Foto-zabawa 4 — Na usta, za kołnierz, za szyję
Powiedzieć miałem, co szepcze fraza pusta,
o tym, co śni się na jawie,
ale powiem tyle, co noszę na ustach.
Następne części: Foto-zabawa 6 — Podsumowanie
Powiedzieć miałem, co szepcze fraza pusta,
o tym, co śni się na jawie,
ale powiem tyle, co noszę na ustach.
Komentarze (8)
Najlepsze z całej parti guzików u Ciebie. ?
Dziękuję za najlepszość ;)
Pozdrość.
Antoniuszu↔A zatem nie warto się za często oblizywać, bo wtedy to już dokładne milczenie będzie?↔Pozdrawiam:)↔%
No, chyba że ktoś ma w ślinie więcej bakterii niż w powietrzu, wtedy... ;)
Dzięki, Dekoś.
Pozdrość.
fajne.
I faktycznie nie chciało wejść od razu, bo jest za krótkie.
Dzięki.
Zgrabna miniatura:)
Dziękuje.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania