Rozmowy polityczne

Raven18
26.10.2020
Tutaj piszmy o polityce
Pan Buczybór
26.10.2020
Można przeklinać?
Raven18
26.10.2020
Ostatnimi czasy jakoś przekonałem się do Konfederacji - przynajmniej pod względem gospodarczym. Ale teraz znowu podpisali się pod tą ustawą czym mnie nieco zrazili. I też nie lubię tam wszystkich - szczególnie Narodowców. Ale na przykład bardzo lubię Berkowicza
Raven18
26.10.2020
Bucz - oczywiście
Targówek
26.10.2020
A czemu akurat Berkowicza?
Targówek
26.10.2020
Poza tym poparcie dla Konfederacji nie przysporzy ci na opowi sympatii o czym się juz przekonałem
Pan Buczybór
26.10.2020
a kto by się sympatią przejmował...
Raven18
26.10.2020
Jakoś sama jego aparycja do mnie przemawia - sposób mówienia, prezentowania się. No i strasznie się mi podobała jego wypowiedź o podatku spadkowym
Tomasz - No, domyślam się ale jakoś nie dbam o to.

W sumie ostatnim czasem bardziej skupiłem się na sytuacji w USA niż w Polsce - w końcu wybory
laura123
26.10.2020
Ja się zrazilam do wszystkich, szczerze mówiąc gdybym musiała na jakąś partię się zdecydować, to bym miała poważny problem.
Jednym słowem, mam ich wszystkich dość.
Teraz jeszcze lewica sięga dna, choć po okresie komunizmu i tak pelzali, ale to, co teraz czynią, to już zbydlecenie.
Targówek
26.10.2020
Berkowicz to jeden z tych młodszych, ja osobiście wolę Mikke i Wilka.
Pan Buczybór
26.10.2020
W USA chyba dalej bajzel, prawda?
Targówek
26.10.2020
Miejmy nadzieję że Joe Biden przesra te wybory.
Raven18
26.10.2020
Bucz - Raczej trochę się sytuacja wypłaszcza.
Tomasz - Ja nie lubię Korwina, i tak, Trump2020
Laura - zgadzam się! ❤
Liv12365
26.10.2020
Każdy swoje brudy pierze :)
Liv12365
26.10.2020
A tak a propo bardzo aktualnego tematu ;) https://oko.press/bezocze-mozg-poza-czaszka-zarosniecie-przelyku-brzydkie-dzieci-wadami-wrodzonym/
kigja
26.10.2020
Straszne?
Raven18
26.10.2020
Rzeczywiście, ciężko się na to patrzy
Jarema
27.10.2020
Polonia wspiera Trumpa.
Raven18
27.10.2020
Yup, to prawda i bardzo słusznie. Liczę na to, że pokona tego dziadka
Targówek
27.10.2020
Feminizm - z nami lub przeciwko nam. W komentarzach widzę irracjonalne zachowanie Szpilek i Lotosów. Kto poprze ten bełkot temu liżą cztery litery,a kto skrytykuje, jest wyzywany podobnie jak księża. Czy coś potrafią poza wulgarnością i szowinizmem? Jestem ciekaw.

Część postów została ukryta (5544)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Ellie Victoriano
03.01.2021
Ale to, ze w innych miejscach sa problemy, nie oznacza, że u nas ich już nie ma. Watykanie innym błędów, nie naprawi błędów u nas samych. Teraz chcesz jedynie odwrócić uwagę.
SwanSong
03.01.2021
Przecież sam chciałeś pałować Strajki Kobiet. To źle jak pałują jednych, ale dobrze, jak drugich?
Celina
03.01.2021
Swang, jesteś zacofany z wiedzą, nawet w Arabii Saudyjskiej, już kobiety mogą mieć prawo jazdy. A ty żyjesz w szklanej bańce i o tym nie wiesz. Już nie ma takich miejsc, gdzie kobiety nie mogą jeździć samochodami. Więc nie kłam, plis.
SwanSong
03.01.2021
Tak, tak. Mało wiesz. Prawo weszła od niedawna, że mogą jeździć. teoria, a praktyka. Poczytaj, dokształć się, bo fronda ci wiele nie wyjaśni.
Celina
03.01.2021
Makron pałuje, i to bez pardonu, jakby w kukły policja wali, nie w ludzi, uczniowie podparyskiej szkoły na klęczkach, z rękami do tyłu, jak za Hitlera. No, demokracja palce lizać, i jest się od kogo uczyć, ha, ha:)))
SwanSong
03.01.2021
Brutalność policji to inna sprawa. Francja to niejedyny kraj, gdzie policja sobie za dużo pozwala.
Ellie Victoriano
03.01.2021
To uczy, a raczej przestrzega przed tym, jak działa społeczeństwo i na co warto być wyczulonym. Nie rozumiem cię teraz, Celino.
Gdyby PiS wypowiedział dosłownie wojnę homoseksualistom i skazywał ich na śmierć przez spalenie na stosie, w najlepszym scenariuszu siedziałbyś cicho.
Oczywiście przykład, który raczej nie ma szans się wydarzyć, ale chodzi o zobrazowanie.
Ellie Victoriano
03.01.2021
Chyba ze to nie tyczy się filmu, choć brzmi tak, jakbys po części do niego nawiązywał ?
Celina
03.01.2021
Czy w Polsce byli kiedykolwiek prześladowani homoseksualiści, gdy w innych krajach mordowano ich, poddawano torturom? Nigdy. Skąd wiec bierzesz jakieś insynuacje o skazywaniu na śmierć i torturach. Niech sobie żyją, byle normalnym ludziom nie włazili na głowy i nie udowadniali, że to jakiś lepszy styl życia. Bo ani lepszy, ani zdrowy, ani moralny. Ale niech sobie żyją, jak dotychczas, tylko niech nie gorszą innych. Czyli status quo, jak zwykle.
Ellie Victoriano
03.01.2021
Przecież sama uznalam to jako bardzo odległy przykład ??
SwanSong
03.01.2021
Oczywiście, że homoseksualizm nie jest, ani lepszy, ani zdrowszy. Ale moralność to już pojęcie względne. Skoro się kochają, nie przeszkadzają nikomu, to co w tym niemoralnego?
Celina
03.01.2021
Już o tym pisałem, co do zdrowia, tak samo niebezpieczni jak osoby palące tytoń w towarzystwie innych. Co znaczy, że nie szkodzą? Zarażanie partnera nawet nieświadome, to też szkodzenia. A ten partner kolejno, oni mają po kilkuset partnerów w ciągu życia, więc szybkość roznoszenia różnych zaraz też jest większa. Czyli też szkodzą. Mimo, że o tym od dawna wiadomo, i tak nigdy nie byli w Polsce prześladowani.
Tylko jak demonstrują rzekomo chwaląc się tym, to już jest zwykła ohydna prowokacja. Duma gejowska, z czego? Że się będzie żyło krócej o przeciętnie kilkanaście lat?
Ellie Victoriano
03.01.2021
XDDD
Akwadar
03.01.2021
Znowu geje na tapecie...
Coś w sobie mają, że uwagę skupiają ;)
Ellie Victoriano
03.01.2021
Bo gej to nie umie być wierny xd
Ellie Victoriano
03.01.2021
A lesbijki potrafią?
Akwadar
03.01.2021
Cselina znawczyni homoseksualistów... ciekawe skąd czerpie wiedzę...
SwanSong
03.01.2021
Celina, co ty gadasz? Jakie kilkaset partnerów? Hetero może mieć kilkaset partnerek i homo może mieć kilkaset partnerów, ale nie każdy. No, chłopie, aż takiej rozwiązłości to nie ma.
Homo nie żyją krócej. Skąd masz te dane?
Celina
03.01.2021
Sodomici, a raczej reprezentujący ich polityczni aktywiście lewaccy za wszelką cenę próbują udowodnić reszcie społeczeństwa, że sodomia jest ok. Chwytają się w tym celu przeróżnych sposobów i imają wszelkich metod.
Odkryli jakiś homoseksualny gatunek pingwina i dawaj go na sztandary. Nauka nie dała dotąd odpowiedzi na to dziwne sezonowe zachowanie, kiedy to pingwinie panie wyruszają w ocean na łowy, ale to nie przeszkadza sodomitom radośnie drzeć jap: a widzicie, skoro zwierzęta mogą, to my też.
Skoro już tak bardzo kierują się zachowaniem zwierząt, naszych młodszych genetycznie braci, to powinni się przyjrzeć zachowaniom bocianów, albo łabędzi, które żyją w hetero monogamii całe życie. Takich gatunków, przykładów w naturze są tysiące, a nie jeden. Więc powinni podążyć za przykładem pięknych łabędzi, albo bocianów, skoro już koniecznie muszą czerpać życiowe mądrości od zwierząt.
SwanSong
03.01.2021
Powszechnie uważa się, że bociany łączą się w pary na całe życie, nie jest to jednak prawdą. Ptaki te są bardzo przywiązane do swoich gniazd, więc co roku powracają w to samo miejsce, zazwyczaj samce trochę wcześniej niż samice. Ponieważ jednak przylatują z zimowisk oddzielnie, może się zdarzyć, że jakaś nowa samica pojawi się wcześniej i zostaje zaakceptowana przez samca.
Celina
03.01.2021
Wyjątek nie reguła. Może zginąć, czy zostać zatrzymana po drodze z powodu rany. Niczego to nie zmienia w regule, że bociany są monogamiczne.
Ellie Victoriano
03.01.2021
Są zwierzęta monogamiczne i poligamiczne ??
Ellie Victoriano
03.01.2021
O ile pamiętam, to pingwyny tez łączą się w pary na cale życie i występują w nich pary homoseksualne.
Celina
03.01.2021
Pewnie takie z zaburzeniami mózgowymi, które nie rozpoznają płci.
Ellie Victoriano
03.01.2021
Przeciwnie, bo zdarza się, że samica celowo robi skok w bok z samcem, by ją zaplodnił, a pisklęciem zajmuje się razem z partnerką.
Akwadar
03.01.2021
ło matko... jakie średniowiecze...
Celina
03.01.2021
Raczej nie sądzę EV, bo w okresie największej zimy jajami opiekują się samce, a samice wypływają w morze w poszukiwaniu pokarmu, i dłuższy czas ich nie ma. Wtedy są największe wichury, co wydaje się niemożliwe, żeby samica po odchowaniu młodego chciała stać w ścisku między samcami i marznąć. Pewnie nie wiesz, jak to się dokładnie odbywa, ale nie zazdroszczę obowiązku który spada na samce, a opiekę nad młodymi wykonują solidarnie, całą grupą.
Celina
03.01.2021
Zresztą podawanie przez homoseksualistów jakichś zaburzonych osobników zwierzęcych, jako dowodu na homoseksualizm dowodzi, że z ich mózgami też nie jest wszystko w porządku. Swojego czasu nawet książeczkę dla dzieci na ten temat wydali.
Ellie Victoriano
03.01.2021
Widać nie doceniasz instynktu macierzyńskiego.
Ellie Victoriano
03.01.2021
Zresztą przygarniają też młode, których rodzice zginęli z jakichś przyczyn, z tego co pamiętam :p
Celina
03.01.2021
Rolę rodziny, macierzyństwa doceniam, jak najbardziej.
Ellie Victoriano
03.01.2021
No nie doceniasz u pingwinich, homoseksualnych mam :p
Celina
03.01.2021
Bo takich nie ma;))
Ellie Victoriano
03.01.2021
Wystarczy wpisac w wyszukiwarkę "homoseksualne pingwiny - macierzyństwo". Ale znając życie wymyślisz 50 innych powodów zaprzeczających.
Ellie Victoriano
03.01.2021
A raczej argumentów ?
Celina
03.01.2021
Tja, wypisują głupoty w necie, bo wiedzą, że ktoś łyknie myśląc że to prawda. Żarty.
Kiedyś tak było w telewizji, propaganda bolszewicka leciała na okrągło. Zapytali jednej starej baby na wsi, jaki ustrój jest najlepszy na świecie.
- No, komunizm panie - odpowiedziała baba.
- A skąd o tym wiecie?
- No, w telewizji mówili.

Dziś sobie wstaw zamiast telewizji "czytałam w necie" i możesz pośmiać się z siebie. Śmiech to zdrowie.
Ellie Victoriano
03.01.2021
Teraz na okrągło leci propaganda pisowska, ale łykasz ją jak pelikan ??
Celina
03.01.2021
Gdzie masz pisowską;) wszędzie antypolska, cokolwiek włączysz, tefałszen, albo polszmat, dziesiątki kanałów. Nawet w filmach propaganda.
Ellie Victoriano
03.01.2021
Tvp, radio Maryja, teraz wykupili gazety czy co to tam, jak zwał tak zwał.
Ale może inaczej zapytam - co chcesz osiągnąć swoimi działaniami na tym portalu?
Celina
03.01.2021
EV, gdzie masz pisowską propagandę w RM? Chyba nie słuchasz. Po krytyce przez RM piątki dla zwierząt, to w pisie aż się kurzyło. Nawet nie wiesz, jak ich zjechali. A teraz najnowsze podwyżki też krytykują. Posłuchaj sobie wiadomości, albo polecam Rozmowy Niedokończone.
Ellie Victoriano
03.01.2021
Podwyżki = wyższe podatki. Myślisz, że wezmą pieniądze z nieba?
Celina
03.01.2021
A TVP to przecie telewizja rządowa, więc głupotą i brakiem logiki byłoby, gdyby krytykowała rząd, skoro jego przekaz ma realizować.
Celina
03.01.2021
Cieszę się, że markety zaczną wreszcie płacić w Polsce podatki. Ja jestem za podwyżką im podatków, żeby wyrównywać szanse nielicznych polskich przedsiębiorców, którym odbierają klientów.
Dobranoc.
Ellie Victoriano
03.01.2021
Dlatego sluchanie tvp nie ma sensu, bo nawet jak rząd robi coś złe, to sprzedadzą to tak, jakby było dobre ??
Ellie Victoriano
03.01.2021
No i nie odpowiedział ??
Ale ty zdajesz sobie sprawę, że w rzeczywistości zapłaciły za to my, bo zwiększa się ceny produktów?
Celina
03.01.2021
Polacy nie kupują u obcych.
Ellie Victoriano
03.01.2021
??
Liv12365
03.01.2021
xD
Targówek
04.01.2021
O czym wcześniej rozmawialiscie? Bo po rozwinięciu niestety to się nie pokazuje
Targówek
04.01.2021

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji