Hahaha! Neurotyku, rozwaliłeś mnie doszczętnie. Przyznam, że początek, w moich oczach, się nie kleił, to reszta utworu mnie tak zniszczyła, że nie mogę dać nic innego, tylko pięć xD
the_endrju a prosze bardzo, podrywaj Ren, ja się nie wtryniam, powodzenia, bo to Twarda graczka, graczkini, graczkowita, nie wiem jak w jez. feministycznym powiedzieć
Neurotyk, twarda graczka? Być może. Ale z feminizmem nie przesadzajmy!
Andrzeju, jeśli chodzi o tematy sercowe czy seksualne w komentarzach - z mojej klawiatury to zawsze troll. :D
"Niski, czy wysoki zajmuje stołek:" - bez przecinka
Ojejku, czytając ten test, miałam wrażenie, jakbyś nie tyle dobrze bawił się przy jego pisaniu, ale krzywił dosyć ostentacyjnie i w zabawowy sposób skrywał czającą się w Tobie ironię. Nie przepadam za takimi wierszami, ale ten mi się spodobał, bardzo dobrze wyszedł :) Zostawiam 5.
W sumie gazetka porno sama w sobie kojarzy się z wulgarnością, więc... chyba nie mogło być inaczej ;p Ja sama nie piszę grzecznych tekstów, co zrobić xD Ale cieszę się, że Cię ucieszyłam :D
Rasia, ja mam wrażenie, że między mną a Tobą nie ma dużej różnicy wieku, jakiś rok czy dwa. Ale mogę się mylić, nigdy nie byłam dobra w takie zgadywanki :D
W sumie to jeszcze osiemnastu nie skończyłam, więc praktycznie - to samo. :D a tam obnażona. Długo udało Ci się zachowywać anonimowość. Chociaż... Najpierw imię, teraz wiek. Co dalej? Czekam na adres! XD
Komentarze (97)
Podoba mi się bijąca od tego tekstu ironia. Ma w sobie coś... grzecz(sz)nego :D 5
Ach, Ironia, tak wyszło, trochę niezgrabnie, nie jestem zadowolony, ale wiem, że można edytować :)
Neurotyk prawdziwa ironia lubi leżakować, jak whisky, więc spokojnie. Przyjdzie czas i na edycję, ale już w tej wersji mi się podoba :)
Szymon Szczechowicz Dziękuję zatem :) jednak szczyt prawdziwy szczyty jeszcze przede mną, mam nadzieję XD, a jak nie? To nie! :)
Hahaha! Neurotyku, rozwaliłeś mnie doszczętnie. Przyznam, że początek, w moich oczach, się nie kleił, to reszta utworu mnie tak zniszczyła, że nie mogę dać nic innego, tylko pięć xD
A, i odrazu zapraszam do mojego wiersza, który pojawi się, gdy wyjdzie z moderacji xD
the_endrju przeczytam XD
Taki spojler: nikt w nim nie umrze :) xDDD
Neurotyk Już się pojawił, zapraszam :)
Właśnie! Żądam cycków.
4 dam, -1 za brak cycków.
Żartuję, 5 XD
Ren, Daj swoje mała :)
Neurotyk, chciaaaaaaałoby się!
Takie rzeczy dla wybranych!
Czyli dla nikogo :D
O-Ren Ishii , mówią na mnie "Nikt" więc? XD :D
Neurotyk, Ty chory pojebie.
Ratujcie ;-;
O-Ren Ishii Ja jestem większym Niktem, niż Neuro!
O-Ren Ishii ha ha :D Jak płocha XD
Cichej, wygram to xD
the_endrju, łojezu psy na baby takie łase.
Te, Andrzej, Ty to lat nie masz xD
Po 1) Nie jestem Andrzej XD To tylko zmyłka XD
Po 2) Po polsku proszé xD
the_endrju kolegą, nie możesz, no nie możesz z Ren fiku miku, bo posądzą Ren o gwałt na dziecku :)
the_endrju, nadałam sobie prawo do mówienia na Ciebie Andrzej.
Słyszałam, że masz 13 lat. Jeszcze mnie o coś oskarżą xD
Cicho, Neuro, jak chce to nie gwałt xD
Dzięki za przetłumaczenie XD
Nikt nie musi wiedzieć xD
the_endrju Ty mały zboczeńcu, gustujesz w dojrzałych kobietach? XD
Neurotyk a teraz uciekaj od Ren, bo policja się zjawi na portalu XD
Cichej, ja tu kenwersowuję xD
the_endrju a prosze bardzo, podrywaj Ren, ja się nie wtryniam, powodzenia, bo to Twarda graczka, graczkini, graczkowita, nie wiem jak w jez. feministycznym powiedzieć
No dobra, musicie mieć tu że mnie taką 'bekę', że już brzuch boli, więc odpuszczam sobie to trollowanie, pozdrawiam xD
Neurotyk, twarda graczka? Być może. Ale z feminizmem nie przesadzajmy!
Andrzeju, jeśli chodzi o tematy sercowe czy seksualne w komentarzach - z mojej klawiatury to zawsze troll. :D
the_endrju jesteś mile widziany ,spokojnie :D
O-Ren Ishii to ja trollowałem was, więc...
the_endrju, wzajemne trolle są świetne :D
the_endrju spoko, my ciągle siebie trollujemy w naszej paczce dziwaczce XD Luz :)
Brata angielskiego uczę :,-(
Neurotyk paczka dziwaczka XD podoba mi się
Nazareth haha mi też :) To co, nowy wątek na forum??? XD
Neurotyk, jak chcesz, żeby Cię zjebali xD
O-Ren Ishii marze o tym XD
Początek był taki sobie, za to koniec - boski ;) 5
Coś się Ciebie ostatnio jakaś seksmania chwyciła, Neurotyku? :P 5.
A tam od razu mania :)
A jak? Przecież widzę, że wyraźna mania xD
Uśmialam sie troche, swietne heh
5
A człowiek się głowi, na czym tu zarobić, 5 :)
Piękna puenta:)
XD jestem pod wrażeniem twojego poziomu intelektu ;). 5 gwiazdek leci (zapraszam tez do mnie)
Bartłomiej, na razie czekamy, aż coś dasz :) Dzięki:)
Nie wiem dlaczego wcześniej nie przeczytałam. Uśmiałam się : D 5
Angela, dziękuję :D
"Niski, czy wysoki zajmuje stołek:" - bez przecinka
Ojejku, czytając ten test, miałam wrażenie, jakbyś nie tyle dobrze bawił się przy jego pisaniu, ale krzywił dosyć ostentacyjnie i w zabawowy sposób skrywał czającą się w Tobie ironię. Nie przepadam za takimi wierszami, ale ten mi się spodobał, bardzo dobrze wyszedł :) Zostawiam 5.
W końcu jakieś wulgarne wypociny podobały się Rasi XD :D
W sumie gazetka porno sama w sobie kojarzy się z wulgarnością, więc... chyba nie mogło być inaczej ;p Ja sama nie piszę grzecznych tekstów, co zrobić xD Ale cieszę się, że Cię ucieszyłam :D
Rasia dziękujemy, wszystko zjemy – tak w podstawówce dziękowaliśmy chórem za posiłek :)
A ja w przedszkolu, o ile dobrze pamiętam :D
Rasia, no ja w zerówce, może 1 klasie jeszcze tak było :) Mamy podobne wspomnienia :D
Ach, ale do jednego przedszkola to raczej nie chodziliśmy :D
Rasia kto wie...
Ja, po Twoim roczniku ;D
Rasia, to znaczy, jesteś starsza, czy młodsza?:)
A jak Ci się wydaje? :D
Rasia kompletnie nie wiem, mam ambiwalentne odczucia, raz myślę, że jesteś starsza ode mnie, innym razem myślę, że młodsza ...
To straszne, że wydaję się starsza niż Ty :D Jestem młodsza :)
Neurotyk mam podobne odczucia. To jak Rasiu, uchylisz rombka tajemnicy?
Nazareth 15 lat XD
Nie no przesadziłeś, troszkę mnie odmłodziłeś xD
Rasia, ja mam wrażenie, że między mną a Tobą nie ma dużej różnicy wieku, jakiś rok czy dwa. Ale mogę się mylić, nigdy nie byłam dobra w takie zgadywanki :D
Rasia 19:)
W drugą stronę, Neurotyk ;D O-Ren Ishii właściwie się udało. Ja mam 17 ;) Ach, czuję się teraz taka obnażona...
Rasia ale młodziutka XD ale podlotek :) świerzaczek :D
Myślałeś, że jestem starsza od Ciebie, wiek to tylko liczba ;p Dlatego mniej więcej jej tu nie podawałam taki długi czas.
Rasiu, jak będziesz miała 26, jak ja, to Twój mózg będzie wielkości piłki futbolowej :D
Neurotyk to komplement :D
Oby nie, nie chcę zostać jajogłową :( Ale miło, że tak sądzisz ;p
W sumie to jeszcze osiemnastu nie skończyłam, więc praktycznie - to samo. :D a tam obnażona. Długo udało Ci się zachowywać anonimowość. Chociaż... Najpierw imię, teraz wiek. Co dalej? Czekam na adres! XD
Gdybym nawet go podała, to wszyscy wybałuszyliby oczy, że taka miejscowość istnieje xD
O-Ren Ishii Kasia, lat 17, wymiary ...
Haha, czy Ty przypadkiem nie jesteś mną? XD
Wydało się. To ja, O-Ren Ishii z drugiego konta xD
Neurotyk, potwór z Ciebie ;_:
Rasia przepraszam :) Nie gniewasz się ?:)
Nie, no co Ty :)
Katarzyna Magdalena, w sumie nieźle brzmi, takie dwa dostojne, długie imiona razem :D
Jeszcze tylko długiego i dostojnego nazwiska nam brakuje xD
Rasia Miastkowski, mogę dać swoje :)
Taki... miastowy chłopak z Ciebie xD
Neuro, czy to podryw? XD
W ogóle... Ja już wiem, czemu mam takie miłe komentarze, kurcze... XD
Chyba się pogubiliśmy, to ja zapytam. To o miłych komentarzach to do Neurotyka czy do mnie? xD
Rasia, do Ciebie. Skoro jesteś mną... :D
Gdyby tak było, to chyba wolałabym zaniżać Ci średnią, tak dla niepoznaki xD
Rasia, no w sumie racja, ale może to te resztki bycia obiektywną czy coś xd
O-Ren Ishii , gdzie tam podryw, Rasia ma mena :)
Neurotyk ty jej nazwisko oferujesz. To już nie podryw tylko oswiadczyny!
Właśnie o tym pomyślałam, tylko nie chciałam tak mówić. Dzięki Naz!
O-Ren Ishii bez przesady Panie i Panowie :)
O-Ren Ishii jestem dobry w mówieniu tego czego nikt inny nie chce powiedzieć ;)
Nazareth, ja dopiero dążę do bycia w tym dobrą. Tutaj uznalam, że nie wypada. :D
O-Ren Ishii właśnie o to chodzi żeby nie wypadało. Odrzuc burżuazyjne konwenanse!
Nazareth, dobra! To się źle dla mnie skończy, ale dobra!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania