Tablica Organizacyjna

Antykryzys
2 miesiące temu
Zakładam temat bo uważam że jest potrzeba.
Dla każdego kto chce coś obwieścić związanego z działaniem strony opowi.pl
Wszelkie uwagi, prośby, pomysły, dostrzeżone sprawy warte uwagi wszystkich korzystających - jak i również miejsce na kulturalną dyskusję użytkowników co do wyżej wymienionych tematów.
Bez spamu!
Aleks99
2 miesiące temu
Może edycja wpisów na forum?
Bettina
2 miesiące temu
Jak edycja? Czyli rozpisanie na nowo?
Cain
2 miesiące temu
Cain
2 miesiące temu
Cain
2 miesiące temu

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji