Skąd wziąłeś tytuł na to opowiadanie?
Udajesz głupa, czy nim jesteś?
Full Metal Jacket – dramat wojenny produkcji USA z 1987 roku w reżyserii Stanleya Kubricka, na podstawie pół-autobiograficznej powieści Gustava Hasforda The Short-Timers, opisującej udział autora w wojnie wietnamskiej.
Eh Aisak brak mi słów. Wiesz co to reinterpretacja? Ja reinterpretuję tytuł, tu nie ma nic o Wietnamie. Tytuł jest Kubricka, opowiadanie moje. Dotarło?
Raczej to wasze klony podnoszą średnią: indri, czytelnik1, zenobiusz, bogumił, kastor. tomek bordo, tomasz bordo, celina i kilka Waszych innych. Ludzie stawiają po jednej jedynce, a Wy obaj kilka piątek.
Spojrzała na niego swoimi brązowymi oczami. Patrzyła się na niego przez zaledwie kilka sekund — powtarza się ,,niego". Za często powtarzasz słowo ,,Król". Pogubiłem się trochę w tym tekście. Nie umiem stwierdzić czy to opowiadanie ma jakieś większe przesłanie niż to, żeby nie adoptować dzieci bo ich partner cię zabiję. Koniec jest najlepszy dlatego, że lubię takie drastyczne zakończenia oraz tą piosenkę. Odpowiednią oceną byłoby coś pomiędzy 2, a 3.
Komentarze (15)
Trolling jak widzę działa sprawnie. Pierwsza jedynka po jakichś dwóch minutach od dodania.
Dlaczego to robisz?
Dlaczego plagiatujesz innych?
Później masz pretensje do innych o jedynki.
Czytałam GENIALNE opowiadanie Ogoniastego, Twojego jeszcze nie, ale przypuszczam, że będzie podobnie.
Tytuł powinien być w cudzysłowie.
Kiedy niby plagiatowałem innych? I skąd ten cudzysłów?
Skąd wziąłeś tytuł na to opowiadanie?
Udajesz głupa, czy nim jesteś?
Full Metal Jacket – dramat wojenny produkcji USA z 1987 roku w reżyserii Stanleya Kubricka, na podstawie pół-autobiograficznej powieści Gustava Hasforda The Short-Timers, opisującej udział autora w wojnie wietnamskiej.
Targówek Kiedy plagiatowałeś? :)))
Jprd...
Eh Aisak brak mi słów. Wiesz co to reinterpretacja? Ja reinterpretuję tytuł, tu nie ma nic o Wietnamie. Tytuł jest Kubricka, opowiadanie moje. Dotarło?
Targówek Środkowy palec.
Dotarło?
Jest inne.
Jest dziwne.
Absurdalne.
Co było pierwsze piosenka, czy opowiadanie?
Nie wiem, czy ktoś cię odwiedzi...
Bez oceny.
Tomku, mój tekst czytano 7 razy, a oddano 13 głosów. Puchac, Buczybór, Dariusz lub ciotka pozakładali sobie dodatkowe konta i jedynkują.
Czytano 7 razy
Data dodania: 22.02.2020
Średnia ocena: 1.9 Głosów: 13
Odczep się ode mnie czubie.
Nigdy nie ukrywałam swoich ocen, gdybym chciała kliknąć 1, to na pewno bym o tym napisała.
Nie dałam żadnej oceny, bo taki miałam kaprys.
Glonojadzie.
Autor: Targówek
Czytano 18 razy
Data dodania: 22.02.2020
Średnia ocena: 1.4 Głosów: 17
Raczej to wasze klony podnoszą średnią: indri, czytelnik1, zenobiusz, bogumił, kastor. tomek bordo, tomasz bordo, celina i kilka Waszych innych. Ludzie stawiają po jednej jedynce, a Wy obaj kilka piątek.
Rodson a ty to kto?
19 ocena ode mnie. Jest nią... jedynka.
Za...?
Rżnięcie głupa, czyli masturbacja po polsku.
Spojrzała na niego swoimi brązowymi oczami. Patrzyła się na niego przez zaledwie kilka sekund — powtarza się ,,niego". Za często powtarzasz słowo ,,Król". Pogubiłem się trochę w tym tekście. Nie umiem stwierdzić czy to opowiadanie ma jakieś większe przesłanie niż to, żeby nie adoptować dzieci bo ich partner cię zabiję. Koniec jest najlepszy dlatego, że lubię takie drastyczne zakończenia oraz tą piosenkę. Odpowiednią oceną byłoby coś pomiędzy 2, a 3.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania