka, ty nie wiesz o czym piszę, bo tępa jesteś jak mało kto na portalu. Naczytałaś się tylko jak klasykiem pisać i udajesz, że umiesz, a raczej pod kalkę wszystko...
Smiać się tylko chce z tej 'twórczości' nastawionej na naśladownictwo. Zero inwencji.
Szpilka godzinę temu
Grafomanka

A kogo naśladuję, przedstaw, podaj poetów i mój plagiat czy naśladownictwo. I nie śmiej się cały czas, bo pomyślę, żeś pierTulnięta.
Szpilka godzinę temu
na razie to tylko z braku argumentów mi ubliżasz, znamienne u ciebie, zmienić temat i wyzywać, jak taka tania...

wiadomo kto.
Noico1 godzinę temu
Szpilka i tak właśnie powinno być. Ja też nie lubię zapętlonych potworków z rozmydloną treścią.
Grafomanka godzinę temu
Noico1 lubisz, tak pisałeś. Nie oszukuj teraz!
Grafomanka godzinę temu
Szpilka, a ile bierzesz?
Szpilka godzinę temu
A co dajesz, że się o stawkę pytasz?

podwyższ się, wszystko zdrożało, twoja zwiędła doopa też 😁
Grafomanka godzinę temu
Szpilka, chciałam być miła i dowiedzieć się, żeby tanią cię nie nazwać, ale z twoim rozumkiem, to kokosów raczej nie zbijasz... chyba że alfonsa masz biegłego...
Szpilka godzinę temu
Grafomanka

no tak, ty jesteś we wszystkim od wszystkich najlpepsza, nawet w dawaniu doopy, gratulacje, doopodajko 😁
Szpilka godzinę temu
Hahahaha, grafomanka najlepiej doopy daje, ludzie, chodźta i bierzta wszyscy! 🤣🤣🤣
Grafomanka godzinę temu
Szpilka, fakt, nikt się nigdy nie skarżył raczej odwrotnie, widzisz, a tobie nic nie wychodzi... i wyjesz tu jak dzika... hahahahaha
Szpilka godzinę temu
Grafomanka

ale doopy wszystkim nie daje jak ty. szanuj się!
słone paluszki godzinę temu
Grafomanka
Różnica między tobą a Szpilką jest widzialna z kosmosu; twoje rżenie tego nie przykryje.
Szpilka godzinę temu
hahahaha, pisać nie umiesz, na poezji się nie znasz, to chociaż doopy dobrze dasz 🤣🤣🤣
Grafomanka godzinę temu
Szpilka, nawet jak byś chciała dać, to raczej nikt by nie chciał... kto z głupim chciałby się bzykać? Idiota tylko...
Ale jak ze słoną razem wystąpicie, to może jacyś meliniarze okażą zainteresowanie...
Grafomanka godzinę temu
Ta baba tylko seks ma w głowie... głodny zawsze o chlebie, ale że nawet za granicą już brak chętnych i na portalach szuka?
Zadziwiające...
Szpilka godzinę temu
Grafomanka

hahahaha, ale ciebie bzykają, mimo żeś niemożebnie głupia 🤣🤣🤣 to jak to tak?

poza tym, mam własnego chłopa, nie potrzebuję się szlajać i wycierać jak ty. O!
Szpilka godzinę temu
Grafomanka

zadziwiające, wszystkie chłopy za tobą latają i chcą cię dupcyć, a jeden z miłości to cię nawet od ostatnich szmat wyzwał. hahahaha, no jest czego zazdrościć 🤣🤣🤣
Grafomanka godzinę temu
Szpilka, ten chłop to chyba w marzeniach... inaczej nie siedziałabyś tu po całych dniach i nie czytała każdego wpisu z wypiekami na ryjku...

Szpilka, przypominam, portal to nie burdel, do których przywykłaś. Tu nikt jak ty, nie zaczynał kariery od okienka, więc wyluzuj i nie rób z siebie burdelmamy.
Grafomanka godzinę temu
Nawet ironii we wpisach nie potrafisz odczytać, tylko idziesz w temat jak burza, bo przywykłaś do jednego. Ale już wystarczy tego burdelu na portalu.
Szpilka godzinę temu
Grafomanka

A to nie ty tu oborę robisz od lat? nie ty stosujesz argementum ad dupam? nie ty coś tam za granicą widziałaś? ja się nie szlajam po boordelowatych okolicach i nie wiem, co się tam dzieje, za to ty wiesz!
Szpilka godzinę temu
Grafomanka

słusznie, nie pomawiaj innych o własne kureFstwo, się nie godzi, katuliczką jesteś!
Grafomanka godzinę temu
Szpilka, ty się nie szlajasz, tylko od lat doopę pokazujesz na portalach i wszędzie 'kurestwo' widzisz? Dziwne, bo nikt, kto jest w porządku nie będzie innych w swoją skórę ubierał i doszukiwał się na siłę 'kurestwa'

Znajdź mi jednego, z którym 'kurestwo' uprawiałam... jednego i to na wszystkich portalach.
Jeżeli nie znajdziesz to jesteś zakłamaną, tanią dz**ą
Szpilka godzinę temu
Grafomanka

gdzie doopę pokazuje, w emotce? normalna ty jesteś? a co ja materacem twoim byłam, że ma ci coś udowadniać? ty wszystkie kobiety pomawiasz o prostytucję, widocznie sama sie kurFiłaś. sama jesteś starą wywłoką bez honoru i słowa. miałaś stąd iść i siedzisz tu jak stara rura pod latarnią.
Grafomanka godzinę temu
To jest wywłoka zagraniczna... 'kurestwem' będzie tu waliła. Sama pewnie z burdelu nie wychodzi i wszystkich by ubrała w latarniane ciuchy.
Skąd w tej babie takie popierdolenie, to aż nie mieści się w głowie... wyszło to jakby z kurnika jakiegoś i poszło w świat dając po drodze każdemu kto chciał, stąd u wszystkich przydupasów widzi.

Co za ohydna, brudna baba...
Szpilka godzinę temu
Grafomanka

aha, jeszcze można być kurFą moralną, to takie cóś jak ty, w pysk się charka, wyzywa, a to i tak przyłazi.
Szpilka godzinę temu
Grafomanka

tak, tak, dameso, szczególnie twoje - niech się odjebie pokazuje, skąd się wywodzisz, do boordelu marsz!
Grafomanka godzinę temu
Szpilka, ty jesteś autentyczną, tak właśnie wyobrażam sobie te latarniane stare baby, bo teraz to dziewczyny są już po studiach w tym 'zawodzie' i jakąś kulturę posiadają, inaczej nawet splunąć nikt by nie chciał...
Szpilka godzinę temu
Grafomanka

No baaa, na mnie nawet splunąć nie chcą, a na ciebie za to sr@ją, hahahahaha, jeden tu sr@ł, a ty łykałaś, stara zboczucho!
Grafomanka godzinę temu
A kARIERY ZAGRANICZNE WIDZIAŁAM. Pchały się takie idiotki na zagranicznych typów bez oporów i bez żadnego wstydu, nawet prześcigały się w spełnianiu zachcianek... z czego robili sobie jaja typy, ale to nie przeszkadzało w karierze...
Szpilka godzinę temu
Grafomanka

no ty wiesz, bo też się pchałaś na chłopa, ale on tylko na ciebie n@srał 🤣🤣🤣
Grafomanka godzinę temu
Szpilka na ciebie też sr*ł taki jeden, ale nie widziałaś nawet... taka bystra byłaś🤣
Szpilka godzinę temu
ahahaha i taka osr@na wracałaś do Polski, co za fleja!
Szpilka godzinę temu
Grafomanka

chciałabyś, ale to twoje zboczenie, zboczucho!
Grafomanka godzinę temu
Szpilka, ja na nikogo się nie pcham i nikogo sobą nie częstuję, wręcz przeciwnie odganiam się jak tylko mogę, a że później ktoś ma z tego powodu złość, to mnie lotto...
Ale ty dawaj wszystkim, jeśli zechcą, niech wychowanie zbiera żniwo...
Szpilka godzinę temu
Grafomanka

ja też na ciebie sr@m, bo jak poproszę, żebyś się odfikała, to nie zrozumiesz, c"nie? 😁
Grafomanka 58 min. temu
Szpilka, mnie twoje prośby wiszą i powiewają, nie jesteś kimś, kogo można i trzeba szanować.
Baba, która na ustach ma tylko 'kurestwo' dla mnie jest zwykłym śmieciem!!!
Szpilka 55 min. temu
Grafomanka

Dalej, ulżyj sobie, już tu ludzi od śmieci wyzywałaś i dostałaś bana. nie panujesz nad językiem? a mówiłaś, że cię nie denerwuję. znowu łżesz? no właśnie murwa moralna tak ma.
Grafomanka 55 min. temu
I niczym od słonej się nie różnisz, ten sam prymityw, meliniarstwo i patologia!!!
Szpilka 54 min. temu
Grafomanka

dobra, dameso, na którą wszyscy sr@ją, skończyłaś?
Grafomanka 53 min. temu
Szpilka, wyzywaj dalej, niczego innego nie potrafisz, takie wychowanie widocznie...
Jesteś nikim, dnem!!!

I nie jesteś w stanie mnie zdenerwować, takimi jak ty, to tylko buty można wytrzeć...
Szpilka 52 min. temu
Grafomanka

i dlatego mnie wyzywasz, bo cię nie denerwuję? ahahahah, całkiem już w tym pustym łbie ci się posupełkowało 🤣🤣🤣
Grafomanka 49 min. temu
Szpilka, ja cię wyzywam? Nazywam tylko rzeczy po imieniu.
Gdzie trzeba być wychowanym, w jakiej norze, żeby takim słownictwem operować?

Ty myślisz trochę? Bo nie widać. Po co pokazujesz patologię? Ona nikogo nie obchodzi.
Na łeb ci już padło całkiem, rzucasz się na ludzi jak wariatka jakaś.

Ogarnij debilizm, bo dramat!!!
Johnny2x4 48 min. temu
Szpilka Posłuchaj mnie, rozpędź się i pierdolnij tym swoim pustym łbem o ścianę. Stosujesz prymitywne wybiegi - wchodzisz pod teksty i robisz pierdolamento - obrażasz innych użytkowników, oskarżasz o tworzenie klonów. Lecz się, bo te urojenia są już niestrawne.
Grafomanka 45 min. temu
Johnny2x4 padło jej na łeb. Chciałaby być tu jakąś wyrocznią od poezji, a każdy ma w czterech literach jej idiotyzmy i wyzywa.
Głąb, który nawet metafory nie odczyta i wiersze rymowane od kalki tworzy, bo inaczej nie umie.
I takie nic chce być kimś tutaj... niesłychane!
Szpilka 45 min. temu
Johnny2x4

Stul pysk, bo jak cię kopnę w jaja, to ci prostata ryjem wylizie!
Szpilka 44 min. temu
Do mamusi takie chamskie teksty stosuj, chamie, prostaku i świński ryju!
Grafomanka 43 min. temu
A jeszcze to wychowanie i zupełny brak kultury... Johnny, ja jeszcze czegoś takiego nie widziałam. Takie osoby powinny mieć zakaz wchodzenia na portale literackie. Toż to wiocha...
Johnny2x4 43 min. temu
Szpilka Ot, cały Twój poziom w pełnej krasie. Żałosna wywłoka.
Szpilka 42 min. temu
Johnny2x4

Taki sam jak twój, odnoś się grzecznie, grzeczną dostaniesz odpowiedź, proste?
Johnny2x4 42 min. temu
Szpilka Wejdź jeszcze pod inne, moje teksty i szalej, jeśli musisz, ale na koniec usuń się stąd, jak pewien kolega.
Szpilka 41 min. temu
Johnny2x4

i uważaj na słowa, stary pedale ze zwiedłą kuśką.
słone paluszki 41 min. temu
Grafomanka
Jesteś ma opowi 7 lat i nadal zachowujesz się tak samo: plugawo i wulgarnie.
Bo do zachowania wulgarnego nie trzeba używać potocznych wulgaryzmów.

Jesteś wstrząsająco obrzydliwa w swoim zakłamaniu.
Szpilka 40 min. temu
Johnny2x4

sam się usuń, w tyle mam twoje gnioty, niech je psiapsióła grafomanka chwali, siebie warci jesteście.
Grafomanka 39 min. temu
Wśród moich bezdomnych na osiedlu też jest kobieta, prosta, alkoholowa, ale nawet ona nie słychać, żeby tak się wulgaryzowała, czasami słychać jak tam kogoś wyzwie, ale tak jak Szpila - nie.

Ludzie, kim jest ten okropny, wulgarny, niewychowany babsztyl? Skąd to bydlę przyszło?
słone paluszki 38 min. temu
Grafomanka
A ty skąd, bydlaku, przyszłaś?
Grafomanka 38 min. temu
słone paluszki, spójrz na siebie i poczytaj swoje wpisy. I podaj rękę koleżance 'po fachu''
Obie jesteście tak samo obrzydliwe i obie beż żadnej kultury i wychowania. Jakbyście z jaskini wyszły... dzicz taka!
Szpilka 38 min. temu
Grafomanka

te, zobacz jak twój przypupas się odzywa, hahahaha, kulturka ze spelunki, na ale na ciebie nikt nie poleci, tylko taki wyrwikufel.
Johnny2x4 37 min. temu
Dałaś już popis, jak bardzo w tyle, robiąc pierdolamento. I co Cię obchodzi zdanie innej użytkowniczki portalu? Miałem wielokrotnie też stwierdzenie, że nie poszedłem w dobrym kierunku. Ot, normalne na portalu literackim. Ale nie, ty masz problem.
Daj sobie już spokój, bo rzygać się chce od takiego stężenia idiotyzmu.
Grafomanka 36 min. temu
Johnny2x4 idziemy stąd, niech te jaskiniowe, dzikie baby szaleją. Nic tu po nas... ten poziom, to szambo!
słone paluszki 36 min. temu
Grafomanka
Bo używamy języka polskiego, którego używali Wielcy Poeci i Literaci? Naprawdę o to ci chodzi? O kilka wulgaryzmów? Nie żyjemy w średniowiecznej Anglii, w której kobiety nie robiły siusiu, kupki i nie puszczały bąków...
słone paluszki 34 min. temu
Grafomanka
Ale przynajmniej nie jesteśmy zakłamane, jak niektórzy.
Grafomanka 34 min. temu
słone paluszki, ty wielka nie jesteś, chyba że grafomanka... ale nawet od takich jakiejś choćby namiastki kultury się wymaga, bo to nie jaskinia, tylko portal literacki, w jaskini możecie wulgaryzować się do woli...
Szpilka 33 min. temu
Grafomanka

wszyscy znamy twoje CV, ale że bezdomnym bydlakiem jesteś, to tego nie wiedziałam. a skąd masz PC? 😁
Szpilka 32 min. temu
Grafomanka

zacznij od siebie! ty zrobiłaś z portalu oborę!
Szpilka 32 min. temu
Grafomanka

dostajesz to, czym innych częstujesz, proste!
Szpilka 28 min. temu
Grafomanka

IĆ i nie wracaj, wszyscy się ucieszą, błogi spokój tu był, gdy ci Ł. kota pogonił, przylazłaś i znów obora!
słone paluszki 26 min. temu
Grafomanka
Ale suszyłaś zęby, jak łukaszenkow wyzywał innych. Jego wulgaryzmy i parszywe zachowanie są dla ciebie piękne i szlachetne.

Dwulicowa jesteś i podła.
Grafomanka 25 min. temu
słone paluszki, bo należało wam się, choćby za takie jak dzisiaj 'balety' i żałuję, że prosiłam go, żeby nie jechał po takiej dziczy... więcej tego błędu nie popełnię
Pracownik lady mięsnej 23 min. temu
Johnny2x4 Sram na ciebie Johny
słone paluszki 23 min. temu
Grafomanka
Nie zauważyłam, żebyś prosiła. Raczej wtórowałaś i piszczałaś z zachwytu.

A dlaczego później zaczął jechać po tobie?
Pracownik lady mięsnej 22 min. temu
Johnny2x4 Yebał cię pies scur wy synu :)
Grafomanka 22 min. temu
słone paluszki, a co ciebie to obchodzi? Masz swój kurniczek, pilnuj go.
Ja twój mam w czterech literach.
słone paluszki 17 min. temu
Grafomanka
Ups, czyli sama nie wiesz.
No, nic to twój przyjaciel nie mój, na szczęście.

Twoi przyjaciele cię określają...
Szpilka 16 min. temu
Grafomanka

chyba odwrotnie, najpierw naszczułaś go na mnie, zakłamana babo! ale oliwa sprawiedliwa i dostałaś wpiertul, jak się patrzy, dobrze ci tak!
Grafomanka 12 min. temu
Szpilka, a co ty mnie obchodzisz albo słona, żebym szczuć komuś na was kazała? Same bzdury piszecie, atakujecie a później winnych szukacie... załóżcie kaganiec na mordy i nikt was atakował nie będzie.

To ty słona zaprosiłaś tutaj ludzi, żeby pokazali ci gdzie twoje miejsce...

Ja wiem, ty wiedzieć nie musisz, poza tym nie jesteś moją koleżanką, żebym tu się przed tobą otwierała...
Pracownik lady mięsnej 9 min. temu
Co to za głupie argumenty?
Szpilka 9 min. temu
Grafomanka

sama masz mordę i żółte zęby, kopciuchu. a johnny po huk tu przylazł i szczuł?
Pracownik lady mięsnej 7 min. temu
Szpilka Internet obnaża prawdziwą naturę kobiet hahahhahaa
Grafomanka 7 min. temu
Johnny tylko ci odpowiedział na chamstwo... z tego co widziałam, nie podobało ci się?
🤣
Szpilka 7 min. temu
taki jest cel twojego pobytu tutaj - trollowanie, umniejszanie, ośmieszanie i wyzwanie.

słyszałam, jak obrabiałaś userom żopy, krętaczko!
Pracownik lady mięsnej 6 min. temu
https://www.opowi.pl/forum/kobiece-bitwy-w-kisielu-w1570/
Szpilka 6 min. temu
Grafomanka

ważne, że tobie się podobało, c'nie, trolliszczu?
Szpilka 5 min. temu
Pracownik lady mięsnej

No niestety, ale ja nie wiem, czy to kobieta, to jakiś babochłop bez hamulca w gębie.
Grafomanka 4 min. temu
Szpilka, to ty wyzywasz... ty czytasz wszystko i snujesz pierdolamento.

Fakt, już nikomu więcej nie zwrócę uwagi, żeby nie jechał po takim chamstwie...
Grafomanka 3 min. temu
Ta co ma hamulec... ja pitolę, ta baba nie czyta co pisze.
To jest element patologiczny...
słone paluszki przed chwilą
tobie, twój serdeczny przyjaciel pokazał, gdzie jest miejsce.
Ja się z nim nie (za)przyjaźniłam...
Wojciech Grzegorz Domagała 2 godz. temu
Twoja ocena: 5
słone paluszki 2 godz. temu
SI, idź napisać kolejny wierszyk.
o nim pseud
4 miesiące temu
Cd.
słone paluszki 2 dni temu
Najlepszą Wyrocznią jest Trzy Cztery.

Grafomanka 2 dni temu
Nie jest, bo nie potrafi wejść w metaforę. Stara się, rozpisuje, czasami coś tam jej wyjdzie, ale bardziej skupia się na bzdetach, niż na istocie wiersza

słone paluszki 2 dni temu
Grafomanka
To co ty nazywasz bzdedami, inni nazywają esencją utworu. Bo każdy ma prawo zobaczyć coś innego w tekście i właśnie te niuanse, a w twojej mowie "bzdety" mogą stanowić szkielet utworu.

Grafomanka 2 dni temu
słone paluszki, nie, esencja utworu znajduje się w rdzeniu wiersza, otoczka obok niewielkie ma znaczenie, dlatego wolę rdzeń... poza tym nie lubię lać wody, zbyt łatwe to

Szpilka 2 dni temu
Słone

Też lubię jej pisanie i analizy, są takie poetyckie jak wiersz 🙂

Grafomanka 2 dni temu
🤣🤣🤣

słone paluszki 2 dni temu
Grafomanka
Jesteś zła na Trzy Cztery, że nie zachwalała twoich wszystkich tekstów i stawała w obronie tych, których nękałaś.

Nie jesteś dobrą chrześcijanką. Nawet nie jesteś dobrym człowiekiem. Za to na pewno jesteś "dobrą" katoliczką, bomówią, że kościół katolicki wyznaje Szatana...

słone paluszki 2 dni temu
Szpilka
Nie znam nikogo, kto potrafi prześwietlić, "rozkroić", zdefiniować i ujrzeć coś, czego zwykłe oczęta nie potrafią dostrzec.
:)

Szpilka 2 dni temu
Grafomanka

a już tak nie zawiść, bo ci zaszkodzi. Trzy Cztery ma poetycką duszę i świetne pióro, a ty nie masz i może to lepiej, bo się nie godzi, żeby świnia ludzi bodła 😁

Szpilka 2 dni temu
słone paluszki

Ja też nie, pierwszy raz widzę taką niesamowitą wyobraźnię i jestem pod wielkim wrażeniem.

Sprawdza się, że nietuzinkowi są skromni, miernoty mają rozbuchane ego 😉

Grafomanka 2 dni temu
słone paluszki, mylisz się. Nie podobała mi się nieszczerość Trzy Cztery. to było powodem, że zaczęłam lekceważyć jej komentarze.
Przy dennych wierszykach rozpisywała się jakby odkrywała amerykę, a tam nie było czego odkrywać, bo wszystko było na tacy...

Zresztą zbyt mnie to śmieszyło... później jeszcze wiersz Agi, no i wyrobiłam sobie zdanie na temat tej Pani.

Ona chwaliła moje wiersze, chociaz niewiele z nich rozumiała, i kiedy to napisałam chyba się obraziła...

Szpilka 2 dni temu
Grafomanka

ty też chwalisz denne wierszyki johnnego, tobie wolno?

Grafomanka 2 dni temu
Johnny jest młody, jest na początku drogi, wszystko jeszcze przed nim... poza tym lubię go, fajny chłopak i mądry. Zna się na ludziach...

Szpilka 2 dni temu
Grafomanka

to straszne, młody a już taki cham. na pewno mu nie zapomnę tych inwektyw, a pamięć mam bardzo dobrą.

słone paluszki 2 dni temu
Grafomanka
Nie masz prawa rwierdzić, że Trzy Cztery nie rozumiała twoich wierszyków!
Bo rozumiała po swojemu, jak każdy inny Czytelnik.
Nikt nie siedzi w głowie Autora, więc ma prawo odczyttwać wg własnych doświadczeń, wiedzy i metafizyki.

Jesteś złą osobą.

Z Agą to była wpadka, która jedynie pitwierdziła, że Trzy Cztery jest Człowiekiem, który błądzi, jak każdy inny szaraczek.

Grafomanka 2 dni temu
Szpilka, oddał ci, co dostał od ciebie. Proste chyba...

Szpilka 2 dni temu
Grafomanka

nie oddał, tylko pierwszy mnie obraził. jak zwykłe musisz łżeć.

Szpilka 2 dni temu
słone paluszki

właśnie, ja też się mylę i zdarza się, że nie rozumiem wiersza i mówię o tym głośno, a grafomanka z miejsca mi ubliża, że głupia jestem.

lepiej przyznać się do niewiedzy, niż udawać, że się wie. O!

Grafomanka 2 dni temu
słone paluszki, mam prawo, kiedy prosty wers rozkładała na sto kawałków w tym żadnego w temacie, a wystarczyło wcześniejszy albo kolejny przeczytać, żeby połączyć.
No ludzie, można dziesięć interpretacji wyrazić, ale w jakimś zbliżeniu, a nie oddalając się od sedna. A z tym właśnie był problem. No i jeszcze te pytanie o detale bez znaczenia... to już śmieszyło mnie na maksa,

Grafomanka 2 dni temu
Szpilka ty to w ogóle niczego nie czaisz... lepiej jak będziesz pisała 'podoba mi się 5'
Mniej ośmieszenia...

Wzorowa Płaczlinda 2 dni temu
Szpilka bo ona wie wszystko najlepiej. Poklaska brochą i myśli że taka erudytka

Grafomanka 2 dni temu
Czekałam kiedy się pojawisz... było to więcej niż pewne

Szpilka 2 dni temu
jak udawała, że rozumie wiersz Kaczmarskiego, a jest cała książka z opracowaniami jego wierszy, bo on pisał ekfrazy i wiersze nawiązujące do historii, dlatego wiedzy trzeba, żeby dobrze zaanalizować.

Szpilka 2 dni temu
Grafomanka

'taki klimat albo wina niezdolna
do podzielenia.'

tjaaaaa, niezdolna wina, za to zdolna wódka i zakąska. daj se siana już!

słone paluszki 2 dni temu
Grafomanka, na tym polega Poezja!
Borze, jak to możliwe, że tego nie rozumiesz?

Tylko oskarżasz innych o brak wiedzy, tępotę i braku zrozumienia metafor.

A gdyby porównać Poezję do Malarstwa, to okazałoby się, że 99 osób widzi żółtą kropkę na czarnym tle, a 4 inne widzą coś zupełnie nieoczywistego i irracjonalnego.

Taki ma dar Trzy Cztery.

Wzorowa Płaczlinda 2 dni temu
Grafomanka tęskniłaś rozkaplicho

Szpilka 2 dni temu
Wzorowa Płaczlinda

Tak właśnie robi, potrolluje, zamydli temat i wyślizga się sianem!

Szpilka 2 dni temu
Grafomanka

cieszysz się? bo ja bardzo 😁

Wzorowa Płaczlinda 2 dni temu
Szpilka Leon ją uczył krętactwa

słone paluszki 2 dni temu
Szpilka
Ja raz napisałam, co widzę w wierszyku Grafomanki, to mnie wyśmiała na cały portal.
Taki z niej cudak. Chamski.

Szpilka 2 dni temu
Słone

Świetne porównanie, tak właśnie widzi Trzy Cztery 🙂

Szpilka 2 dni temu
Wzorowa Płaczlinda

Hihihih, jaki Leon?

Wzorowa Płaczlinda 2 dni temu
Szpilka z ósmego jej promotor

Szpilka 2 dni temu
Słone

Bo to chamka, powinna podziękować za interpretację, bo każdy ma prawo widzieć co innego, szczególnie u Grafomanki, u której wina jest niezdolna, za to ser zdolny i śledzik 🤣🤣🤣

Grafomanka 2 dni temu
słone paluszki, bo to było śmieszne... wy lepiej nie bierzcie się za interpretację. Albo bierzcie, fajnie wtedy jest...

Szpilka 2 dni temu
Wzorowa Płaczlinda

A ten, ładnie pisze, ale pamiętam, że mu orty poprawiałam, dziś chyba już nie robi 😉

Wzorowa Płaczlinda 2 dni temu
Szpilka zdolny śledzik a to dlatego tak wszystkie chłopy latają za nią

słone paluszki 2 dni temu
Grafomanka
Wiesz co najpiękniejszego w ludziach?
Różnice. Inność. Szaleństwo.
Ty tego nie rozumiesz, bo jesteś kalką kalki.
Schematem. Wyrobem czekoladopodobnym.

słone paluszki 2 dni temu
Szpilka
No, widzisz, jaki z niej typ paskudny...
Wyrób czekoladopodobny.

Szpilka 2 dni temu
Słone

o kurdę, jakie to niedobre było, dobrze, że bracik z Czech szoko przywoził. Idę już, do następnego 🙂

Grafomanka 2 dni temu
słone paluszki, to wy jak kalki jesteście... czekacie kiedy ktoś zinterpretuje, żeby zrozumieć i później coś tam chcecie zobaczyć, ale z lasu niewiele widać... ale mogę obiecać, że nie będę się już śmiała. Nie wiedziałam, że przeżywacie to. Naprawdę.
Ja się wygłupiam często i myślę, że wszyscy na portalach bawią się po prostu

słone paluszki 2 dni temu
Szpilka
Tymczasem, paaa!

słone paluszki 2 dni temu
Grafomanka

Jeśli wyciąganie prywatnych spraw innych użytkowników nazywasz zabawą i pękasz do rozpuku, to jesteś zepsutą do szpiku kości osobą. A takie lepiej omijać szerokim łukiem i błagać los, by nigdy taka postać nie wpełzła do naszego prywatnego życia...

Wzorowa Płaczlinda 2 dni temu
Grafomanka napisz swoje ckliwe wstawki pośmiejemy się

Wzorowa Płaczlinda 2 dni temu
Wrotycz cię zdemaskowała pusta literatko

Grafomanka 2 dni temu
Wrotycz, to mnie chwaliła, była moją siostrą i miała dług wdzięczności... dobrze że spłaciła, bo byłoby mi przykro inaczej...

Wzorowa Płaczlinda 2 dni temu
Grafomanka wdzięczności hahahaha

Grafomanka 2 dni temu
Wzorowa Płaczlinda dokładnie, ratowałam jej skórkę... ale mamy to za sobą. Opłacona czuję się po królewsku...

Wzorowa Płaczlinda 2 dni temu
Grafomanka zmyślaj dla swojej fiksacji

Grafomanka 2 dni temu
Wzorowa Płaczlinda, to żadne wymysły. Pomogłam jej, kiedy bardzo potrzebowała i podziękowała mi za to. Czysty interes.

Szpilka 2 dni temu
Grafomanka

tjaaaaa, jak zwykle same superlatywy o sobie jak pospolity pierTolec!

Grafomanka 2 dni temu
Szpilka, a co ty wiesz o umieraniu?

Wzorowa Płaczlinda 2 dni temu
Grafomanka przelew ci wysłała

o nim pseud 6 godz. temu
Wyjaśnienie dla mas;) Ten tekst to satyra dotyczącą nadmiarowości w stosunku do tego, co konieczne. Tak jak np. tutaj "Wtem ujrzeli sad owocowy" — czy sad może być nieowocowy? Takich konstrukcji powinno się unikać. Po przeczytaniu co komentarzy odnoszę wrażenie, że co niektórzy nie rozumieją pisanego, nawet jak jest napisane "podwójnie". Więc jeszcze raz:

w glorii chwały
świadomie zamierzony
czysty purnonsens

CZYSTY PURNONSENS
Szpilka
4 miesiące temu
Będziesz teraz wszystkim udowadniał, że twoje pisanie ociera się o parnasizm?

Uważam, że ociera się o bzdet. Tjaaaa, skoro nazwałeś, że to satyra, to niechybnie nią jest, tylko jeszcze zaznacz, w którym miejscu co jest zabawne. Ubliżanie czytelnikom i nakłanianie ich do zachwytów nad bzdetem na pewno popularności nie przydaje, chyba że chodzi o popularność trolla.

Owszem, dla mas, polecam przeczytać opracowanie -
'Poezja Gałczyńskigo, czyli awangarda dla mas'.

A teraz porównaj swój twór z wierszem Gałczyńskiego:

List z fiołkiem

Do tygodnika ŤPrzekrójť
Exp. : K. I. Gałczyński Obywatelu Redaktorze!
Poezja to jest złoty szerszeń,
co kąsa, więc się pisze wiersze -
cóż, człowiek pisze tak, jak może,
Obywatelu Redaktorze.

Jesień jest na Krakowie dzisiaj
i tyle kwiatów! tyle brzoskwiń!
Wiaterek dmucha, słonko skrzy się,
więc chodzę śliczny i beztroski
cóż, człowiek chodzi tak, jak może,
Obywatelu Redaktorze.

Czy mam zmartwienia? Tak, czasami,
niewielkie, tak jak w niebie gwiazdy
właściwie jedno (między nami),
że życie ukochałem nazbyt -
cóż, człowiek kocha tak, jak może,
Obywatelu Redaktorze.

Wiec kiedy przyjdzie dzień przeklęty,
że śmierć utopi w czarnym winie
wszystkie muzyczne instrumenty,
kwiaty i wiersze, i brzoskwinie,
to przykro, lecz cóż płacz pomoże,
Obywatelu Redaktorze.

A jednak żal. Odejść niełatwo.
Taak. Kończę wiersz ten ze łzą w oku.
Lecz może, dzięki mym kontaktom,
będę aniołkiem na obłoku?
Cóż, człowiek fruwa tak, jak może,
Obywatelu Redaktorze.
Szpilka
4 miesiące temu
Purnonsens to nie satyra, satyra odzwierciedla rzeczywistość w krzywym zwierciadle, purnonsens dzieje się tylko i wyłącznie w języku! Użycie pleonazmu - 'Wtem ujrzeli sad owocowy' nie jest żadnym purnonsensem, napisanie, że coś jest purnonsensem też nim nie jest!
Doskonałym przykładem purnonsensu w języku polskim są limeryki i zabawne epitafia. Purnonsens to trudna sztuka, dlatego tak niewielu potrafi pisać limeryki, zazwyczaj większość tworzy limerykopodobne coś.
Epitafia Parlickiego, czyli naigrywanie się ze śmierci w naszej kulturze długo nie znajdowało akceptacji. No cóż, purnonsens to domena humoru angielskiego, często trudno go zrozumieć.

Epitafium króliczka Playboya

Na rozkładówkach w wielkim nakładzie,
Dziś bez nakładu, za to w rozkładzie.

Epitafium donatora

Choć był bez szkoły, prostym chłopem,
Dziś jest na szkiełkach pod mikroskopem.

Epitafium górnika

W kopalniach kopał przez całe życie,
Sam zakopany jest znacznie płycej.

Epitafium uczestników pogrzebu

Są dochowane do tej mogiły
Typy ze stypy, co się zapiły.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji