Poprzednie części: Foto-zabawa 4 — Na usta, za kołnierz, za szyję
Foto-zabawa 6 — Podsumowanie
Wczoraj o północy zakończyła się 6 edycja Foto-zabawy.
Udział wzięli:
— Rozwiązanie — z tekstem "Spotkanie";
— Antoni Grycuk — z tekstem "Ja wilk";
— Margerita — z tekstem "Spotkanie z wilkiem";
— Antoni Grycuk — z tekstem "Świstak";
— 00.00 — z tekstem "Dystans";
— Dekaos Dondi — z tekstem "O wilku, który ukradł świst";
— Ten ja — z tekstem "Zeżarłby co dla odmiany".
Dziękujemy wszystkim za zabawę i zapraszamy do zapodania kolejnego zdjęcia!
Komentarze (3)
Chwała udział biorącym, niech im bogowie łaskami ciepią a mnożko, by im przyjemności wszelkiej nie brakło, a zmartwień to jak najbardziej w deficycie było i tylko na przydziały, ale wyłącznie na zapisy.
Zmień nieco tytuł, bo "s" się pośpieszyło
Dzięki, zmieniłem.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania