futurysta
najbardziej lubię jak jest ciemno
wokół
powyżej
i pode mną
gdy łopoce w powszechnej głupocie
noc z księżycem
należycie
zgubionym we własnej chałupie
liche to myśli
i głupie
ale może kiedyś się wyśni Mirkowi
bo nie chce
aby durni durnili swoim
że myślą myślą śliczną
choć ta...matołom jest skandaliczna
Komentarze (14)
:D
Jak dla mnie to odpowiedź do kogoś.
I ta odpowiedź jako ten cios w splot słoneczny, po którym można jedynie coś wycharczeć.
Nawet nie chce mi się na skurwysyństwo i debilizm odpowiadać.
Dobre, bo inspirujące i nieco też nostalgicznie przeze mnie skojarzone motywy: "noc z księżycem" i "zgubionym we własnej chałupie". Tekst tajemniczy, i trochę też zabawny. 5, pozdrawiam :-)
Ano taki mi się naPISał?
"Durni durnili", fajne, też mnie jeży, gdy mi ktoś durni stale ?
Nawet nie wiesz jak bardzo mnie jeży.
Dzięki za ślad.
Nic nie poradzimy na to by durni durnili. Wszak Futorysta ma swoje niepodważalne zasady GGA - czyli "Gęganie gąsiora jest piękniejsze od śpiewu słowika".
Pozdrawiam
Możesz rozwinąć tę myśl pasjo?
Udany wiersz, stopniowo coraz lepszy z każdym wersem. Masz rację głupota to "wielka siła". Pozdrawiam 5
Dzięki za pozytywną ocenę:)
A propo głupoty https://www.opowi.pl/pisarz-stanislaw-lem-nie-lubil-pana-a66690/#comment-629853
Widziałem.
Gdzie jest Celina tam musi być intelektualne dno i ortodoksyjny fundamentalizm z Robin Hoodem w tle.
?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania