Średnia ocena: 2.5  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (17)

  • Pan Buczybór 30.07.2017

    Heh. Dobre to całkiem, choć za fraszkę bym tego nie uznał. Betti na pewno się spodoba, a ja zostawiam pozdrowienia. Pa-pa.

  • Nerd 30.07.2017

    Pa.

  • W pierwszej zwrotce wywalilbym "ją" z powyższego kontaktu samo sie nasuwa. To do rozpatrzenia. Podoba sie :)

  • Nerd 30.07.2017

    Dzięki :)

  • motomrówka 30.07.2017

    Jeśli już ją cokolwiek chyli to "ku bramom słonę" lub "w stronę bram słońca". Poza tym, dlaczego "chylą", a nie "chyli"? Dla mnie "chylą" odnosi się do wnętrza (poranionego). Gdybyś napisał "płatki... lśniące...", "chylą" dałoby się zrozumieć, inaczej jest to blędny zapis.

  • Nerd 30.07.2017

    Dzięki :) Ale wiersz ma przede wszystkim wyrażać uczucia, a one już do mnie należą.

  • motomrówka 30.07.2017

    Nerd, jeśli do Ciebie, to napisz choć "Chylę ją ku bramom słońca":)

  • Nerd 30.07.2017

    motomrówka hahah Ja jestem taki sam jak ona. Niestety. I ona i ja swoje przeżyliśmy, tylko, że moje krzywdy nie są usprawiedliwieniem, do krzywdzenia innych

  • Pasja 30.07.2017

    Kolce, to róży broń. Pozdrawiam
    Krzykła - krzyknęła

  • Nerd 30.07.2017

    Wiem, gorzej jak ktoś używa jej na wszystkim co się rusza.

  • Nerd 30.07.2017

    Dobra kochani. Do zobaczenia za 2-3 miesięcy, bo znowu zbyt mocno zwracam na siebie uwagę i robi się tu nie potrzebny szum. Jak ochłonę atmosfera to wrócę. Pozdrawiam wszystkich zawistników i sympatyków. Zawistników w szczególności :P

  • Neurotyk 30.07.2017

    Nikt na ciebie nie zwraca uwagi

  • Nuncjusz 30.07.2017

    Zawistników? Kto wg ciebie jest tu zawistnikiem i czego niby ci aż tak zazdrości? Idź i nie wracaj

  • Nuncjusz 30.07.2017

    Neurotyk zwraca moją uwagę swoją bezbrzeżną głupotą i arogancją

  • betti 30.07.2017

    Całość jest makabryczna po prostu, ale ''zionęła urodą'' bije szczyty głupoty... nic tylko usiąść i płakać nad losem takiego prymitywu. Ogarnij się Nerd!

  • Neurotyk 30.07.2017

    zioniec uroda :)

    zionie to z mordy cebula.

    Grafomani uwzaja, ze laczac wyrazy w dziwne zbitki juz tworza sztuke.
    Bo jest "oryginalnie". Podstawowy blad na drodze do smiesznosci.


    Nerd, ogarnij sie ;)

  • Szudracz 30.07.2017

    Zionąć ogniem może smok;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania