Słyszał ktoś o Digarcie?

KawaMelisaPapierosy
dwa lata temu
Taki portal dla twórców onegdajszy.
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Był, potem twórca go sprzedał onetowi i się skończył
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Jego kopią zarządza obecnie królowa zła, bunkry, baraki, zasieki, straże - zniewolenie
yanko wojownik 997
dwa lata temu
I grupa uprzywilejowana, bez reszty wierna i podległa królowej
Dementor Biały
dwa lata temu
Dickart?
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Zacny wątek, tylko szybko wyczerpał się tematycznie
Digart umarł, istnieje portal pokrewny, gdzie yanko nie może nasmrodzić i strasznie go przez to hemoroidy szczypią
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Slawoszczan Witłesko-Kruppo, yanko tam za dopłatą by nie poszedł, wąchać szczyn i dwójki Slawoszczana Witłesko-Krupposkiego, któren tam upodobał wypróżniać
Ant
dwa lata temu
Ja tylko kojarzę, że taki był
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Komentowano koniec: https://wykop.pl/link/3785399/digart-pl-do-konca-roku-zostanie-zamkniety

Jakie to podobne, żałuję, bo mnie tam nie było, byłem na porąbanym megatotalu (też upadł, wcześniej zarobił), nie wiedziałem, że istnieją inne art - portale i literackie, jakoś dziwnie nie przyszło mi to do głowy, ale więcej wolności było w necie, to i było gdzie się szlalać
yanko wojownik 997
dwa lata temu
"Serwis miał też niestety drugą twarz. Był znany z tzw. kółek wzajemnej adoracji, które zupełnie zaburzały obraz tego, który autor jest dobry, a który jest po prostu popularny. Miał setki, czy wręcz tysiące prac zupełnie amatorskich i zwyczajnie słabych technicznie. Miał też kontrowersyjną, często niesprawiedliwą i zbyt nadgorliwą moderację.'

Odwzorowano, gdzie Slawoszczan robi szczan...
Yanko zamiast pierdoły pisać tutaj, napisz na Niepowtarzalnych i nie bój się Cerbera chłopie. Bo wygląda na to, że nie masz spodni, tylko ... hihihi
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Niepowtarzalny Styl z Opowi, Tendencja spadkowa w Niepowtarzalnych, hossa to jakby może dowerbować młodzieży
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Slawoszczan Witłesko-Kruppo, Obywatelu szczan - wy mi tu nie pitolcie, że chciałbym być, gdzie bym nie zrobił szczan na ścian i opryskane obuwie. Wiąże mnie jedynie sentymentalnie coś z osobowościami stąd, co ich opętało i wsiąkły tam, typu: Sensol., Mia123a itp. - wiąże dość luźno, czyli wcale, skoro łykają tamten klim i at, znaczy trzeba im podpiąć etykietkę - straceni dla tu, umiłowali inny land, goodbye im and good luck. Wy obywatelu szczan, zaś, fuckujcie się, boście crazy i pusty dzban - to macie w a'la czerep - imitacja wasz rozum
KawaMelisaPapierosy
dwa lata temu
Dobra Panie Panowie, gdzie poszedl Sensol, bo Wy tu tak enigmatycznie, jakby o Tym Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać?
KawaMelisaPapierosy
dwa lata temu
Co do Digarta moderacja miala w tym udzial, ale zlo splywalo od rybiej glowy, korporacyjnej i choc uzytkownicy, spolecznosc widziala sila rzeczy winowajcow w pierwszej linii, to moderacja grala kartami jakie podsuwano, czesto ze swiadomoscia zblizona do nie przymierzajac powstancow warszawskich.
KawaMelisaPapierosy
dwa lata temu
Swiadomoscia swiadomych powstancow warszawskich.
yanko wojownik 997
dwa lata temu
KawaMelisaPapierosy, Sensol, Sensol poddał się, poddał wpływom, uległ i teraz mieszka w bunkrze pod zamkiem złej królowej. Megatotal też z premedytacją zniechęcał do siebie ludzi, w kolejnych wersjach wyłączali czat, forum, komentarze - tak jakoś
skandal
dwa lata temu
Tak. Jestem tam bity i przypalany papierosami.
KawaMelisaPapierosy
dwa lata temu
Zajrzałem tam i rzeczywiście, biją papierosami.

Część postów została ukryta (8)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

yanko wojownik 997
dwa lata temu
Na mniej niż dziesięciu userów (może na pięciu), jeden mod swego czasu - ciekawostka i rzeczywiście było to miejsce godne... - porzucenia z pogardą
KawaMelisaPapierosy
dwa lata temu
Rany, jak dobrze jeszcze spotkać sfrustrowanego megalomana na amatorskim portalu literackim. Kiedyś tego było za dużo, teraz się człowiek cieszy, gdy sie jakis trafi. Z cała swoja mitologia, historia urazow, klatw i odrzucen. Obrazony mesjasz ktory przyszedl, a ktorego nikt nie rozpoznal, gardzacy ludzkoscia. Jedno ze zjawisk swiata, ktory prawie przeminal. Na swoj sposob jeden z ostatnich prawdziwych. Frustrat, ale przynajmniej prawdziwy frustrat.
KawaMelisaPapierosy
dwa lata temu
Widzialem takich sporo na Digarcie właśnie. Przepedzani, odchodzacy sami na dumowym uniesieniu, byly to wsrod moderacji najtwardsze osobniki na swoj sposob szanowane, a przynajmniej rozpoznawane. Im bardziej ich rugowano, tym bardziej portal tracil. Na koniec sie okazalo, ze tacy frustraci, to po pierwsze byli ludzie ktorym zalezalo, a dwa ze czesto mieli duzo racji. A ze sie wnerwiali, niekiedy slusznie, to i ton sie rewolucjonizowal, a meritum ginelo w pomoroce dziejow. Mam sentyment.
yanko wojownik 997
dwa lata temu
KawaMelisaPapierosy, Żaden megaloman, normalnie mnie wkurwili, a ten tu, szczan, kontynuuje dzieło.

A o wszystko, co popiszę, można zapytać admina (chyba że już nie wolno mu mówić prawdy lub nie chce jej pamiętać, może być pod czarem złym) i, nie tylko ja stamtąd poszłem - najpierw przyszłem (nie szedłem, bo to blisko było). Totalnie położyli na dzień dobry tę bajkę, bo baba miała fantazję, tako żadnych digartów nie dogonią
yanko wojownik 997
dwa lata temu
*piszę
yanko wojownik 997
dwa lata temu
popiszę, to w innej bajce
yanko wojownik 997
dwa lata temu
KawaMelisaPapierosy, Ciekawe czemu tu wracam po entych banach? Pretensji nie mam i chwalę...
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Nie wierzcie qmbajnistom!
Yanek się zdenerwował, bo go wielkiego artystę na cztery wiatry rozpędzili, hihihih
A potem przyszedł do sługa uniżony do władcy Opowi, wszechpotężnego Lorda, władcy siedmiu pryszczy i czwartej części łysiny. I zaproponował, że będzie błaznem, że on lubi się schlać, ale niech go dobry pan nie banuje, bo on tak musi. I dobry Pan się zgodził i tak oto Yanko, artysta niespełniony na opowi króluje, rzadko coś dobrego napisze, jeszcze rzadziej mądrze pochwali. Za to tańcuje napruty jak meserszmit w forum hihihih
Yanek się wzburzył, bo świat mu kopał sprzedał. Tylko opowi zostało. Teraz błaznów nie potrzeba ihihihih
Yanka boli bardzo, bo wyszło, że jednak nie taki z niego artysta dobry, jak go trzeźwo pochwalą hihihih
Opowi chwali bo musi, bo jedyna jego ostoja, czubków u nas ci tutaj dostatek, a król ich jeden - Yanko Wielki i Czubkowaty ihihihihi
Yanko w wolnych chwilach kosi mech na krawężnikach pęsetą, hihihihih
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Slawoszczan Witłesko-Kruppo, Fiuta wiesz ty qmbajnisto, 80% zajścia było za kulisami. Opowi ot takie, fajnie tu być idiotą, bo wolno.
A z cie wyłazi prymitywizm, takiego, co się wczuł, aż zapluł, zapłakał i z emocji telepie, bo myśli, że mnie dotknął do głębi, kiedy sam wgryzł się już w podłogę
yanko wojownik 997
dwa lata temu
KawaMelisaPapierosy
dwa lata temu
Slawoszczan z kolei troche jak sanitariusz z Grupy Wagnera, z mieszkiem soli w miejsce apteczki. No ale to już pełnoprawny pojedynek na słone śnieżki. Też się miewało bany, chyba i permy nawet. Nawet był ban po IP na 30 komputerów i tłumaczenie, ze tu kierownictwo kafejki i prosze odblokowac bo jakis klient nabruzdzil, a inni klienci sie burza, ze nie da sie wejsc na portal. I tak się hartuje stal.
KawaMelisaPapierosy
dwa lata temu
Słowem ban żaden wstyd. Malcolm x siedzial, Casius Clay siedzial, Hitler siedział, Knut Hamsun siedział, Havel siedział, Bukowski siedział. No czasem się siedzi, a blizny to ponoć biżuteria mężczyzny.
Yanciu miał epizody banowe, wiele, wiele. Ja mu na rauszu kolba odrąbała się od pnia mózgowego to zaraz na widły brał każdego, i rzewne łzy wylewał, że on tak musi, bo on artysta hihihihi
Dobrze, że się nie kryje z swoją misją, bo jeszcze by ktoś pomyślał, że biedny yanciu udaje tylko hihihih
Ale dobrze, że tutaj się zakorzenił. Swoiste więzienie - przybytek artyzmu i artretyzmu. Indziej by już w kagańcu siedział hihihih
Tutaj też założono mu kaganiec i nie bierze udziału w Niepowtarzalnych. Zakaz hihihi. Ponoć jakaś baba, ale nie z podkarpacia?
Mocny jak chluśnie i nie uśnie O!
Co wolno wojewodzie, to nie tobie - yanciu smrodzie hihihihi
Angela
dwa lata temu
kopanie się po kostkach? serio? Odbiegacie od początkowego tematu i znowu t3 i opowi na tapecie
KawaMelisaPapierosy
dwa lata temu
No właśnie, offtop. Do rzeczy: słyszał ktoś o liternecie?
yanko nie umie przegrać, popłakał się i musiał wylać żale, jaki on to sprytny jest hihihih
KawaMelisaPapierosy
dwa lata temu
A ten dalej podpuszcza.
Angela
dwa lata temu
Wroga agentura widocznie XD
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Slawoszczan Witłesko-Kruppo, Qmbajnista: orgiasta, faszysta, pederasta, teksturowy entuzjasta.
Płacz i pisz, bo inaczej na mogile znicz
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Niepowtarzalny Styl z Opowi, Czasem bierze
Yancio wytacza ciężkie działa, chyba mięknie mu z emocji pała, bum sialala, yancio pręży się i podnieca, na wietrze powiewa mu kieca, hihihih
yanko wojownik 997
dwa lata temu
KawaMelisaPapierosy, A tam IP, on se był i se był znik, powstało czterdzieści nowych - jak się chce, chyba ze w kafejce, to może nie wolno, ale jak swojego pena przytaszczyć, to można uskutecznić czar mar
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Slawoszczan Witłesko-Kruppo, Żryj linolełum
Yancio lubi jechać bluzgiem, wszak wiadomo - jest półmózgiem, bum sialala, yancio włada włościami swymi, poddanych otacza atmosferą pijackiej chemii, bum sialala, hihihih
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Angela, No przecie, bo oni wciąż tu są, tak żałosne gadki tu, a taki ichni poczyt - główni odbiorcy tutejszych bredni, a dumni, że że u nich takie nie mają miejsca - zabrakło mi słowa, by określić
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Slawoszczan Witłesko-Kruppo, bum sialala, qmbajnista machał przyrodzeniem, wkręciło mu w wałek, wymłóciło jaja, jako eunuch dalej popierdala
Yanko dumny, yanko świeży w swe słuszności twardo wierzy. I choć szambem z japy strzela, to nie szkodzi, specyfika zera, hihihih
paluszki z paczuszki
dwa lata temu
Slawoszczan Witłesko-Kruppo 14 min. temu
Yancio lubi jechać bluzgiem, wszak wiadomo - jest półmózgiem, bum sialala,

Hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
🤣🤣🤣
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Slawoszczan Witłesko-Kruppo sensacji poluje i obłudą pluje, to stan naturalny dobrze się z tym czuje, gdy się masturbuje. Śmierdzi skisłym winem, nieświeżym nasieniem, wali świeżą wódkę. Przypomina Słoną, śmiechem idioty, stoi pod latarnią taką ma robotę
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Daje qmbajnistom płacą za ochotę
yanko wojownik 997
dwa lata temu
paluszki z paczuszki, Aaa śsie (także zawodowo) przelogowała i merytorycznie "Hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
🤣🤣🤣"
Długo ci zeszło yanciu, czyżbym talent lichy, staraj się bardziej, nie odstawiaj kichy. Patrzą na ciebie oczy, twego ludu poddanego, jak ich wielki herszt robi raz upadłego. Wije się i pręży, taka to niecnota, zbiera zamiast poklasku solidnego łomota, hihihih
yanko wojownik 997
dwa lata temu
paluszki z paczuszki, Nie CI gra, Lam-ba-da...
Znowuż bluzgi z paszczy, gangrena się zbiera, w dziąsła biednego yancia nielicho sponiewiera. Więc nasz rycerz prawdy pluje jadem wszędy, aby tutejszych dziewic zbierać płonne względy, hihihih
yanko wojownik 997
dwa lata temu
Slawoszczan Witłesko-Kruppo, Żeby chociaż śmiesznie, to szłoby poczytać a tu beztalencie, że usypiam. Tarzaj się dalej w tej mieszance błota. Świnki tutaj srały i są odchody kota. Spitym tu też rzygał i mocz oddawałem, tarzaj się jak lubisz, cały poniedziałek.
Idę, boś mnie znudził, słabo się nie uśmiałem.
yanko wojownik 997
dwa lata temu
*słabo się uśmiałem.

Poszedłem
paluszki z paczuszki
dwa lata temu
https://m.youtube.com/shorts/MwpG4JOMqKU
Angela
dwa lata temu
Slawoszczan Witłesko-Kruppo misję wykonałeś, może byś tak wrócił do siebie?
jestem u siebie :)
ale, skoro tak ładnie proszą - oddalę się by wrócić za czas jakiś
KawaMelisaPapierosy
dwa lata temu
No właśnie.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji