Rozmowy polityczne V wersja 2.0

yanko wojownik 1125
3 tygodnie temu
Nieustanna kopulacja polityki i religii
iNick
3 tygodnie temu
"Ludzie są dobrzy, zło nie istnieje"
poco
2 tygodnie temu
"ludzie istnieją tylko chwilę,
zło jest wieczne"
pansowa
2 tygodnie temu
A mnie tu notorycznie poprawny Antek wycina (((:
Jakby nie można było dodać do pitolenia jednego punktu instrukcji obsługi "nie dla idiotów".
I już oszołom byłby na aucie :)
Patriota
2 tygodnie temu
NIEPODLEGŁOŚĆ NIE NA SPRZEDAŻ

We wtorek na konferencji prasowej Robert Bąkiewicz, Witold Tumanowicz oraz Mateusz Marzoch zaprezentowali hasło tegorocznego Marszu Niepodległości: "Niepodległość nie na sprzedaż". Rozpocznie się on 11 listopada o godzinie 11.11 na rondzie Romana Dmowskiego w Warszawie.

Po przekazaniu najważniejszych informacji przyszedł czas na zadawanie pytań. Jeden z dziennikarzy chciał dowiedzieć się, dlaczego na konferencji są obecni dwaj zamaskowani mężczyźni ze Straży Narodowej.

– Ja się nie pytam, jaki dziennikarz jest jak ubrany, dlaczego pan ma niebieskie buty, a nie czerwone, dlatego proszę o poważne pytania – odparł Bąkiewicz.

Starcie Bąkiewicza z TVN
Wobec nieustępliwej postawy dziennikarza oraz po upewnieniu się, że reprezentuje on stację TVN, lider narodowców powiedział głośno, co sądzi na temat tej telewizji.

– Telewizja TVN od kilku dni podżega do przestępstw – powiedział Bąkiewicz.

– To jest żenujące, bo to jest próba manipulacji pewnej. Jeśli pani mnie zaprosi do studia i na żywo pozwoli mi pani prowadzić dyskusję z redaktorem przed kamerami waszej stacji, chętnie będę odpowiadał na wiele pytań. Muszę mieć zapewnioną możliwość obrony własnych tez. Jesteście manipulatorami, jesteście kłamcami publicznymi, jesteście podżegaczami do przestępstw i robicie to dalej w tej chwili – kontynuował prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości.
pansowa
2 tygodnie temu
No i tu też bydlę trafiło (((:
Nadleśniczy Nuncescu
2 tygodnie temu
Ale że jak zamaskowani?
Patriota
2 tygodnie temu
No przecież jest obowiązek noszenia masek.
Nadleśniczy Nuncescu
2 tygodnie temu
Byli w maseczkach czy kominiarkach?
pansowa
2 tygodnie temu
Idź parchu do swoich Bąkiewiczów.
Nie twoje miejsce wśród normalnych ludzi.
Mess
2 tygodnie temu
🤮
Patriota
2 tygodnie temu
NN, nie widziałem tej konferencji.
Nadleśniczy Nuncescu
2 tygodnie temu
Normalnych, czyli według twej stratyfikacji jakich?
Patriota
2 tygodnie temu
On ma żółte papiery, i siebie uważa za normalnego, nie przejmuj się jego bredzeniem.
SwanSong
2 tygodnie temu
Bąkiewicz to ten cham skończony?
Mess
2 tygodnie temu
Kolejny pseudo patriota
Shogun
2 tygodnie temu
Kurła, a jak kaczor w tvpis podżegał narodowców i swoich wyborców do walki z rodakami to dobrze było? Co? Może mi powiesz że zapomniałeś jak występował niczym jaruzelski.
Shogun
2 tygodnie temu
Więc daruj sobie hipokryto skończony.
Patriota
2 tygodnie temu
Ha, ha, jak tuskoidy zakłucały wiece to dobrze, jak Bąkiewicz, to źle. Ot hipokryzja;))
Patriota
2 tygodnie temu
No ale dobrze to wiedzieć, że ich to wnerwia. Niepewni swoich racji.

Część postów została ukryta (582)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

SwanSong
tydzień temu
Już jedziesz, cwelino, po powstańcach? Bo nie przyklaskują temu komunistycznemu rządowi? Patrioci opowiadają się za Europą, targowica i zdrajcy to tacy jak ty.
Patriota
tydzień temu
Tylko najprymitywniejsza dzicz ze wschodu jest w stanie zakłócić żałobę, modlitwy, uroczystości nad grobami. Pani Wando Stawsko, czy popierasz tę barbarzyńską dzicz? Jeśli popierasz, nie różnisz się niczym od niej.
Patriota
tydzień temu
Err Stawska
pansowa
tydzień temu
Znowu wyłazisz z budy kundlu?
Czekasz na kopa?
Doczekasz się.
poco
tydzień temu
pansowa grozi kopem
czyżby był on jełopem?
och nie! przecie on ptakiem
nie tam jakimś tam ssakiem

p.s. mój ptak ma 17 cm
yanko wojownik 1125
tydzień temu
poco, Jesteś Bogumiłem? Ja myślę, że jednak nie, IQ mi się wydaje podrasowane, ale naukowcy III Rzeszy cuda robili, więc może jakiś upgrade, prototypowej wersji
poco
tydzień temu
miłe mi wszystkie bogi
wszak po mam rogi
poco
tydzień temu
na guże error / ma być :

miłe mi wszystkie bogi
wszak po to mam rogi
Dobranocka
tydzień temu
Bardzo wesoło tutaj.
poco
tydzień temu
bo my lud radosny
więc byle do wiosny
kałwid nas nie zmorze
a psik!! ratuj się kto może!!!!!
Maurycy Lesniewski
tydzień temu
Ant
tydzień temu
Polska nigdzie nie wyjdzie, bo Polacy są za Unią. Działania niektórych osób z koalicji rządzącej są szkodliwe i w dłuższej perspektywie szkodzące w tej kwestii. Ale na szczęście wiecznie nie będą rządzić
cos_ci_opowiem
tydzień temu
Ant 17 min. temu
Polska nigdzie nie wyjdzie, bo Polacy są za Unią.
x
Suteren też? Masz tu na Opowi małą próbkę tego, co suteren myśli o UE. Poza tym nie trzeba organizować referendum, żeby wyjść z UE. Gdyby trzeba było, to pewnie byłoby 60-40 za zostaniem, ale kacza banda olewa to 60% nieprawdziwych Polaków, zdrajców, sowietów, volksdeutchów i tak dalej według słowniczka bogoojczyźnianego.
Ant
tydzień temu
Krzykacze to mniejszość. Jest takie powiedzenie, że im mniejszy pies, tym głośniej szczeka
cos_ci_opowiem
tydzień temu
A myślisz, że tych krzykaczy nikt nie słucha? Tym bardziej, że sporo ich jest też w pisowskim mainstreamu?
Ant
tydzień temu
Nie to, że nikt nie słucha. Tacy potrafią namącić. Ja jednak wierzę w zdrowy rozsądek.
Targówek
6 dni temu
Zdrowym rozsądkiem nie jest kolonializm, kolego...
Patriota
6 dni temu
Protestujący w Luksemburgu w obronie swoich miejsc pracy niszczonych przez totalitarną dyktaturę z Brukseli, robotnicy z Polski zostali powitani zasiekami z drutu kolczastego, kordonami uzbrojonej po zęby policji z psami, armatkami wodnymi. Witamy w orwelowskim świecie brukselskiej "demokracji".
cos_ci_opowiem
6 dni temu
Ant
6 dni temu
LOL święte słowa
Targówek
2 dni temu
https://dorzeczy.pl/ekonomia/217507/mentzen-kaczynski-nie-ma-pojecia-co-zawiera-polski-lad.html
Tjeri
2 dni temu
Ruski ład zawiera całą masę błędów. A "cwaniacy", jak pan prezes był łaskaw przedsiębiorców nazwać, utrzymują Polskę.
Targówek
2 dni temu
W tym się zgodze
Maurycy Lesniewski
wczoraj o 14:05
„Aktualności
Nº 192/2021 : 27 października 2021 r.
Postanowienie Trybunału Sprawiedliwości w sprawie C-204/21 R Komisja przeciwko Polsce
en fr pl
Polska, z uwagi na to, że nie zawiesiła stosowania przepisów krajowych odnoszących się w szczególności do uprawnień Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego, została zobowiązana do zapłaty na rzecz Komisji okresowej kary pieniężnej w wysokości 1 000 000 EUR dziennie
Nº 191/2021 : 27 października 2021 r.
Uroczyste posiedzenie Objęcie stanowiska przez dwóch nowych członków Sądu Unii Europejskiej
bg es cs da de et el en fr hr it lv lt hu mt nl pl pt ro sk sl fi sv
Nº 190/2021 : 26 października 2021 r.
Wyrok Trybunału Sprawiedliwości w sprawie C-109/20 PL Holdings
bg es cs da de et el en fr hr it lv lt hu mt nl pl pt ro sk sl fi sv
Prawo Unii zakazuje zawarcia przez państwo członkowskie zapisu na sąd polubowny o treści identycznej z treścią nieważnej klauzuli arbitrażowej zawartej w dwustronnym traktacie inwestycyjnym między państwami członkowskimi
Wszystkie aktualności”
Tjeri
wczoraj o 14:20
Co się będą przejmować rządzący, jak "cwaniaki" wszystko sfinansują...
Szpilka
wczoraj o 14:23
I co? Wylecimy z Unii? Zupełnie mi to nie pasuje 😐
yanko wojownik 1125
wczoraj o 14:29
Precz u Uniom! Precz z uchodźcom! Przecz z Faszyzmem!
Maurycy Lesniewski
wczoraj o 14:29
Dużo gadają o niewyprowadzaniu Polski z Unii, jednak z drugiej strony wyciągają nas wołami…
Jeśli ktoś głosował na PIS bo mu się coś tam u nich podobało i dlatego przymykał oko na ciągoty dyktatorskie, to teraz już powinien zobaczyć, że nie każda marchewka powinna smakować tak samo.
Nie mówię o pisowskim betonie, bo to wiadomo…
yanko wojownik 1125
wczoraj o 14:32
I jeszcze precz z Watykanizmem! Czyli religiom.
Szpilka
wczoraj o 14:39
Maurycy, ja już nie nadążam - kto ten dobry, a kto zły, za dużo chaosu i awantur 😐
yanko wojownik 1125
wczoraj o 14:40
Precz z chemizacją, wycinką drzew, bezdomnością jaskółek, elektrowniami z rozszczepionym atomem! Precz plastikiem! Precz z asfaltyzacją i laniem betonów, precz z brakiem poboczów przy jedniach i za szybkimi autami, precz z pośpiechem chuj wie gdzie, po cholera wie po co, precz z konsupcjonizmem nad miarę.

Ewentualnie precz z gatunkiem, bo teraz cały światy chce być Europą, precz ze światem, który che być postacią mitologiczną Jowiszowym i księżycem!
yanko wojownik 1125
wczoraj o 14:43
Yanko jest dobry, dla ziemian, którzy nie reprezentują ciągot do zabijania ptaków, bo śpiewają i drzew, bo śmiecą liśćmi i nie budowania kościołów i wielkich Jezusów i papieży, zamiast dobrze wyposażonych szpitali!
yanko wojownik 1125
wczoraj o 14:46
I żeby się nadmiernie nie mnożyła ludzkość - ludzkość musi wiedzieć i stosować antykoncepcje, bo inaczej będą kolejne odgórne typu bardziej kastrujący Covid, planeta ma swój udźwig dla bytów, nie trzeba przeciążać człowiekiem.
yanko wojownik 1125
wczoraj o 14:50
Precz z Made in China!
Maurycy Lesniewski
wczoraj o 14:50
Szpilka@ Jak byś miała szansę powstrzymać Hitlera przed drugą wojną, byś wiedziała to co wiemy dziś, nie pozwoliłabyś mu zająć Czechosłowacji. Dziś polskie sądy są Czechosłowacją…
Jakby rosnącej polskiej dyktaturce pozwolili to jaki będzie następny jej ruch? Jedna partia w kraju?
yanko wojownik 1125
wczoraj o 14:54
Yanko to już napisał kilka lat temu, co będzie, faszyzm, na wzór Włoski lub Niemiecki, nawet wstawiał na portalu, porównał Kaczyńskiego do Hindenburga i teraz - kto będzie kanclerzem?
yanko wojownik 1125
wczoraj o 14:56
Ale jak yankowi rzucą monetę, to nie będzie mówił, że źle (tylko za dużo kościołów), bo UE nie rzuca yankowi monety. Tylko narzuca niefajne
Szpilka
wczoraj o 14:59
Maurycy, dyktatury tworzą się nie tylko w Polsce, nie chcę dramatyzować, ale nieciekawie się robi 😐
yanko wojownik 1125
wczoraj o 15:00
Za komuny choc latarnie się pa;iły, a teraz to nawet lamp nie ma przy słupach, Skandal pisał, ze yanko ma remontowane chodniki z funduszy - no chyba takie dywanowe tam na wschodzie u yanka i ktoś zajumał. Choć Ant pisał, że u niego jest chodnik, to Ant ma, a yanko nie ma, a drzewa wycinają i grzybów coraz mniej i cienia - dzikie maszyny karczujące w czasie jazdy - pewnie dotowane z UE - bandytyzm przeciw przyrodzie
Maurycy Lesniewski
wczoraj o 15:02
My powinnismy skupić się na Polsce, bo my jako wyborcy jeszcze możemy coś z tym zrobić. Jeszcze…
To że gdzie indziej tak się dzieje nie jest wytłumaczeniem. Przed drugą wojną dyktatura też nie powstała tylko w jednym kraju.
Szpilka
wczoraj o 15:06
Maurycy, a na kogo miałabym zagłosować? Mnie się żadne ugrupowanie polityczne nie podoba ani PiS, ani PO, czy może jest jakieś jeszcze, które niesie nadzieję na normalność?
yanko wojownik 1125
wczoraj o 15:12
Yanko niesie sprawiedliwość, jak będzie trzeba, to nawet da taki napis na bagnecie. Tylko jeszcze nie ma partii.
Bezdomność i bezrobocie przestały by istnieć za rządów yanka, podstawą byłoby dbanie o obywatela polski - każdego i byłby nakarmiony, dobrze leczony i z dobrze płatną pracą. Dalej dbałość o przyrodę, bo do życia potrzeba środowiska a nie tylko kapitału i różne inne logiczne byłoby za yanka i świeckość i dużo wolności w poglądach
Maurycy Lesniewski
wczoraj o 15:13
Masz głowę na karku, widzisz co się dzieje, weź i zmierz za i przeciw. Może ci ten kierunek odpowiada pomimo „niedogodności”?
Ja nie będę agitował za żadną partią ale gdybym głosował na PiS to oni już dawno wyczerpali wszelkie limity i przekroczyli wszelkie granice w złym słowa tego znaczenia. Na pewno znalazłbym inną, może niedoskonałą ale nie tak popieprzoną partię
Szpilka
wczoraj o 15:18
Maurycy, widzę to za mocno powiedziane, przyglądam się z dala, słucham relacji znajomych i czytam prasę, jednych rządy PiS-u satysfakcjonują, a inni na nich plują, naprawdę trudno o obiektywny osąd, gdy się w kraju nie mieszka.

A tak na marginesie, to PiS poparł kandydaturę von der Leyen, to się odwdzięczyła 😐
yanko wojownik 1125
wczoraj o 15:18
Mikke mówił, żeby likwidować socjale, żeby rodziców dzieci utrzymywały na starość, Cejrowski (ten od Powtórki z PRLu, i WC Kwadransa, Bosy Podróżnik - CZACZA - Kowboj) mówił to samo, chcą cofnięcia do czasów dziadostwa - kiedy chodziły po prośbie dziady, bo nie było emerytur powszechnych i mało było rent
yanko wojownik 1125
wczoraj o 15:22
Nie ma alternatyw, jest źle albo yanko, chyba, że kto wierzy w Polskę 2050 - to jak ma nadzieje na długie pożycie - może mniej już intymne
yanko wojownik 1125
wczoraj o 15:27
Albo w AgroUnię... Ci to chapnęli dotacji z UE... - czyli od wszystkich płacących podatki, bo UE, nie posiada drukarni Euro pod Brukselą - szok! Ale podobno to prawda. Teraz chcą jeszcze z PL, mogą protestować, bo nie muszą pracować w gospodarstwach, w których zatrudniają pracowników, jak coś ugrają, to może lepiej ich opłacą? To może się opłacać ich pracownikom.
cos_ci_opowiem
wczoraj o 16:45
A tak na marginesie, to PiS poparł kandydaturę von der Leyen, to się odwdzięczyła 😐
x
No chyba dobrze, bo to świadczy o tym, że nad osobiste sympatie stawia konkrety.
poco
wczoraj o 17:04
m w w d
poco
7 godz. temu
https://wpolityce.pl/kryminal/571822-news-aktywista-obywateli-rp-zatrzymany-w-aucie-imigranci

autostop, autostop......
siadaj bracie dalej hop

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji