LBnR i Kocwiaczek zapraszają do 82 Bitwy na Rymy

Kocwiaczek
04.01.2021
Ponownie dostąpiłam zaszczytu podawania tematów bitwy, zatem prędko wrzucam je na tapetę :)

Proponuję zatem:

1. Rozpęd – szybkość, prędkość i jeszcze raz ruch! Nabieramy prędkości, poruszając ciało, ale też w jakimś działaniu. Czasem możemy się jednak przeliczyć i źle dobrany rozpęd sprawi, iż wypadniemy z toru lub przegramy zawody. Dobrze jest go więc odpowiednio wyliczyć, tak jak mierzymy siły na zamiary.

2. Bezdech – noc nie zawsze jest sprzymierzeńcem. Czasem może nas pogrążyć. Aż strach się bać, gdy koszmar wejdzie za mocno, albo kiepski stan zdrowia i psychiki położy się cieniem na naszym śnie. Relax, take it easy i proszę się nie denerwować ;)

Interpretacja zupełnie dowolna. Mam nadzieję, że tak szybko ruszycie w pióra, że aż wam tchu zabraknie :D

Pozdrowienia i do zobaczenia w kolejnym starciu!
Kocwiaczek
04.01.2021
A no i zapomniałam o ramach czasowych:)

Termin dodawania prac wyznaczam na 18 stycznia (poniedziałek). 19-21 (od wtorku do czwartku) głosujemy na ulubione utwory, przyznając punkty w skali od trzech do jednego. 22 stycznia (piątek) nastąpi ogłoszenie zwycięzcy. A potem bawimy się dalej!
Dziękujemy za szybkość i zaczynamy Bitwę. Wszystkie dane, zmiany i terminy w zakładce na Głównej;
https://www.opowi.pl/konkursy/

Zapraszamy Wszystkich. Liczymy na Was.
Onyx
04.01.2021
Intrygujące tematy
Cicho_sza
04.01.2021
Super tematy :) Może i znów coś ugniotę :P
Zapraszamy Szanowne Opowijki i Szanownych Opowijczyków

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji