Rozmowa Jasia Kapeli ze Stanowskim w Hejt Parku

Yourofsky
3 tygodnie temu
Jakie macie po tej rozmowie wrażenia jest tam też przeczytany wiersz Jasia kapeli. Co o tym myślicie i ogólnie o tej ustawie " hajs dla artystów " na opini o artyscie Jaś Kapela kończąc.

Pozdrawiam ;)

P.S. miłej rozrywki :)
Targówek
3 tygodnie temu
Akapella jest aż tak istotny, by tworzyć nowy wątek?
Pan Buczybór
3 tygodnie temu
co to za wątek w ogóle...
Wiem tyle, że Stanowski to szuja, a Kapela debil, a samej rozmowy nie mam zamiaru oglądać
Yourofsky
3 tygodnie temu
Myślę że jest istotny bo obejrzało ten hejt 3,5 miliona ludzi. Dlaczego ?
Pan Buczybór
3 tygodnie temu
ludzie lubią taką prostą rozrywkę i kontrowersje
Yourofsky
3 tygodnie temu
Zgadzam się. Choć to przykre, przez 2 wojne i potem zabór Rosyjski byliśmy narodem w którym tępiło się intelektualistów.

Wczoraj oglądałem wykład a raczej dyskusje w Uniwersytecie Warszawskim na temat komputerów kwantowych, na auli z tego co policzyłem było tylko 9 osób.

Tymczasem większość Polaków ogląda z zainteresowaniem i błyskiem w oczach Gwiazdy Skaczą Do Wody a sztuką zaczyna sie nazywać " twórczość " Jasia, który co gorsza domaga się za to zapłaty.
Yourofsky
3 tygodnie temu
Ja, nawet gdybym już wydał 10 dobrych, poczytnych książek - WARTOŚCIOWYCH to nigdy bym się nie upominał o dodatkową kase wynikającej z tej ustawy. Po prostu - prawo wolnego rynku - jesteś dobry to zarabiasz i tyle w temacie.
Ellie Victoriano
3 tygodnie temu
Wyjebane jajca
cos_ci_opowiem
wczoraj o 22:37
Jego wiersze to elukubracje i to piszę ja, poetycki abnegat. Natomiast jeśli chodzi o tematy publicznego łożenia na mniej dochodowe gałęzie kultury, to się z nim zgadzam w wielu punktach. Stanowski zaprezentował się jako nowobogacki arogant sprowadzający wszystko do kwestii rentowności, a nie wszędzie to działa. Opera i teatr rzadko kiedy są rentowne, a nikt nie powie, że nie są potrzebne.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji