***

***

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 11

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (97)

  • Podoba mi się bijąca od tego tekstu ironia. Ma w sobie coś... grzecz(sz)nego :D 5

  • Neurotyk 14.03.2016

    Ach, Ironia, tak wyszło, trochę niezgrabnie, nie jestem zadowolony, ale wiem, że można edytować :)

  • Neurotyk prawdziwa ironia lubi leżakować, jak whisky, więc spokojnie. Przyjdzie czas i na edycję, ale już w tej wersji mi się podoba :)

  • Neurotyk 14.03.2016

    Szymon Szczechowicz Dziękuję zatem :) jednak szczyt prawdziwy szczyty jeszcze przede mną, mam nadzieję XD, a jak nie? To nie! :)

  • the_endrju 14.03.2016

    Hahaha! Neurotyku, rozwaliłeś mnie doszczętnie. Przyznam, że początek, w moich oczach, się nie kleił, to reszta utworu mnie tak zniszczyła, że nie mogę dać nic innego, tylko pięć xD

  • the_endrju 14.03.2016

    A, i odrazu zapraszam do mojego wiersza, który pojawi się, gdy wyjdzie z moderacji xD

  • Neurotyk 14.03.2016

    the_endrju przeczytam XD

  • the_endrju 14.03.2016

    Taki spojler: nikt w nim nie umrze :) xDDD

  • the_endrju 14.03.2016

    Neurotyk Już się pojawił, zapraszam :)

  • O-Ren Ishii 14.03.2016

    Właśnie! Żądam cycków.
    4 dam, -1 za brak cycków.
    Żartuję, 5 XD

  • Neurotyk 14.03.2016

    Ren, Daj swoje mała :)

  • O-Ren Ishii 14.03.2016

    Neurotyk, chciaaaaaaałoby się!
    Takie rzeczy dla wybranych!
    Czyli dla nikogo :D

  • Neurotyk 14.03.2016

    O-Ren Ishii , mówią na mnie "Nikt" więc? XD :D

  • O-Ren Ishii 14.03.2016

    Neurotyk, Ty chory pojebie.
    Ratujcie ;-;

  • the_endrju 14.03.2016

    O-Ren Ishii Ja jestem większym Niktem, niż Neuro!

  • Neurotyk 14.03.2016

    O-Ren Ishii ha ha :D Jak płocha XD

  • the_endrju 14.03.2016

    Cichej, wygram to xD

  • O-Ren Ishii 14.03.2016

    the_endrju, łojezu psy na baby takie łase.
    Te, Andrzej, Ty to lat nie masz xD

  • the_endrju 14.03.2016

    Po 1) Nie jestem Andrzej XD To tylko zmyłka XD
    Po 2) Po polsku proszé xD

  • Neurotyk 14.03.2016

    the_endrju kolegą, nie możesz, no nie możesz z Ren fiku miku, bo posądzą Ren o gwałt na dziecku :)

  • O-Ren Ishii 14.03.2016

    the_endrju, nadałam sobie prawo do mówienia na Ciebie Andrzej.
    Słyszałam, że masz 13 lat. Jeszcze mnie o coś oskarżą xD

  • O-Ren Ishii 14.03.2016

    Cicho, Neuro, jak chce to nie gwałt xD

  • the_endrju 14.03.2016

    Dzięki za przetłumaczenie XD
    Nikt nie musi wiedzieć xD

  • Neurotyk 14.03.2016

    the_endrju Ty mały zboczeńcu, gustujesz w dojrzałych kobietach? XD

  • Neurotyk 14.03.2016

    Neurotyk a teraz uciekaj od Ren, bo policja się zjawi na portalu XD

  • the_endrju 14.03.2016

    Cichej, ja tu kenwersowuję xD

  • Neurotyk 14.03.2016

    the_endrju a prosze bardzo, podrywaj Ren, ja się nie wtryniam, powodzenia, bo to Twarda graczka, graczkini, graczkowita, nie wiem jak w jez. feministycznym powiedzieć

  • the_endrju 14.03.2016

    No dobra, musicie mieć tu że mnie taką 'bekę', że już brzuch boli, więc odpuszczam sobie to trollowanie, pozdrawiam xD

  • O-Ren Ishii 14.03.2016

    Neurotyk, twarda graczka? Być może. Ale z feminizmem nie przesadzajmy!
    Andrzeju, jeśli chodzi o tematy sercowe czy seksualne w komentarzach - z mojej klawiatury to zawsze troll. :D

  • Neurotyk 14.03.2016

    the_endrju jesteś mile widziany ,spokojnie :D

  • the_endrju 14.03.2016

    O-Ren Ishii to ja trollowałem was, więc...

  • O-Ren Ishii 14.03.2016

    the_endrju, wzajemne trolle są świetne :D

  • Neurotyk 14.03.2016

    the_endrju spoko, my ciągle siebie trollujemy w naszej paczce dziwaczce XD Luz :)

  • the_endrju 14.03.2016

    Brata angielskiego uczę :,-(

  • Nazareth 18.03.2016

    Neurotyk paczka dziwaczka XD podoba mi się

  • Neurotyk 18.03.2016

    Nazareth haha mi też :) To co, nowy wątek na forum??? XD

  • O-Ren Ishii 18.03.2016

    Neurotyk, jak chcesz, żeby Cię zjebali xD

  • Neurotyk 18.03.2016

    O-Ren Ishii marze o tym XD

  • Karo 14.03.2016

    Początek był taki sobie, za to koniec - boski ;) 5

  • Lotta 14.03.2016

    Coś się Ciebie ostatnio jakaś seksmania chwyciła, Neurotyku? :P 5.

  • Neurotyk 14.03.2016

    A tam od razu mania :)

  • Lotta 14.03.2016

    A jak? Przecież widzę, że wyraźna mania xD

  • Julka2001 14.03.2016

    Uśmialam sie troche, swietne heh
    5

  • KarolaKorman 15.03.2016

    A człowiek się głowi, na czym tu zarobić, 5 :)

  • Neurotyk 15.03.2016

    Piękna puenta:)

  • XD jestem pod wrażeniem twojego poziomu intelektu ;). 5 gwiazdek leci (zapraszam tez do mnie)

  • Neurotyk 15.03.2016

    Bartłomiej, na razie czekamy, aż coś dasz :) Dzięki:)

  • Angela 15.03.2016

    Nie wiem dlaczego wcześniej nie przeczytałam. Uśmiałam się : D 5

  • Neurotyk 15.03.2016

    Angela, dziękuję :D

  • Rasia 18.03.2016

    "Niski, czy wysoki zajmuje stołek:" - bez przecinka
    Ojejku, czytając ten test, miałam wrażenie, jakbyś nie tyle dobrze bawił się przy jego pisaniu, ale krzywił dosyć ostentacyjnie i w zabawowy sposób skrywał czającą się w Tobie ironię. Nie przepadam za takimi wierszami, ale ten mi się spodobał, bardzo dobrze wyszedł :) Zostawiam 5.

  • Neurotyk 18.03.2016

    W końcu jakieś wulgarne wypociny podobały się Rasi XD :D

  • Rasia 18.03.2016

    W sumie gazetka porno sama w sobie kojarzy się z wulgarnością, więc... chyba nie mogło być inaczej ;p Ja sama nie piszę grzecznych tekstów, co zrobić xD Ale cieszę się, że Cię ucieszyłam :D

  • Neurotyk 18.03.2016

    Rasia dziękujemy, wszystko zjemy – tak w podstawówce dziękowaliśmy chórem za posiłek :)

  • Rasia 18.03.2016

    A ja w przedszkolu, o ile dobrze pamiętam :D

  • Neurotyk 18.03.2016

    Rasia, no ja w zerówce, może 1 klasie jeszcze tak było :) Mamy podobne wspomnienia :D

  • Rasia 18.03.2016

    Ach, ale do jednego przedszkola to raczej nie chodziliśmy :D

  • Neurotyk 18.03.2016

    Rasia kto wie...

  • Rasia 18.03.2016

    Ja, po Twoim roczniku ;D

  • Neurotyk 18.03.2016

    Rasia, to znaczy, jesteś starsza, czy młodsza?:)

  • Rasia 18.03.2016

    A jak Ci się wydaje? :D

  • Neurotyk 18.03.2016

    Rasia kompletnie nie wiem, mam ambiwalentne odczucia, raz myślę, że jesteś starsza ode mnie, innym razem myślę, że młodsza ...

  • Rasia 18.03.2016

    To straszne, że wydaję się starsza niż Ty :D Jestem młodsza :)

  • Nazareth 18.03.2016

    Neurotyk mam podobne odczucia. To jak Rasiu, uchylisz rombka tajemnicy?

  • Neurotyk 18.03.2016

    Nazareth 15 lat XD

  • Rasia 18.03.2016

    Nie no przesadziłeś, troszkę mnie odmłodziłeś xD

  • O-Ren Ishii 18.03.2016

    Rasia, ja mam wrażenie, że między mną a Tobą nie ma dużej różnicy wieku, jakiś rok czy dwa. Ale mogę się mylić, nigdy nie byłam dobra w takie zgadywanki :D

  • Neurotyk 18.03.2016

    Rasia 19:)

  • Rasia 18.03.2016

    W drugą stronę, Neurotyk ;D O-Ren Ishii właściwie się udało. Ja mam 17 ;) Ach, czuję się teraz taka obnażona...

  • Neurotyk 18.03.2016

    Rasia ale młodziutka XD ale podlotek :) świerzaczek :D

  • Rasia 18.03.2016

    Myślałeś, że jestem starsza od Ciebie, wiek to tylko liczba ;p Dlatego mniej więcej jej tu nie podawałam taki długi czas.

  • Neurotyk 18.03.2016

    Rasiu, jak będziesz miała 26, jak ja, to Twój mózg będzie wielkości piłki futbolowej :D

  • Neurotyk 18.03.2016

    Neurotyk to komplement :D

  • Rasia 18.03.2016

    Oby nie, nie chcę zostać jajogłową :( Ale miło, że tak sądzisz ;p

  • O-Ren Ishii 18.03.2016

    W sumie to jeszcze osiemnastu nie skończyłam, więc praktycznie - to samo. :D a tam obnażona. Długo udało Ci się zachowywać anonimowość. Chociaż... Najpierw imię, teraz wiek. Co dalej? Czekam na adres! XD

  • Rasia 18.03.2016

    Gdybym nawet go podała, to wszyscy wybałuszyliby oczy, że taka miejscowość istnieje xD

  • Neurotyk 18.03.2016

    O-Ren Ishii Kasia, lat 17, wymiary ...

  • O-Ren Ishii 18.03.2016

    Haha, czy Ty przypadkiem nie jesteś mną? XD

  • Rasia 18.03.2016

    Wydało się. To ja, O-Ren Ishii z drugiego konta xD
    Neurotyk, potwór z Ciebie ;_:

  • Neurotyk 18.03.2016

    Rasia przepraszam :) Nie gniewasz się ?:)

  • Rasia 18.03.2016

    Nie, no co Ty :)

  • O-Ren Ishii 18.03.2016

    Katarzyna Magdalena, w sumie nieźle brzmi, takie dwa dostojne, długie imiona razem :D

  • Rasia 18.03.2016

    Jeszcze tylko długiego i dostojnego nazwiska nam brakuje xD

  • Neurotyk 18.03.2016

    Rasia Miastkowski, mogę dać swoje :)

  • Rasia 18.03.2016

    Taki... miastowy chłopak z Ciebie xD

  • O-Ren Ishii 18.03.2016

    Neuro, czy to podryw? XD
    W ogóle... Ja już wiem, czemu mam takie miłe komentarze, kurcze... XD

  • Rasia 18.03.2016

    Chyba się pogubiliśmy, to ja zapytam. To o miłych komentarzach to do Neurotyka czy do mnie? xD

  • O-Ren Ishii 18.03.2016

    Rasia, do Ciebie. Skoro jesteś mną... :D

  • Rasia 18.03.2016

    Gdyby tak było, to chyba wolałabym zaniżać Ci średnią, tak dla niepoznaki xD

  • O-Ren Ishii 18.03.2016

    Rasia, no w sumie racja, ale może to te resztki bycia obiektywną czy coś xd

  • Neurotyk 18.03.2016

    O-Ren Ishii , gdzie tam podryw, Rasia ma mena :)

  • Nazareth 18.03.2016

    Neurotyk ty jej nazwisko oferujesz. To już nie podryw tylko oswiadczyny!

  • O-Ren Ishii 18.03.2016

    Właśnie o tym pomyślałam, tylko nie chciałam tak mówić. Dzięki Naz!

  • Neurotyk 18.03.2016

    O-Ren Ishii bez przesady Panie i Panowie :)

  • Nazareth 18.03.2016

    O-Ren Ishii jestem dobry w mówieniu tego czego nikt inny nie chce powiedzieć ;)

  • O-Ren Ishii 18.03.2016

    Nazareth, ja dopiero dążę do bycia w tym dobrą. Tutaj uznalam, że nie wypada. :D

  • Nazareth 18.03.2016

    O-Ren Ishii właśnie o to chodzi żeby nie wypadało. Odrzuc burżuazyjne konwenanse!

  • O-Ren Ishii 18.03.2016

    Nazareth, dobra! To się źle dla mnie skończy, ale dobra!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania