Wątek dla przeprosin

Okazanie skruchy i chęci poprawy
Przepraszam Szanowne Panie:

Angela
IgaIga
JamCi
Margerita

Iż byłem skłonny obrzucać je wyzwiskami, pomawiać, zatruwać pobyt na portalu Opowi.pl, tej oazie tolerancji i wolności słowa. Także, wyrzucać ze znajomych na portalach społecznościowych pod urojonymi zarzutami.
Jest mi niezmiernie przykro z tego powodu, swoją drogą głupio i źle się z tym czuję.
Odwołuję oszczerstwa, które wystosowałem w kierunku Szanownych Pań, a nie miały one żadnego pokrycia w prawdzie, kruszę się i biję w pierś.

Przepraszam także za rzeczy, których nie pamiętam oraz inne Osoby, które poczuły się niekomfortowo, wskutek wyrażanych przeze mnie zdań, kiedy byłem w dziwnych stanach odmienności umysłowej

yanko wojownik 997
Łukaszenkow
rok temu
Jeszcze Bogiego powinieneś przeprosić
Jemu dałem link na kniżki za free, jak zajrzy na pitolenie to sobie znajdzie. Przy czym myślę, ze sytuacja między mną, a nim, nie wymaga dodatkowych działań
Łukaszenkow
rok temu
Takimi rycerskimi przeprosinami mógłbyś nawet zdobyć jego zaufanie
Angela
rok temu
Wyluzuj Yanko, już Ci pisałam, że nie wiem co musiałbyś ostawić, żeby naprawdę mnie zeźlić.
Bardziej mnie martwi Twój stan zdrowia i to, że kiedyś padniesz na skutek tych eskapad, i że nikt Cię na czas nie znajdzie.
Dbaj o siebie.
Angela
rok temu
Acha, piszę tylko za siebie. Żeby nie było.
o nim pseud
rok temu
Panie Yanko

"- Bądź pan bardziej trzeźwy niż pijany, panie!
- A trudno na trzeźwo jest żyć pomiędzy ludźmi, łaskawa pani. Lepi nie rodzić się wcale."
JamCi
rok temu
Zwykle mnie tu nie ma. Dzisiaj akurat trafiłam. Ano. Zobaczę, co za tym pójdzie. Jak ściema, to trudno. Jak prawda, to poznam.
JamCi
rok temu
Yanko lubisz kotki?
JamCi, Posiadam, ale nie robię z nich rosołu, choć tak sugerowałem pewnie, zależy też jakie kotki, bo są te bazie jeszcze.
Angela, Spoko luz, mnie też martwi, lecz to zostaje sprawą bogów i przeznaczenia, eskapad nie lubię, nie chcę już, to mi już nawet nie smakuje.

Za siebie, oczywiście.

Stawiam tu kropki, bo Wy też stawiacie, możecie lubić kropki, np. Iga to je lubi.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji