futurysta

najbardziej lubię jak jest ciemno

wokół

powyżej

i pode mną

 

gdy łopoce w powszechnej głupocie

noc z księżycem

należycie

zgubionym we własnej chałupie

liche to myśli

i głupie

 

ale może kiedyś się wyśni Mirkowi

bo nie chce

aby durni durnili swoim

że myślą myślą śliczną

 

choć ta...matołom jest skandaliczna

Średnia ocena: 2.9  Głosów: 29

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • IgaIga 14.02.2021

    :D

  • Opalony Ernest 14.02.2021

    Jak dla mnie to odpowiedź do kogoś.
    I ta odpowiedź jako ten cios w splot słoneczny, po którym można jedynie coś wycharczeć.

  • pansowa 14.02.2021

    Nawet nie chce mi się na skurwysyństwo i debilizm odpowiadać.

  • Piotrek P. 1988 14.02.2021

    Dobre, bo inspirujące i nieco też nostalgicznie przeze mnie skojarzone motywy: "noc z księżycem" i "zgubionym we własnej chałupie". Tekst tajemniczy, i trochę też zabawny. 5, pozdrawiam :-)

  • pansowa 15.02.2021

    Ano taki mi się naPISał?

  • Szpilka 15.02.2021

    "Durni durnili", fajne, też mnie jeży, gdy mi ktoś durni stale ?

  • pansowa 15.02.2021

    Nawet nie wiesz jak bardzo mnie jeży.
    Dzięki za ślad.

  • Pasja 15.02.2021

    Nic nie poradzimy na to by durni durnili. Wszak Futorysta ma swoje niepodważalne zasady GGA - czyli "Gęganie gąsiora jest piękniejsze od śpiewu słowika".

    Pozdrawiam

  • pansowa 15.02.2021

    Możesz rozwinąć tę myśl pasjo?

  • Udany wiersz, stopniowo coraz lepszy z każdym wersem. Masz rację głupota to "wielka siła". Pozdrawiam 5

  • pansowa 15.02.2021

    Dzięki za pozytywną ocenę:)

  • pansowa 15.02.2021

    Widziałem.
    Gdzie jest Celina tam musi być intelektualne dno i ortodoksyjny fundamentalizm z Robin Hoodem w tle.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania