Każdy ma inny punkt widzenia całkowicie normalna rzecz.Wiem co masz na myśli i tak masz rację ja mam co do tego inne odczucia ;) Dzięki za opinię pozdrawiam
Anonim06.05.2019
Wg. mnie mniej rymów dało by lepszy efekt. Ogólni nieźle, ale trochę za często się rymuje jak dla mnie.
Ładny. Taki delikatny, a zarazem kryjący w sobie prawdę, że to co wewnątrz nas, nie zawsze tym samym, co na zewnątrz.
Czasami zazdrościmy, że inni mają lepiej, a przecież nie wiemy, co w ludzkim umyśle tkwi i co zakrywa taką czy inną powierzchownością.
Tak rozumiem subiektywnie Twój tekst. Pozdrawiam* * * * *
Komentarze (10)
Może jednak lekka przesada w tą martwotą. Takie jest moje zdanie, żeby wszystkich nie wrzucać do jednego worka. Ale może widzisz to inaczej. Pozdr.
Każdy ma inny punkt widzenia całkowicie normalna rzecz.Wiem co masz na myśli i tak masz rację ja mam co do tego inne odczucia ;) Dzięki za opinię pozdrawiam
Wg. mnie mniej rymów dało by lepszy efekt. Ogólni nieźle, ale trochę za często się rymuje jak dla mnie.
Dziekuje za napisanie swoich spostrzezen i ocene pozdrawiam.
Nie przepadam za rymowankami, ale wierszyk lekki i dosyć przyjemny.
Każdy mam inny gust :) dziękuję za wyrażenie swojej opinii pozdrawiam.
Nawet spoko :) Spodobało mi się, pozdrawiam :)
Bardzo mnie to cieszy :) Dziekuje za wyrazona opinie i ocene pozdrawiam :)
Ładny. Taki delikatny, a zarazem kryjący w sobie prawdę, że to co wewnątrz nas, nie zawsze tym samym, co na zewnątrz.
Czasami zazdrościmy, że inni mają lepiej, a przecież nie wiemy, co w ludzkim umyśle tkwi i co zakrywa taką czy inną powierzchownością.
Tak rozumiem subiektywnie Twój tekst. Pozdrawiam* * * * *
Podoba mi sie twoja interpretacja ;) Dzieki za opinie i ocene pozdrawiam.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania